Nenad Bjelica: W rewanżu będziemy ciężko pracować

Lech Poznań odniósł czwarte z rzędu zwycięstwo 3:0. Nenad Bjelica był więc bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników.

Michał Jankowski
Nenad Bjelica PAP / Marcin Bielecki / Na zdjęciu: Nenad Bjelica
Lech Poznań zagrał kolejne dobre spotkanie i w pełni zasłużenie pokonał Pogoń Szczecin. Mecz zakończył się wynikiem 3:0, co oznacza, że Kolejorz może być już spokojny o awans do finału Pucharu Polski. - Graliśmy dobrze i kontrolowaliśmy mecz. Lepsza w naszym wykonaniu była druga połowa. Czwarty mecz z rzędu wygraliśmy 3:0 i jestem z tego zadowolony. Mamy jeszcze rewanż w którym będziemy ciężko pracować przez 90 minut, aby awansować do finału - mówił w języku polskim na pomeczowej konferencji Nenad Bjelica.

W porównaniu do piątkowego meczu ligowego szkoleniowiec Lecha Poznań dokonał czterech zmian w składzie, ale nie wpłynęło to negatywnie na postawę zespołu. - Jestem zadowolony z naszej gry i wyniku. Wymieniliśmy czterech zawodników i drużyna wciąż gra dobrze. W Szczecinie zagraliśmy dobrą pierwsza połowę, a teraz lepsza była druga. Najważniejszy jest jednak wynik, a nie to który mecz był lepszy - dodał.

Dobrą wiadomością dla poznańskiego klubu jest powrót do wysokiej formy Szymona Pawłowskiego. 30-letni zawodnik zdobył bramkę i zaliczył asystę. - Pawłowski zagrał dobry mecz i bardzo się z tego cieszę. Ciężko pracował przez ostatni miesiąc i pokazał swoje umiejętności - zakończył Bjelica.

Rewanżowy mecz z Pogonią Szczecin odbędzie się na początku kwietnia.

Czy Lech Poznań może być już spokojny o awans do finału Pucharu Polski?