Ligue 1. AS Monaco wygrało w dziewiątkę. Radosław Majecki ponownie na ławce

AS Monaco pokonało Starsbourg 3:2. Gospodarze kończyli potyczkę w dziewiątkę. Bramkarz Radosław Majecki cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Michał Piegza
Wissam Ben Yedder Getty Images / Catherine Steenkeste / Na zdjęciu: Wissam Ben Yedder
Bramkarz Radosław Majecki kolejne spotkanie AS Monaco obejrzał z ławki rezerwowych. Golkiper młodzieżowej reprezentacji Polski był świadkiem wygranej swoich kolegów po nerwowej końcówce.

Monaco do przerwy prowadziło ze Strasbourgiem 2:0. Jednak chwilę po zmianie stron goście złapali kontakt bramkowy. Gospodarzom raz jeszcze udało się uciec na dwa gole, ale od 55. minuty piłkarze z księstwa musieli radzić sobie w dziesiątkę.

Rywal grę w liczebnej przewadze wykorzystał dopiero po kwadransie. Rzut karny wykorzystał Ludovic Ajorque, a chwilę wcześniej z boiska wyleciał drugi z graczy Monaco.

Grający w dziewiątkę gospodarze dowieźli jednobramkowe prowadzenie do końca.

Girondins Bordeaux - OGC Nice 0:0

Angers SCO - Stade Brestois 29 3:2 (1:2)

2:2 - Savanier (k.) 90'

AS Monaco - RC Strasbourg Alsace  3:2 (2:0)

Pokaż całą tabelę

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Radosław Majecki do końca sezonu wywalczy miejsce w podstawowym składzie AS Monaco?