1
90'

Obie ekipy czekają już na koniec tego spotkania.

86'

Exposito posłał strzał z woleja i piłka po rykoszecie od Casemiro opuściłą boisko.

2
2
2
2
2
81'
81'

Eibar. Schodzi: Pape Diop. Wchodzi: Charles.

wchodzi Wchodzi
Charles #19
schodzi Schodzi
1
1
81'

Eibar. Schodzi: Kike Garcia. Wchodzi: Edu Exposito.

Edu Exposito #10
Kike Garcia #17
79'

Vazquez dopadł do piłki odbitej od Benzemy, ale nie zdołał strzelić gola. Zablokował go obrońca.

1
1
1
1
77'

Vinicius zgrywał piłkę głową i sprzed linii bramkowej wybili ją obrońcy.

2
1
76'

Vazquez szukał płaskim podaniem Benzemy, jednak zagrał zbyt głęboko.

2
2
72'

Real Madryt  Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Vinicius Junior.

3
2
1
1
1
72'

Real Madryt. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Isco.

69'

Eibar nie wygląda na zespół, który będzie stać choćby na gola honorowego.

2
1
1
67'

Inui huknął ponad poprzeczką.

3
3
65'

Eibar. Schodzi: Fabian Orellana. Wchodzi: Pedro Leon.

3
1
1
1
2
65'

Fatalne uderzenie Benzemy.

2
5
2
5
61'

Gol! Strzelił Fede Valverde. Asystował mu Luka Modrić. Chorwat wypatrzył na osiemnastym metrze niepilnowanego kolegę, który płaskim i mocnym strzałem z pierwszej piłki podwyższył prowadzenie Realu. 0:4!

23
11
2
1
1
60'

Kwadrans drugiej połowy za nami. Szkoda, że tempo zdecydowanie spadło i nie oglądamy już tak żywego spotkania jak przed przerwą.

1
1
58'

Benzema próbował minąć Dmitrovicia, ale bramkarz gospodarzy nie dał się oszukać.

3
2
3
2
2
56'

Nie ma przewinienia. Gramy dalej.

3
2
2
2
1
56'

Po wrzutce Diopa piłkarze Eibar domagali się rzutu karnego. Sędzia czeka na sygnał z wozu VAR.

1
1
54'

Pomocy potrzebuje Casemiro.

1
1
6
4
52'

Benzema próbował piętką odgrywać w polu karnym do Carvajala, lecz połapali się w tym obrońcy.

2
50'

De Blasis próbował dokręcić piłkę w okienko bramki, ale piłka nawet nie była blisko celu.

2
3
1
1
1
50'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie.

2
2
1
1
1
46'

Czarował Hazard i uderzył sprzed pola karnego. Nieznacznie przestrzelił.

5
3
1
1
1
46'

Gramy dalej.

4
1
45+3'

Enrich niecelnie główkował, choć był w niezłej sytuacji.

2
2
2
2
2
45+2'

Spokojna końcówka pierwszej połowy. Nic nie wskazuje na to, żeby miał paść jeszcze jakiś gol.

2
2
45'

Doliczone 3 minuty.

43'

Real nieco zwolnił i pozwala miejscowym za rozgrywanie piłki.

1
2
41'

Eibar przegrywa 0:3 i gospodarze powinni się cieszyć, że tylko 0:3.

1
2
37'

Inui uderzył z obrębu pola karnego. Bardzo niecelnie.

37'

Strasznie wyglądają w obronie gracze Eibar. Jeśli szybko się nie poprawią, to Real skarci ich jeszcze nie raz.

1
1
36'

Mendy szukał dośrodkowaniem Vazqueza, ale ten nie był w stanie doskoczyć do piłki.

1
29'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Dublet Francuza! Napastnik Realu skierował piłkę w ten sam róg, w który kilka minut wcześniej Ramos.

Real Madryt
32
21
3
3
5
27'

Kolejny karny dla Realu! Tym razem faulowany Vazquez.

9
6
2
1
1
25'

Cóż za akcja Hazarda! Belg minął kilku rywali i krzyżakiem dogrywał do Benzemy. Francuza uprzedzili jednak obrońcy.

4
2
2
4
3
24'

Realowi ciągle mało. Goście chcą strzelić dzisiaj mnóstwo goli.

5
2
1
21'

Hazard wychodził sam na sam, ale Dmitrović wyszedł z bramki i powstrzymał Belga. Ten padł na murawę, ale sędzia pozostał niewzruszony.

2
3
4
21'

Escalante zgubił dwóch przeciwników w środku pola i huknął z ponad 40 metrów. Pomylił się nieznacznie.

3
2
4
2
20'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Płaski strzał kapitana Realu i jest już 0:2! Piłka w jednym, a bramkarz w drugim rogu.

Real Madryt
27
17
2
1
1
19'

Rzut karny dla Realu! Faulowany Hazard.

16
6
1
1
17'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Po sporym zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła pod nogi Benzemy, który skierował ją do pustej siatki!

Real Madryt
32
19
2
3
2
14'

Przewaga Realu nie ulega wątpliwości. Brakuje Królewskim jednak kropki nad "i".

4
2
2
1
10'

To powinien być gol! Hazard dograł do Benzemy, który uderzył z pierwszej piłki z pięciu metrów, ale trafił tylko w bramkarza.

4
5
6
4
3
9'

A jednak nie. Escalante wrócił do gry.

3
1
1
8'

Prawdopodobnie potrzebna będzie zmiana.

2
2
6'

Escalante po starciu z Mendym nie podnosi się z boiska. Potrzebna jest pomoc medyczna.

3
1
4
1
3'

Modrić kapitalnie dograł do Benzemy w pole karne, który natychmiast odwrócił się z piłką i trafił w słupek. Nawet jeśli jednak strzeliłby gola, to nie zostałby on uznany, bowiem Francuz był na spalonym.

3
1
1
1
1
2'

Mendy dośrodkował z lewej strony, ale zrobił to za mocno i od autu rozpoczną gospodarze.

2
1
2
2
2
1'

Bardzo wysoko atakują gracze Eibaru piłkarzy Realu Madryt. Królewscy mają problem ze spokojnym rozgrywaniem piłki.