Totolotek Puchar Polski: I runda
25 wrz 2019 20:30
90+3'

Szybka akcja Legii. Piłkę otrzymał Dominik Nagy, miał dobrą sytuację, ale strzelił w środek bramki, gdzie dobrze interweniował Mateusz Górski.

5
4
2
2
1
90+2'

Jeszcze Puszcza Niepołomice walczy o zmianę wyniku tego spotkania.

2
2
2
2
4
90'

Doliczone cztery minuty.

7
5
2
2
1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jose Kante. Asystował mu Luquinhas. 2:0 dla Legii Warszawa i losy awansu do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski już chyba rozstrzygnięte. Podawał Luquinhas, Kante pobiegł na bramkę gospodarzy. W polu karnym minął obrońcę i pokonał bramkarza Puszczy.

Legia Warszawa
42
25
3
2
10
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Igor Lewczuk.

6
5
2
3
4
87'

Z ostrego kąta strzelał Jose Kante, a słupek uratował Puszczę przed stratą gola. Chwilę później dobijał Luis Rocha, a znakomicie obronił Mateusz Górski.

3
2
6
8
6
87'
ZMIANA
86'

Gra toczy się na połowie Puszczy Niepołomice. Goście rozgrywają piłkę.

2
4
2
1
3
83'

Dośrodkowanie w pole karne Legii, gdzie piłkę pewnie złapał Radosław Cierzniak.

3
4
2
82'
ZMIANA
komentarz

1
1
1
1
78'

Domagoj Antolić dośrodkował w pole karne Puszczy. Nikt nie przeciął toru lotu piłki i ta przeleciała obok bramki.

3
3
3
2
1
75'
ZMIANA

Puszcza. Schodzi: Jakub Bąk. Wchodzi: Konrad Nowak.

73'

W polu karnym uderzenie oddał Luquinhas. Bardzo niecelny strzał.

2
3
4
3
5
70'
ZMIANA
69'

Śmielej w ostatnich minutach do ataku ruszyła Puszcza Niepołomice. Sporo do gry gospodarzy wniósł Michał Mikołajczyk.

8
5
1
3
66'

Tym razem zamieszanie w polu karnym Legii. Wydawało się, że Puszcza stworzy dobrą okazję strzelecką. Zabrakło jednak uderzenia na bramkę drużyny z Warszawy.

3
2
1
1
3
64'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Paweł Stolarski.

2
1
1
4
63'

Techniczne uderzenie z dystansu oddał Mateusz Praszelik. To był jednak niecelny strzał.

4
1
4
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Nagy.

10
4
1
2
2
61'

Kolejne minuty mijają. Legia spokojnie rozgrywa piłkę.

3
3
2
5
3
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
Tak
Nie
2
1
5
1
56'

Paweł Stolarski wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy, lecz tam zabrakło już uderzenia na bramkę Puszczy.

1
51'

Z pierwszej piłki z 16 metrów strzelał Marcel Kotwica. Okazja na gola dobra, ale piłka przeleciała jednak obok bramki.

2
5
5
3
4
49'

Uderzenie z dystansu Arvydasa Novikovasa. Piłkę pewnie złapał Mateusz Górski.

3
5
3
2
3
47'

Od początku drugiej połowy Legia szuka okazji na podwyższenie prowadzenia.

4
3
4
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
5
4
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

2
6
2
1
43'

Uderzenie z dystansu Jose Kante zablokowane przez Konrada Stępnia.

2
4
3
4
2
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Wieteska. Asystował mu Domagoj Antolić. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym celny strzał głową z około 5 metrów oddał Mateusz Wieteska. 1:0 dla Legii po bardzo ładnym golu.

45
25
6
14
33
39'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie zawodnicy Puszczy zdołali wybić piłkę.

9
3
1
2
9
37'

Niecelnie z dystansu strzelał Marcel Kotwica.

2
2
2
2
2
34'

Arvydas Novikovas dośrodkował w pole karne, gdzie ładny strzał głową oddał Mateusz Praszelik. Kapitalnie obronił jednak Mateusz Górski.

7
3
1
5
3
32'

Zza pola karnego strzelał Andre Martins. Uderzenie zostało zablokowane.

1
1
2
1
3
30'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Puszczy. Obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

1
4
1
2
27'

Legia Warszawa rozgrywa piłkę na połowie Puszczy. To częsty obrazek w tym meczu.

4
2
3
1
2
26'

2
3
1
3
1
23'

Ciasno przed polema karnym Puszczy NiepołomiceLegia Warszawa szuka dokładnego rozegrania piłki.

2
2
2
2
2
20'

Legia Warszawa szuka okazji na gola. Piłkarzom z PKO Ekstraklasy brakuje jednak wykończenia w polu karnym Puszczy.

4
2
2
1
2
16'

Pierwsza od dawna akcja gospodarzy. Zza pola karnego efektowny strzał oddał Jose Embalo. Piłka przeleciała obok bramki. Oklaski z trybun otrzymał zawodnik Puszczy.

5
3
2
2
15'

Arvydas Novikovas zagrywał w pole karne Puszczy, gdzie główkował Jose Kante. Strzał był jednak niecelny.

7
1
1
3
13'

Znów groźnie w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie piłkę złapał bramkarz.

6
4
1
11'

Z dystansu niecelnie strzelał Andre Martins. Sporą przewagę ma Legia, która stwarza sobie dobre okazje.

4
6
1
1
9'

W polu karnym Jose Kante znakomicie dograł piłkę do niepilnowanego Mateusza Praszelika. Ten miał świetną okazję, lecz oddał niecelny strzał z około 11 metrów. To powinien być gol.

4
3
1
1
6
9'

Dośrodkowanie Pawła Stolarskiego. W polu karnym do piłki wyskoczył Jose Kante, lecz wrzutka była zbyt mocna.

5
4
7'

Domagoj Antolić dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka wybita, dopadł do niej jeszcze Dominik Nagy, lecz jego uderzenie z około 17 metrów było niecelne.

3
1
1
1
7'

Rzut wolny dla Legii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

4
1
1
1
1
4'

Szybka odpowiedź Legii. Akcja w duecie Dominik Nagy - Luis Rocha. Strzelał ten pierwszy z kilkunastu metrów, lecz to było uderzenie niecelne.

5
2
2
2'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zza pola karnego strzelał Marcel Kotwica. To było jednak uderzenie niecelne.

2
1
3
1
2'

Akcja ofensywna gospodarzy. Popędził z piłką Jakub Bąk, szukał dogrania w pole karne, ale skończyło się na rzucie rożnym.

2
2
4
19:56

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

1
1
3
19:56

Przypomnijmy, że w kolejnej rundzie Totolotek Pucharu Polski jest już Legia II Warszawa