2. Bundesliga: gol i asysta Koseckiego, czerwona kartka Łukasika

W niedzielnym meczu 2. Bundesligi 1. FC Heidenheim zremisowało z SV Sandhausen 2:2. Jedną z bramek dla gości zdobył Jakub Kosecki, dla którego był to pierwszy gol w tym sezonie.

Jakub Kosecki już w 2. minucie wyprowadził SV Sandhausen na prowadzenie. Polak otrzymał dobre podanie od Philiippa Klingmanna i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Goście w 27. minucie prowadzili już 2:0, a to dzięki strzałowi Denisa Linsmayera. Asystował mu Kosecki.

Piłkarze 1. FC Heidenheim rzucili się do odrabiania strat i za wszelką cenę jeszcze przed przerwą chcieli doprowadzić do wyrównania. W 45. minucie kontaktowego gola zdobył Arne Feick. Bramka do szatni uskrzydliła gospodarzy, którzy w 66. minucie doprowadzili do wyrównania. Z rzutu karnego bramkarza rywali pokonał Marc Schnatterer.

W 90. minucie boisko za drugą żółtą kartkę opuścił Daniel Łukasik.

1. FC Heidenheim - SV Sandhausen 2:2 (1:2) 0:1 - Jakub Kosecki 2' 0:2 - Denis Linsmayer 27' 1:2 - Arne Feick 45' 2:2 - Marc Schnatterer 66'

Czy Jakub Kosecki powinien wrócić do Legii Warszawa?