Arka Gdynia
komentarz

90+9'

Gol! Strzelił Miłosz Trojak. Asystował mu Martin Adamec.

Nokautujący cios gospodarzy na koniec! Dośrodkowanie na piąty metr zakończone celnym strzałem głową da awans gospodarzom!

24
17
3
8
6
90+7'

I odpowiedź Odry przynosi rzut rożny.

5
2
1
90+5'

Wawszczyk nie trafił czysto w piłkę i ta łukiem przelatuje nad bramką.

2
2
1
90+5'

Ciśnie Arka. Kolejne uderzenie Wawszczyka i znowu odbija Rosa.

2
2
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Maghoma.

2
2
komentarz

Piłka wybita z pola karnego, po chwili wraca i strzela Wawszczyk. Broni Rosa.

1
1
1
90+2'

Danch dostał piłkę kilka metrów od bramki. Blokuje Trojak!

3
90+1'

Janus znowu do nikogo...

3
90'

Aż 8 minut doliczonych, głównie przez urazy.

1
90'

Na boisku leży Olczyk. Boleśnie okupił wybicie piłki na róg.

89'

Vinicius wrzucił piłkę na piąty metr, blisko dojścia do piłki był Jan Łoś. Zrobiło się gorąco!

1
1
88'

Oba zespoły jakby już czekają na dogrywkę.

80'

Mateusz Kamiński ma problemy ze stawem skokowym. Potrzebna zmiana.

78'

Poza boiskiem opatrywany Wawszczyk.

1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Araujo.

2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Nando Garcia Puchades.

I jeszcze upomnienie dla Hiszpana, który - jak się okazało - wcześniej faulował kontrującego Słowaka.

2
2
1
71'

Decyzja utrzymana.

3
1
2
1
4
71'

Daniel Stefański sprawdza jeszcze wszystko za pomocą wideoweryfikacji VAR.

2
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Adamec.

Słowak uderzył łokciem Nando w twarz, to mogła być czerwona kartka...

68'

Kapitalna interwencja Krzepisza po strzale głową Trojaka z kilku metrów. Bramkarz Arki zbił piłkę na poprzeczkę i na koniec chwycił ją na ziemi!

3
1
1
1
67'

Opolanie nadal naciskają. Kolejny róg.

1
1
64'

Niezła centra Adamca, ale ostatecznie radzą sobie z nią goście.

64'

Mikinić faulowany przez Nando na prawym skrzydle.

63'

I kolejne niecelne dośrodkowanie Janusa.

62'

Kolejna niezła akcja Błanika i kolejny korner.

60'

Godzina gry za nami. Zaczyna się rozkręcać Odra.

58'

Dośrodkowanie za krótko wybite przez Siemaszkę i niecelny strzał z powietrza w wykonaniu Adamca.

57'

Kumulacja pecha Christiana Maghomy, który najpierw zagrywa rywalom na kontrę, a kilka chwil później jest bliski strzelenia gola samobójczego.

2
1
55'

To nie Arka Gdynia, to Arka Barcelona! Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, gdzie zewnętrzną częścią stopy zgrywa Wawszczyk, a przewrotką tuż obok słupka strzela Siemaszko!

1
1
2
52'

Odra Opole. Schodzi: Artur Krysiak. Wchodzi: Kacper Rosa.

49'

Na boisku leży Artur Krysiak. Prawdopodobnie przy próbie interwencji doznał urazu stawu skokowego. Na boisku konieczne nosze.

48'

Samuel Araujo dośrodkował na głowę Rafała Siemaszki, a ten uderza w górną część poprzeczki!

1
1
46'

Gra wznowiona!

1
46'

Arka Gdynia. Schodzi: Fabian Serrarens. Wchodzi: Jakub Wilczyński.

