Polacy znów zabłysnęli w MLS. Zobacz gole Niezgody i Buksy

Za polskimi napastnikami kolejne udane występy w MLS. Jarosław Niezgoda i Adam Buksa ponownie wpisali się na listę strzelców. W pełni zadowoleni być jednak nie mogli, bo ich zespoły tylko zremisowały swoje spotkania.

Mateusz Domański
Gol Jarosława Niezgody Twitter / Portland Timbers / Gol Jarosława Niezgody
To właśnie Jarosław Niezgoda otworzył wynik pojedynku New York Red Bulls - Portland Timbers. W 53. minucie polski napastnik otrzymał precyzyjne podanie z prawej strony boiska i oddał uderzenie z pierwszej piłki. To trzecia bramka Niezgody w tym sezonie MLS.

Jego drużyna tym razem nie zdołała zwyciężyć. Portland Timbers znajdowało się na prowadzeniu przez niespełna kwadrans. Do wyrównania doprowadził Aaron Long. Rezultat 1:1 utrzymał się już do końca.

Adam Buksa natomiast popisał się efektowną główką w 82. minucie spotkania New England Revolution - Columbus Crew. W ten sposób wyprowadził swój zespół na prowadzenie 2:1. To już jego czwarty z rzędu mecz z golem na koncie.

Ostatecznie jego ekipa nie zdołała jednak zwyciężyć. W 89. minucie wyrównał Erik Hurtado i było 2:2.

> Lechia Gdańsk z konkretnym celem. "Nie chcemy po prostu przeżyć na czwartym miejscu"