2
4
6
89'

Real dąży do zdobycia zwycięskiego gola, Villarreal szans szuka w nielicznych kontrach.

6
6
3
3
7
86'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Luka Modrić. Modrić odebrał piłkę rywalowi w środku pola, zagrał w pole karne do Bale'a. Walijczyk przymierzył w kierunku bliższego słupka. Fernandez popełnił błąd i dał się zaskoczyć. 2:2!

61
29
17
23
28
85'

Strzał Modricia odbił bramkarz, golkiper poradził sobie również z poprawką Benzemy. Francuz był jednak na spalonym.

5
5
2
2
2
82'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Fede Valverde.

81'

Coraz mniej czasu ma Real. Gospodarze sprytnie kradną cenne sekundy i nie pozwalają gościom na dłuższe przebywanie pod własną bramką.

1
78'

Z rzutu wolnego ponad bramką uderzył Ontiveros.

1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ferland Mendy.

1
2
74'

Gol! Strzelił Moi Gomez. Asystował mu Javi Ontiveros. Zabójcza akcja miejscowych. Strzał Moreno nogą odbił bramkarz, piłka trafiła do Ontiverosa. Z uderzenia wyszło podanie, a nogę wystawił stojący pięć metrów przed bramką Gomez i jest 2:1!

23
74'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Vinicius Junior.

74'
71'

Udało się gospodarzom oddalić piłkę od okolic własnego pola karnego. Villarreal stara się momentami zagrażać Realowi.

1
68'

Real. Schodzi: Luka Jović. Wchodzi: Luka Modrić.

67'

Kolejny atak Realu, sędzia przerwał grę. Rywala sfaulował Ramos.

1
1
1
1
65'

Dużo lepiej po przerwie prezentuje się Real, gospodarze skupiają się przede wszystkim na obronie remisu.

1
1
1
komentarz

Trafienie Benzemy nie zostało uznane, a Francuz nie raz pokazał, że piękne gole potrafi zdobywać.

1
1
61'

VAR jeszcze sprawdza zdarzenie. Spalony dyskusyjny. Jeśli był to minimalny.

4
3
3
2
7
60'

Benzema z kilku metrów do siatki, ale Francuz był na minimalny spalonym. Sędzia trafienia nie uznał.

2
2
1
3
3
57'

Powinno być 1:2! Dwa strzały Kroosa świetnie obronił bramkarz. Piewsze uderzenie z ok. 16 metrów i po chwili poprawkę z okolic narożnika pola bramkowego.

5
3
2
3
2
55'

Villarreal. Schodzi: Samuel Chukwueze. Wchodzi: Javi Ontiveros.

1
55'

Strzał z ok. 25 metrów oddał Casemiro, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

3
1
1
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Xavi Quintilla.

Xavi Quintilla #16
3
50'

Po dośrodkowaniu z rogu Ramos głową uderzył ponad bramką Villarrealu.

3
2
1
1
1
48'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Wszystko wygląda podobnie jak w 1. połowie.