Ofensywnie usposobiony Cancelo celował w okienko, ale jeden z obrońców odbił piłkę i ta spadła na korner.

. Schodzi: Shandon Baptiste. Wchodzi: John Mousinho.

Shandon Baptiste #16
85'

Ponownie Mackie! Rezerwowy Oxfordu tym razem trafił w Claudio Bravo!

84'

Mackie doszedł do okazji strzeleckiej, ale spudłował. To mógł być gol kontaktowy.

82'

Dobre dośrodkowanie Brannagana z rzutu rożnego. Do piłki wyskoczył Dickie, jednak skierował ją prosto w ręce Bravo.

1
80'

Gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Nie dzieje się nic godnego uwagi.

1
76'

. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Adrian Bernabe.

Adrian Bernabe #62
1
75'

Schodzi: Matthew Taylor. Wchodzi: Jamie Mackie.

Jamie Mackie #19
Matthew Taylor #9
1
73'

Cancelo rzadko zdobywa bramki, a w tym meczu mógł mieć już dwie - trafił teraz w słupek!

1
70'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Gabriel Jesus.

Mamy już 3:1! Gabriel Jesus otrzymał podanie, pobiegł kilka metrów i doskonale obsłużył Sterlinga! Anglik nie pomylił się z kilku metrów.

8
4
1
69'

Piłka w posiadaniu gospodarzy. Jak widać, piłkarze Oxfordu także potrafią utrzymać się przy futbolówce.

1
66'

Mahrez trafił do bramki Oxfordu po pięknym podaniu Gundogana, ale uwaga - spalony. Wciąż 2:1 dla City.

1
65'

Sykes wywalczył rzut rożny. Zinchenko został trafiony i piłka spadła na korner.

1
63'

Groźne dośrodkowanie z lewej strony, jednak Taylor nie dopadł do piłki. Niezła druga połowa w wykonaniu gospodarzy.

1
62'

Schodzi: Angelino. Wchodzi: Gabriel Jesus.

60'

Strzały:Oxford United: 6Manchester City: 15

59'

. Schodzi: Rodri. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

58'

Bravo złapał dośrodkowanie Longa. Do główki skakał Sykes.

1
58'

Sykes w swojej pierwszej akcji został sfaulowany przez rywala.

1
57'

. Schodzi: Daniel Agyei. Wchodzi: Mark Sykes.

Mark Sykes #18
1
55'

Dwa zablokowane uderzenia po obu stronach boiska. Najpierw próbował Agyei, a chwilę później w kontrze Mahrez.

2
1
54'

Ołeksandr Zinczenko oddał strzał z dystansu. Piłka nieznacznie minęła bramkę Oxfordu.

1
53'

Angelino na własnej połowie sfaulował Longa.

1
50'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Angelino. Goście ponownie na prowadzeniu! Angelino podał piłkę do Sterlinga, a ten z kilku metrów dał Manchesterowi City prowadzenie. 2:1 dla przyjezdnych!

4
3
1
1
1
49'

Dośrodkowanie Mahreza. Archer popełnił błąd, ale z prezentu nie skorzystał Angelino. Uderzenie piłkarza City zostało zablokowane przez jednego z obrońców gospodarzy.

1
48'

Będzie korner dla City. Angelino zagrał piłkę w pole karne gospodarzy, ale Dickie wybił ją poza boisko.

1
46'

Gol! Strzelił Matthew Taylor. Asystował mu Shandon Baptiste. Ale początek drugiej połowy! Baptiste szybko rozegrał rzut wolny i podał piłkę do Taylora. Piłkarz Oxfordu łatwo oszukał obrońcę i trafił do siatki City. 1:1!

Asysta:
5
1
2
1
czas Druga połowa
45'

Doliczona została jedna minuta.

1
45'

Brannagan jednak zdecydował się na dośrodkowanie. Dickie nie zdołał oddać strzału z ostrego kąta.

1
45'

Mahrez podstawił nogę Taylorowi. Szansa na strzał z rzutu wolnego dla miejscowej ekipy.

1
43'

Dłuższa wymiana podań The Citizens. Dominacja ekipy Guardioli nie podlega dyskusji.

1
40'

To mogło skończyć się stratą gola i urazami. Dwóch piłkarzy Oxfordu zderzyło się we własnym polu karnym, jednak bez konsekwencji.

1
39'

Kąśliwy strzał Mahreza, piłka wpadła w boczną siatkę. Przyjezdni cały czas szukają drugiego gola.

1
38'

Long posłał futbolówkę w pole karne Manchesteru City, jednak osamotniony Bravo spokojnie ją złapał.

