Anglia: coraz słabsza forma Grosickiego. Polak zmieniony w przerwie

Już po pierwszej połowie Kamil Grosicki został zmieniony w meczu The Championship. Polski pomocnik nie ma ostatnio dobrych tygodni w barwach Hull City. Tygrysy przegrały w sobotni wieczór z Nottingham Forest 2:3.

Bartosz Zimkowski
Kamil Grosicki w barwach Hull City Getty Images / Nigel Roddis / Na zdjęciu: Kamil Grosicki w barwach Hull City

W ostatniej kolejce Kamil Grosicki został zmieniony po 64. minutach i Leonid Słucki odkąd objął stery w Hull City to tak szybko nie ściągnął go z boiska. Jednak teraz pobił ten rezultat, ponieważ już w przerwie kazał iść Polakowi pod prysznic. Także Markus Henriksen nie pojawił się na drugą połowę.

W tym momencie Hull City przegrywało z Nottingham Forest 0:1, ale wynik mógł być inny, ponieważ tuż przed przerwą niezłą okazję na zdobycie bramki miał właśnie Kamil Grosicki. Otrzymał piłkę od Bowena, ale jego strzał zablokował Joe Worrall.

Hull City ostatecznie przegrało z Nottingham Forest 2:3 i zajmuje dopiero 17. miejsce. Ma tylko cztery zwycięstwa w 14. meczach. Grosicki pozostał z trzema golami i czterema asystami w trzynastu starciach.

W następnej kolejce Hull City podejmie Middlesbrough. Spotkanie zostało zaplanowane na najbliższy wtorek.