Ale petarda. Skorupski aż rzucił się z wściekłości na murawę [WIDEO]

Bologna FC była o włos od sprawienia ogromnej sensacji w Turynie, ale ostatecznie wywiozła stamtąd jeden punkt. W doliczonym czasie gry fantastyczną bramką popisał się Dusan Vlahović.

Mateusz Kozanecki
Gol Dusana Vlahovicia na 1:1 Twitter / Eleven Sports / Gol Dusana Vlahovicia na 1:1
To spotkanie było pojedynkiem polskich bramkarzy. Pomiędzy słupkami w Juventusie stanął Wojciech Szczęsny, natomiast jego vis a vis był Łukasz Skorupski.

Długo to ten drugi miał więcej powodów do zadowolenia. W 52. minucie bramkę na 1:0 strzelił Marko Arnautović. Wcześniej minął Szczęsnego i skierował piłkę do siatki.

W końcówce przyjezdni stracili aż dwóch piłkarzy - Adama Soumaoro i Gary Medel dostali czerwone kartki, wobec czego Bologna FC grała w dziewiątkę.

Mimo to długo utrzymywał się korzystny dla gości wynik. W piątej minucie doliczonego czasu zmienił to Dusan Vlahović. Strzelił gola z efektownej przewrotki.

Łukasz Skorupski nie mógł pogodzić się z takim obrotem spraw i był wyraźnie wściekły po stracie bramki. Bologna w ten sposób ostatecznie zremisowała w Turynie z Juventusem 1:1.

Gol Marko Arnautovicia na 0:1

Gol Dusan Vlahovicia na 1:1

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy podobało ci się trafienie Dusana Vlahovicia?