Gol za golem Cristiano Ronaldo. Zobacz, jak ustrzelił hat-tricka [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / SPL_EN / Na zdjęciu: pierwszy gol Ronaldo
Twitter / SPL_EN / Na zdjęciu: pierwszy gol Ronaldo

Na saudyjskich boiskach Cristiano Ronaldo gra jak za najlepszych lat. Gwiazda Al-Nassr trzy razy pokonała bramkarza drużyny Al-Wehda (6:0).

Pierwszy raz na listę strzelców Cristiano Ronaldo wpisał się po zaledwie pięciu minutach od rozpoczęcia gry. Reprezentant Portugalii miał mnóstwo miejsca w polu karnym i uderzeniem w kierunku dalszego słupka skierował piłkę do siatki. To była tylko przystawka.

13 minut później było już 2:0 dla Al-Nassr. Tym razem Ronaldo otrzymał dośrodkowanie z lewej strony boiska i silnym strzałem głową zaznaczył swoją obecność. W tej sytuacji bramkarz Al-Wehda nawet nie ruszył się z miejsca.

39-letni snajper wyprowadził trzeci cios w 52. minucie, kiedy dynamicznie wbiegł w pole karne i pewnym uderzeniem pod poprzeczkę sfinalizował całą akcję. Do zwycięstwa 6:0 Al-Nassr przyczynili się również Otavio, Sadio Mane oraz Mohammed Al Fatil.

Statystyki Ronaldo wyglądają naprawdę imponująco. Tylko w tym sezonie Saudi Pro League w 27 rozegranych spotkaniach zgromadził 32 trafienia i 10 asyst. Co więcej, w sobotę napastnik zaliczył 66. hat-tricka w profesjonalnej karierze.

Al-Nassr - Al-Wehda 6:0 (4:0) 1:0 - Cristiano Ronaldo 5' 2:0 - Cristiano Ronaldo 18' 3:0 - Otavio 18' 4:0 - Sadio Mane 45' 5:0 - Cristiano Ronaldo 52' 6:0 - Mohammed Al Fatil 88'

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Ronaldo pokaże formę strzelecką na Euro 2024?