(2:1)
Zakończony

Jagiellonia Białystok

90+4'

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Mateusz Wdowiak. 4:2 dla Cracovii. Świetne podanie Wdowiaka, po którym sam na sam z bramkarzem znalazł się Pelle van Amersfoort. Piłkarz Cracovii pewnie tę sytuację wykorzystał.

90+3'

Jeszcze akcja ofensywna Cracovii, ale wynik bez zmian. Już w ataku Jagiellonia.

10
5
1
2
9
90+2'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, po którym niecelnie główkował Ivan Runje.

2
4
1
5
8
90+1'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii Białystok. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Cracovii.

8
6
1
3
90'

Doliczone cztery minuty.

6
4
2
5
90'

Pomocy medycznej potrzebuje Filip Piszczek. Chwilowa przerwa w grze.

2
2
2
1
2
89'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Piłka wybita, po chwili faul na zawodniku gospodarzy. Piłka dla Cracovii.

1
85'

Gol! Strzelił Wojciech Błyszko.

Jagiellonia walczy o wynik! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Cracovii doszło do zamieszania. Dobrze odnalazł się Wojciech Błyszko i z kilku metrów skierował piłkę do bramki.

21
11
2
1
12
83'

Co za okazja Jagiellonii! Jesus Imaz wyłożył piłkę w polu karnym Cracovii, gdzie z kilku metrów niecelnie strzelał Andrej Kadlec. To powinien być gol.

5
4
4
6
81'

Filip Piszczek oddał strzał głową, ale to było uderzenie niecelne.

2
1
1
80'

Uderzenie niemal z narożnika pola karnego oddał Filip Piszczek. Piłka przeleciała nad bramką Jagiellonii.

2
1
1
78'

Sporo niedokładności teraz na boisku.

1
74'

Zaskakujący strzał z dystansu oddał Bojan Cecarić. Bardzo ładne uderzenie, ale jednak minimalnie niecelne.

1
1
3
1
72'

Z dystansu niecelnie strzelał Juan Camara. Piłka przeleciała obok bramki.

1
1
3
3
71'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Piłka jednak pewnie wybita przez obrońcę.

1
1
1
5
67'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Filip Piszczek! Filip Piszczek nie wykorzystał rzutu karnego. Jego uderzenie obronił Grzegorz Sandomierski.

16
15
6
5
10
67'

Rzut karny dla Cracovii! Sędzia odgwizdał faul Ivana Runje na Filipie Piszczku.

11
3
3
7
10
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Runje.

1
2
5
61'

Groźna akcja Cracovii, ale w polu karnym zabrakło wykończenia zawodnikom gospodarzy.

2
2
1
58'

Tomas Prikryl dośrodkował w pole karne Cracovii, gdzie piłkę pewnie złapał Lukas Hrosso.

2
1
1
2
3
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
55'

Jagiellonia Białystok stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

3
1
komentarz

1
2
54'

Zamieszanie w polu karnym Cracovii, ale ostatecznie gospodarze zdołali wybić piłkę.

2
1
52'

Z dystansu strzelał Bojan CecarićGrzegorz Sandomierski pewnie obronił to uderzenie.

2
1
51'

Gol! Strzelił Tomas Vestenicky.

Piękne uderzenie z dystansu oddał Tomas Vestenicky, piłkę trącił jeszcze głową Ivan Runje, a ta wpadła do bramki. 3:1 dla Cracovii!

16
5
11
12
46'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Piłkę wrzucał Guilherme, lecz tę pewnie wybił jeden z obrońców gospodarzy.

1
1
3
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
46'
45'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień.

4
1
1
2
5
45'

Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca.

8
3
1
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomas Prikryl.

5
1
3
3
5
41'

Gol! Strzelił Juan Camara.

Gol kontaktowy dla Jagiellonii! W polu karnym z kilkunastu metrów z ostrego kąta strzelał Juan Camara. Mocne uderzenie, a piłka przy słupku wpadła do bramki. Wydaje się, że w tej sytuacji lepiej mógł się zachować bramkarz gospodarzy.

26
18
1
5
39'

Sergiu Hanca dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gości. Źle wybijał ją Grzegorz Sandomierski, ale ta ostatecznie wyleciała poza boisko.

1
1
1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Vestenicky.

4
1
1
35'

Kolejne minuty mijają, a sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Jagiellonia Białystok przy piłce, rozgrywa ją i stara się zaskoczyć Cracovię.

1
1
2
32'

Dobrze Cracovia gra w defensywie. Jagiellonia Białystok nie potrafi wypracować sobie dogodnej okazji.

3
2
1
3
3
16:54

29'

Jagiellonia Białystok przy piłce. Goście rozgrywają piłkę na własnej połowie.

1
1
2
25'

Gol! Strzelił Bojan Cecarić. Asystował mu Filip Piszczek.

Szybka odpowiedź Cracovii i 2:0 dla gospodarzy! Filip Piszczek zagrał wzdłuż bramki, podanie wślizgiem zamknął Bojan Cecarić i skierował piłkę do bramki.

16
6
1
7
18
24'

Wybroniła się Cracovia! Strzał z rzutu wolnego z kilku metrów, ale Lukas Hrosso wybronił sytuację! Bramkarz odbił piłkę głową!

1
1
7
23'

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Jagiellonii po podaniu zawodnika Cracovii do swojego bramkarza. Do bramki Cracovii kilka metrów! Dobra okazja dla gości!

2
1
20'

Jagiellonia Białystok stara się doprowadzić do remisu, ale na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

3
16'

Gol! Strzelił Filip Piszczek.

Najpierw dośrodkowanie z rzutu rożnego. Potem jeszcze Sergiu Hanca z ostrego kąta strzelał na bramkę. Grzegorz Sandomierski odbił piłkę, a do bramki dobił ją Filip Piszczek.

13
5
1
9
19
14'

Jagiellonia rozgrywa piłkę na połowie Cracovii. Dośrodkowanie w pole karne, ale nic z tej akcji zawodnikom z Białegostoku nie wyszło.

10'

Okazja dla Jagiellonii. Dośrodkowanie w pole karne Guilherme, po którym niecelnie główkował jednak Jesus Imaz.

2
1
9'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Bartosz Kwiecień. To był jednak strzał niecelny.

1
1
8'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Oba zespoły badają swoje możliwości.

1
5'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Jagiellonii, ale ostatecznie piłkę wybił Bartosz Kwiecień.

3'

Pierwsza akcja Jagiellonii Białystok, ale poradzili sobie z atakiem gości zawodnicy z Krakowa.

16:54

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

1
2
16:54

1
1
Kto awansuje do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski?
Cracovia
Jagiellonia
3
1
16:44

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Jakubik (Siedlce).

16:44

Przed nami spotkanie 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski, w którym Cracovia zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Początek meczu o godzinie 17:30.