Pewne sparingowe zwycięstwo Leicester City. Bartosz Kapustka zagrał całą drugą połowę

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Bartosz Kapustka
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Bartosz Kapustka

W sobotę Leicester City pewnie pokonało w sparingowym spotkaniu Notts County 4:1. Swoją szansę otrzymał Bartosz Kapustka. Polak spędził na boisku całą drugą połowę.

Kilka dni temu Bartosz Kapustka w rozmowie z portalem laczynaspilka.pl powiedział, że cieszy się z tego, że wrócił do Leicester City. Nowy szkoleniowiec - Claude Puel daje Polakowi nową, czystą kartę. - Cieszę się, że znowu mam okazję być i trenować na King Power Stadium. Poznałem nowego trenera i patrzę z optymizmem w przyszłość. Chcę powalczyć o miejsce w składzie i odmienić swoją sytuację w Leicester - mówił 21-latek.

Swoją pierwszą szansę otrzymał już w sobotę 21 lipca. "Lisy" zwyciężyły w sparingowym spotkaniu z Notts County 4:1. Bramki strzelali Morgan, Choudhury, Gray oraz Slimani. Polak wszedł na boisko w przerwie między połowami. Na boisku spędził 45 minut.

Czy Bartosz Kapustka będzie podstawowym zawodnikiem Leicester City?