The Championship: słaba forma drużyn Polaków

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Richard Sellers/EMPICS/PA Images  / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
Getty Images / Richard Sellers/EMPICS/PA Images / Na zdjęciu: Kamil Grosicki

Kiepską formę prezentują drużyny Polaków w końcówce sezonu The Championship. Queens Park Rangers przegrało, zaś Hull City z trudem uratowało remis.

Ten pierwszy zespół, w którym występuje Paweł Wszołek, uległ u siebie Nottingham Forest 0:1. Nasz reprezentant tym razem przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Kamil Grosicki znalazł się w podstawowym składzie "Tygrysów", a te miały ogromne kłopoty w wyjazdowym starciu ze Swansea City. Spadkowicz z Premier League prowadził już 2:0 i dopiero zryw w końcówce pozwolił gościom uratować jeden punkt.

->Premier League: drużyna Łukasza Fabiańskiego sprawiła derbową sensację! Czyste konto Polaka

"Grosik" nie miał udziału w tej pogoni, gdyż został zmieniony w 62. minucie przez Nouhę Dicko. Właśnie ten rezerwowy trafił później na 2:2.

Queens Park Rangers - Nottingham Forest 0:1 (0:0) 0:1 - Karim Ansarifard 55'

Swansea City - Hull City 2:2 (1:0) 1:0 - Oliver McBurnie 37' 2:0 - Oliver McBurnie 66' 2:1 - Jarrod Bowen 77' 2:2 - Nouha Dicko 84'

->Premier League: Liverpool rozbił spadkowicza i wrócił na 1. miejsce

Czy w zamykającym sezon domowym starciu z Bristol City Kamil Grosicki zdobędzie co najmniej jednego gola?