Karne (3:4)
Zakończony
Stomil Olsztyn
komentarz

3:4 - piłka w bramce Ruchu po uderzeniu Waldemara Gancarczyka i Stomil w kolejnej rundzie rozgrywek o Puchar Polski.

komentarz

2:3 - Mosakowski zmylił Smuga i padł gol.

komentarz

1:2 - strzał Biedrzyckiego poszybował ponad bramką.

18
8
2
8
26
komentarz

1:2 - strzał Idzika obronił Leszczyński.

35
18
3
6
14
komentarz

1:2 - Mateusz Gancarczyk pewnie do siatki.

29
8
1
9
19
komentarz

1:1 - strzał Podgórskiego odbił Leszczyński!

29
13
6
10
19
komentarz

1:1 - Sobczak mocno uderzył. Smug bez szans.

2
120+4'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Duchowski.

2
5
1
2
2
120+2'

A teraz Smug w bramce, bramkarz złapał płaski strzał Sobczaka.

1
1
120+1'

Idzik wpadł z piłką w pole karne, strzał z ostrego kąta zatrzymał się na słupku!

4
2
120'

Jeszcze 5 minut meczu przed nami.

1
2
119'

Gol! Strzelił Jakub Mosakowski. Stomil zaatakował niemal całym zespołem. Po dośrodkowaniu piłka spadła pod nogi Mosakowskiego, który mocnym strzałem pokonał Smuga. 3:3!

14
9
6
1
8
117'

Ruch Chorzów. Schodzi: Kamil Lech. Wchodzi: Dawid Smug.

116'

Lech nie da rady wrócić do gry. Będzie konieczna zmiana.

1
1
115'

Przerwa w grze. Przy wybiciu piłki urazu doznał bramkarz Ruchu Kamil Lech.

1
3
114'

Stomil cały czas nie potrafi przedostać się nawet na połowę Ruchu.

1
112'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Podgórski.

111'

Gracze Stomilu są momentami bezradni, starają się w innym sposób wyrównać. Przed momentem po raz kolejny goście chcieli wymusić rzut karny.

1
110'

Piłkarze Ruchu wyszli z założenia, że najlepszą obroną jest atak. Gospodarze starają się długo utrzymywać przy piłce.

2
1
1
107'

Paszek i Foszmańczyk skradli kolejne sekundy. Ruch nie pozwala gościom przedostać się na własną połowę.

1
1
106'

Wracamy do gry.

1
106'

Ruch Chorzów. Schodzi: Marcin Kowalski. Wchodzi: Mateusz Duchowski.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Marcin Kowalski #5
1
104'

Ładnie rozegrali piłkę goście, sam przed Lechem znalazł się Mateusz Gancarczyk, ale uderzył ponad bramką.

1
1
1
103'

Dwóch kibiców grubo po 60. roku życia dopinguje piłkarzy. Tzw. młyn-senior 60+.

3
1
102'

Aktualnie więcej stoimy niż gramy, widać nikomu to nie przeszkadza.

101'

Stomil. Schodzi: Oktawian Skrzecz. Wchodzi: Dawid Rudnik.

Dawid Rudnik #99
99'

Chorzowianie nie spieszą się, rywale nie kwapią się do zdecydowanego ataku.

1
97'

Spore problemy z Paszkiem mają gracze Stomilu. Skrzydłowi z obrońców czesto robi "wiatrak".

2
1
94'

Gol! Strzelił Daniel Paszek. Kapitalna akcja Paszka, który minął kilku rywali i płaskim strzałem z pola karnego pokonał Leszczyńskiego. 3:2!

Daniel Paszek #27
16
3
1
1
6
93'

Wysoko dograł z rogu jeden z graczy Stomil, do piłki doszedł Mosakowski. Strzał głową intuicyjnie odbił Lech.

1
91'

Dogrywka rozpoczęta.

1
1
91'

Ruch Chorzów. Schodzi: Mateusz Bartolewski. Wchodzi: Jakub Nowak.

Jakub Nowak #26
1
1
90+3'

Ałaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - krzyczy jeden z olsztynian. Karnego nie ma. Być może zbyt cicho krzyczał.

3
1
1
2
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Bartolewski.

1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
90'

Do mocnego dośrodkowania nie doszedł Bartolewski. Mogło być groźnie pod bramką Stomilu.

1
89'

Akcja za akcję. Dzieje się przy Cichej w końcowych minutach. Nawet kibice dopingują zespół.

7
1
1
87'

Mosakowski uderzył z rzutu wolnego, pewnie w bramce Lech.

1
1
85'

Gol! Strzelił Mariusz Idzik. Pewne uderzenie Idzika w lewy róg, bramkarz w przeiciwnym. 2:2!

17
7
1
5
12
84'

Rzut karny dla Ruchu! W polu karnym sfaulowany został Kowalski.

4
1
1
7
83'

Ruchowi pozostało niewiele czasu na doprowadzenie do remisu. Goście cofnęli się niemal całym zespołem.

1
82'

Piłkarze Stomilu po zdobytym golu zrobili "kołyskę". Sędzia patrzy się i nie reaguje. Może się przyłączy?

1
5
1
82'

Gol! Strzelił Szymon Sobczak.  Mocny strzał Sobczaka w środek bramki. Lech bez szans. 1:2!

9
6
1
3
81'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Paszek.

1
80'

Rzut karny dla Stomilu! Wściekli są piłkarze Ruchu. Kontrowersyjna decyzja arbitra.

4
1
3
79'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Kasolik.

Konrad Kasolik #2
1
78'

Po rzucie rożnym zgranie do Kasolika, ten huknął z woleja, ale wysoko ponad bramką.

77'

Z bramki musiał wybiec Leszczyński. Bramkarz kolejny raz uratował Stomil. Ruch w ataku.

1
75'

Zabawy przed własną bramką mogły się źle skończyć dla Ruchu. Na szczęście dla gospodarzy strzał Sobczaka był niecelny.

1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Molloy.

72'

Coraz więcej braw przy Cichej. Tak walczący Ruch kibice chcą oglądać.

2
1
1
71'

Dogranie Skrzecza odbił obrońca, po chwilii Waldemara Gancarczyka pewnie obronił Lech.

1
69'

Foszmańczyk do Idzika, który wyszedł sam naprzeciwko Leszczyńskiego. Bramkarz zdołał odbić piłkę!

1
68'

Obraz gry nie ulega zmianie. Stomil broni się przed atakami chorzowian.

1
2
63'

Z woleja z ok. 30 metrów uderzał Foszmańczyk. Niepotrzebnie i do tego niecelnie.

62'

Dogrywał Podgórski, uderzać starali się Idzik i Kasolik. Piłkarze Ruchu trochę sobie przeszkodzili.

2
61'

Paszek wkręcił w ziemię obrońcę, dogranie omal nie wpadło do siatki Stomilu! Będzie rzut rożny.