Koszmar syna Zinedine Zidane'a. Pomylił zapasy z piłką nożną (wideo)

Fatalnie nowy sezon rozpoczął się dla Luki Zidane'a, bramkarza Rayo Vallecano. Już... w 16. minucie meczu - po fatalnym błędzie w polu karnym - musiał opuścić boisko. Jego zespół przegrał z Sevilla FC 0:3.

Karol Wasiek
Luca Zidane Twitter / Canal + Sport / Na zdjęciu: Luca Zidane
"Kosztowny błąd Luki Zidane'a" - tak sytuację z udziałem bramkarza Rayo Vallecano opisuje stacja Canal + Sport.

W sieci pojawiło się nagranie z pomyłką Luki Zidane'a, który już w 16. minucie musiał opuścić boisko z powodu czerwonej kartki.

Bramkarz źle obliczył lot piłki w polu karnym, co sprytnie wykorzystał napastnik Sevilla FC. Oussama Idrissi minął Zidane'a i miał przed sobą pustą bramkę.

Golkiper złapał rywala w pół i sędzia nie miał wyjścia. Pokazał mu czerwoną kartkę.

Co prawda Zidane mocno gestykulował, był wściekły na decyzję arbitra, ale na niewiele to się zdało. Bramkarz musiał opuścić boisko.

Do jedenastki podszedł Youseff En Nesyri i pewnie zamienił ją na gola. Sevilla FC od tego momentu w pełni kontrolowała wydarzenia na boisku i pewnie wygrała 3:0.