Okazało się, że holenderski napastnik doznał na początku meczu kontuzji kostki i już nie wyjdzie na druga połowę.

komentarz

45+1'

Korner wybity przez obrońców Arki, podobnie jak kolejna próba dośrodkowania przez rywali. Ostatecznie fenomenalnym strzałem z woleja popisał się Miłosz Trojak, ale futbolówka przelatuje centymetry obok słupka... Ależ to mogło być zakończenie tej części gry!

1
45'

Jeszcze minutę potrwa pierwsza połowa.

1
45'

Sebastian Bonecki wywalczył rzut rożny.

1
43'

Goście rozegrali korner krótko, ale nie dało to zamierzonego efektu.

17:04

Błąd obrońcy gospodarzy, który w niegroźnej sytuacji wybił piłkę na rzut rożny.

41'

Centra w pole karne Odry w stronę Jakuba Wawszczyka, który wygrywa pojedynek o piłkę, ale robi to za pomocą faulu.

37'

Wielkie zamieszanie po dośrodkowaniu Krzysztofa Janusa, niewiele zabrakło do otwarcia wyniku!

36'

Fantastyczny rajd Błanika, który zatrzymał się przed polem karnym. Stamtąd ostatecznie strzelał Adamec i z trudem na rzut rożny odbija Kacper Krzepisz!

33'

Olczyk jednak uderzył, ale prosto w "koszyczek" Artura Krysiaka.

1
32'

Faul przy narożniku pola karnego Odry, dobra szansa na dośrodkowanie w pole karne.

30'

Pół godziny za nami. Na razie nie jest to widowisko warte nagrody im. finału Ligi Mistrzów z 2005 roku.

29'

Świetna interwencja upadającego Michaela Olczyka ratuje bramkarza gdynian przed sytuacją sam na sam z Dawidem Błanikiem.

1
28'

Okres ataku Odry, który jednak znowu nie przynosi większego zagrożenia.

25'

Serrarens dostał świetną piłkę od Budzińskiego w pole karne. Nie zdołał jej przyjąć...

2
1
1
1
1
23'

Nando Garcia Puchades strzelił wolejem sprzed pola karnego. Niecelnie!

21'

Arka zaatakowała szybkim kontratakiem. Marcin Budziński zagrał między 2 obrońców rywala, ale zagrożenia nie było, bo Odra zażegnała niebezpieczeństwo.

18'

Groźnie po akcji Arki. Niepewne przyjęcie Mikinicia w polu karnym ostatecznie jednak bez konsekwencji.

15'

Opolanie dwukrotnie dośrodkowywali w pole karne, ale defensywa gdynian jest czujna.

12'

Fabian Serrarens leży na murawie, w międzyczasie niecelny strzał jergo kolegi.

10'

Tomas Mikinic strzelał... No dobra, może powiedzmy, że próbował uderzać. Piłka przeleciała dużym łukiem kilkanaście metrów obok metrów obok słupka.

8'

Gospodarze rozgrywali piłkę przez dłuższy okres, ale próba przejścia skrzydłem okazała się nieudana.

1
5'

Na razie kilka szarpanych akcji z obu stron, bez większego niebezpieczeństwa.

2'

Niebezpieczeństwo zażegnane przez obrońców Arki.

1'

Zagranie Martina Adamca w pole karne, będzie korner.

1
17:04

Sędzią meczu jest Daniel Stefański.

17:04

Co ciekawe obie drużyny w zeszłej edycji zostały wyeliminowane przez Jagiellonię Białystok (Arka w 1/8 finału, Odra w ćwierćfinale). Tym razem na ten zespół nie trafią.

17:04

Piłkarze wychodzą już na murawę!

17:04

Trener Jacek Zieliński zaskoczył składem. Kilku filarów zespołu (m. in. Pavels Steinbors czy  Marko Vejinović) nie przyjechało do Opola. Kibice jego drużyny muszą więc liczyć na innych.

17:04

Jako nieznacznego faworyta wskazuje się zespół gości, mimo tego, że ten nie zachwyca w PKO Ekstraklasie.

17:04

17:04

Witamy w relacji LIVE z meczu I rundy Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Odrą Opole a Arką Gdynia!