MLS. Adam Buksa bohaterem swojego zespołu. Tak zdobył decydującego gola [WIDEO]

Zespół Adama Buksy New England Revolution pokonał na wyjeździe FC Cincinnati 1:0, a jedynego gola w tym spotkaniu wywalczył Polak. Na listę strzelców wpisał się w 70. minucie.

Mateusz Domański
Adam Buksa z bramką w MLS Twitter / New England Revolution / Adam Buksa z bramką w MLS
Pojedynek FC Cincinnati - New England Revolution był bardzo zacięty. Ostatecznie przyjezdni zdołali zwyciężyć 1:0.

Decydującego gola w 70. minucie wywalczył Adam Buksa. Polak wygrał pojedynek powietrzny i wpakował piłkę do bramki rywali po dobrym dośrodkowaniu.

W tym sezonie Major League Soccer Adam Buksa rozegrał 8 meczów. Podczas dotychczasowych występów czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców.

Obecnie jego zespół zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Na koncie tej drużyny widnieje 17 punktów, które zostały zdobyte w ośmiu meczach.

FC Cincinnati ma tylko cztery "oczka" w sześciu spotkaniach. Z tym dorobkiem zamyka zestawienie. Warto odnotować, że w kadrze tej ekipy znajduje się Przemysław Tytoń, który ostatni mecz z New England Revolution przesiedział na ławce rezerwowych.

> Finał Ligi Mistrzów. UEFA wybrała najlepszego piłkarza. "To wyjątkowe, że go mamy"