Rakuten Cup. Vissel Kobe - FC Barcelona. Zobacz skrót meczu

Na zakończenie japońskiego tournee FC Barcelona pokonała Vissel Kobe 2:0. Bohaterem meczu okazał się Carles Perez. Zobacz dwie bramki 21-latka, które dały zwycięstwo Dumie Katalonii.

Michał Fabian
Carles Perez zdobywa bramkę dla FC Barcelona w meczu z Vissel Kobe Materiały prasowe / Duguout / Na zdjęciu: Carles Perez zdobywa bramkę dla FC Barcelona w meczu z Vissel Kobe
To był wyjątkowy mecz dla Andresa Iniesty, Davida Villi i Sergi Sampera. Zawodnicy Vissel Kobe zmierzyli się ze swoim byłym klubem - FC Barcelona. Spotkanie rozegrane zostało w ramach miniturnieju Rakuten Cup.

Bohaterem okazał się Carles Perez - 21-latek, który w ubiegłym sezonie występował głównie w drugiej drużynie Barcelony, a 17 maja zadebiutował w La Liga. W przerwie meczu w Kobe zmienił Alexa Collado, a następnie zdobył dwie bramki.

Zwycięstwo Barcelony mogło być okazalsze, ale w II połowie Malcom najpierw trafił w słupek, a następnie w poprzeczkę.

Zobacz skrót meczu Vissel Kobe - FC Barcelona

Barcelona wyjeżdża z Japonii z wygraną i porażką. 23 lipca w Saitamie drużyna Ernesto Valverde uległa bowiem Chelsea FC 1:2 (w meczu tym w barwach mistrza Hiszpanii zadebiutował Antoine Griezmann - relacja TUTAJ>>).

4 sierpnia Barcelona podejmie Arsenal FC (spotkanie o Trofeo Joan Gamper), a następnie wyleci do Stanów Zjednoczonych na dwa mecze z SSC Napoli.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Barcelona wygra w sezonie 2019/20 Ligę Mistrzów?