1
36'

Potężny strzał Sterlinga zza pola karnego. Dickie zablokował uderzenie. Anglik sygnalizował, że piłka trafiła rywala w rękę, ale gwizdek sędziego milczy.

1
35'

Daniel Agyei faulowany na połowie City. Czasami gospodarze potrafią stworzyć małe zagrożenie. Do zdobycia gola jednak bardzo daleko.

2
33'

Rodri strzelił z dalszej odległości, ale uderzenie zostało zablokowane.

1
31'

Ale pudło Sterlinga! Dostał świetne prostopadłe podanie od Bernardo Silvy, ale nie trafił w bramkę! Był oko w oko z Archerem.

2
30'

Archer pewnie obronił lekkiego uderzenie Fodena. To nie mogło zaskoczyć bramkarza Oxfordu.

1
29'

Angelino wstrzelił piłkę w pole karne Oxfordu, jednak obrońcy gospodarzy spisali się bez zarzutu.

2
27'

Archer spokojnie obronił strzał Mahreza. Gdyby piłka wpadła do siatki to i tak gol nie zostałby uznany. Spalony.

25'

Gospodarze próbowali odrobić stratę i rzucili się w pole karne gości. Defensorzy City nie dopuścili nawet do oddania strzału.

1
22'

Gol! Strzelił Joao Cancelo. Asystował mu Phil Foden.

Manchester City na prowadzeniu! Cancelo otrzymał piękne podanie od Fodena, podbiegł kilka metrów i strzelił bramkę! Był minimalny rykoszet i to kompletnie zmyliło Archera. 1:0 dla City!

5
4
1
20'

Gospodarze wymienili kilka podań na połowie gości. Za chwilę wykonają rzut wolny, ponieważ faulował Joao Cancelo.

1
19'

Kolejna akcja Mahreza. Skrzydłowy City wywalczył rzut rożny.

2
18'

Dickie ratuje Oxford! Mahrez posłał piłkę do bramkę w kierunku Sterlinga, ale stoper gospodarzy ofiarnym wślizgiem uratował drużynę od straty gola.

2
16'

Sterling otrzymał podanie z głębi pola, ale był na spalonym. Anglik po gwizdku oddał strzał, ale nie obejrzał za to żółtego kartonika.

2
15'

Dośrodkowanie Mahreza z narożnika boiska, jednak piłka nie dotarła do adresata. Nieźle spisują się gospodarze.

1
Czy zobaczymy bramkę w pierwszej połowie?
Tak, strzeli Oxford
Tak, strzeli Manchester City
Nie, będzie 0:0
13'

Szybka wymiana podań piłkarzy Manchesteru City. Pomylił się jednak Sterling, który zagrał na lewe skrzydło bardzo niedokładnie.

12'

Brannagan dośrodkował ze stojącej piłki, ale we własnym polu karnym najlepszy okazał się Angelino.

11'

Fatalne wybicie Claudio Bravo. Piłka znalazła się na aucie.

9'

Dickie ładnie się zastawił, a chwilę później sfaulował go Sterling. Defensor Oxfordu był trzymany za koszulkę.

8'

Ładne podanie Fodena na lewe skrzydło do Angelino. Piłkarz gości przegrał jednak pojedynek z Longiem.

6'

Strzał Sterlinga z rzutu wolnego. Odległość była duża i gwiazdor City zdecydowanie przestrzelił. Piłka przeleciała daleko od bramki Oxfordu United.

5'

Gospodarze nie myślą tylko o grze w defensywie. Tym razem na pozycji spalonej znalazł się Daniel Agyei.

1
4'

Na ławce Manchesteru City widzimy jeszcze Mikela Artetę. Hiszpan w najbliższych dniach ma zostać ogłoszony nowym menadżerem Arsenalu.

2'

Goście wykonali dośrodkowanie w pole karne miejscowych, lecz Riyad Mahrez miał kłopoty z przyjęciem piłki.

1'

Baptiste odważnie wbiegł na połowę gości, ale dobrze ustawił się Garcia.

czas Start meczu
20:32

Oxford United zagra w żółtych koszulkach, Manchester City w błękitnych.

20:32

Oba zespoły wychodzą na boisko. Już tylko chwila dzieli nas od gwizdka sędzięgo!

1
20:32

Zaczynamy za 15 minut!

Która drużyna awansuje?
1
12:13

Zapraszamy na relację LIVE z meczu Oxford United - Manchester City. Oba zespoły powalczą o półfinał Pucharu Ligi Angielskiej. Zdecydowanym faworytem są podopieczni Pepa Guardioli. Początek meczu o godzinie 20:45.