Ależ to zrobił! Obrońcy byli bez szans. Zobacz bramkę Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Robert Lewandowski pod koniec pierwszej połowy wyprowadził Bayern Monachium na prowadzenie w meczu o Superpuchar Niemiec z Borussią Dortmund. Zobacz trafienie Polaka.

PS
Robert Lewandowski strzela gola na 1:0 Twitter / Viaplay / Robert Lewandowski strzela gola na 1:0
Robert Lewandowski szukał swoich szans na otwarcie wyniku w meczu o Superpuchar Niemiec pomiędzy Bayernem Monachium a Borussią Dortmund. I w końcu wykorzystał jedną z nich.

W 41. minucie Serge Gnabry dośrodkował w pole karne, a Robert Lewandowski wykorzystał nieuwagę obrońców, wbiegł pomiędzy nich i energicznym strzałem głową pokonał bramkarza rywali.

Napastnik reprezentacji Polski nie poprzestał na tym. Przy drugiej bramce dla Bayernu zaliczył asystę, a w 74. minucie ponownie wpisał się na listę strzelców.