"Bezkompromisowy kurs do ruiny". Niemcy wściekli po kolejnej porażce

Reprezentacja Niemiec po raz kolejny nie wygrała meczu towarzyskiego. Nasi zachodni sąsiedzi ulegli na własnym boisku Kolumbii, przegrywając 0:2. W mediach padły mocne komentarze pod adresem piłkarzy i trenera.

Dawid Franek

"Bild": "Zaciekłe gwizdy"

Niemcy będą gospodarzem przyszłorocznych mistrzostw Europy. Tymczasem forma kadry prowadzonej przez Hansiego Flicka nie powala na kolana, a wręcz rozczarowuje jego rodaków. Po porażce z Kolumbią (0:2) "Bild" nie ma wątpliwości, że Flick niszczy kadrę. Wyraz "Pomocy" w tytule pomeczowego artykułu mówi wiele.

"Kolumbijczycy, którzy zeszłej zimy nie zakwalifikowali się nawet do mundialu, byli wyraźnie lepsi.
W pierwszej połowie niemieccy piłkarze strzelili tylko raz w stronę bramki przeciwnika. I odbiera gwizdy w przerwie. To nie pomogło" - podkreśla "Bild".

"Prawie rok przed mistrzostwami Europy we własnym kraju nastroje są najgorsze z możliwych. Kilku fanów na trybunach trzyma już tabliczki z napisem Flick out" - dodano.

Czy Hansi Flick powinien stracić posadę selekcjonera reprezentacji Niemiec?