18 gru 2019 21:00
90'

Doliczone dwie minuty.

88'

Jeszcze wymiana podań zawodników z Old Trafford. Nie ma już temperatury to spotkanie. Obudzili się po kombinacji trzech ciosów zawodnicy z League Two i uniknęli kompromitującego rezultatu.

1
1
85'

Mason Greenwood wygrał walkę o futbolówkę blisko pola karnego przeciwnika. Po zgarnięciu piłki postanowił oddać natychmiastowe uderzenie, jednak nie trafił w bramkę strzeżoną przez Deana Gerkena.

82'

Wymiana podań przyjezdnych na prawym skrzydle. Colchester United utrzymywał się w posiadaniu piłki tylko przez 25 procent tego spotkania, więc nie był to częsty widok.

80'

Spokojna atmosfera na murawie i na trybunach. Manchester United jeszcze stara się zabawić kibiców, którzy nie są w drodze do wyjścia.

2
77'

Colchester United. Schodzi: Callum Harriott. Wchodzi: Kwame Poku.

wchodzi Wchodzi
Kwame Poku #49
schodzi Schodzi
Callum Harriott #15
75'

Kolejna akcja oskrzydlająca Manchesteru United, ale powstrzymana, a Colchester United podjął próbę zdobycia bramki kontaktowej w Teatrze Marzeń.

73'

Colchester United. Schodzi: Brandon Comley. Wchodzi: Ryan Clampin.

Ryan Clampin #21
Brandon Comley #14
73'

Żółtą kartkę otrzymał Callum Harriott za ostre przewinienie.

Colchester United
71'

Manchester United zagwarantował sobie awans, a menedżer dał pograć trzem dublerom. Bez Marcusa Rashforda gra gospodarzy ma wyraźnie mniej polotu.

1
68'

Anthony Martial strzelił gościom trzeciego gola.

66'

Colchester United. Schodzi: Harry Pell. Wchodzi: Ben Stevenson.

Ben Stevenson #24
Harry Pell #8
65'

Manchester United. Schodzi: Axel Tuanzebe. Wchodzi: James Garner.

62'

Manchester United. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Brandon Williams.

62'

Manchester United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Jesse Lingard.

61'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Marcus Rashford.

Zaczęło się kopanie leżącego. Anthony Martial strzelił trzeciego gola gościom z bliska po dośrodkowaniu zgranym jeszcze przytomnie przez Marcusa Rashforda. Manchester United sforsował mur obronny przeciwnika i od tego momentu wszystko jest prostsze.

15
10
1
55'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Ryan Jackson.

Rośnie przewaga zespołu z Old Trafford. Po dośrodkowaniu Masona Greenwooda piłka poleciała w kierunku Marcusa Rashforda. Przed reprezentanta Anglii wbiegł Ryan Jackson, ale interweniował niefortunnie i skieruwał futbolówkę z bliska do własnej siatki. Już wiadomo na 99 procent, kto awansuje.

Ryan Jackson #2
7
4
1
54'

Cohen Bramall strzelił płasko zza pola karnego i Sergio Romero musiał kontrolować do końca, w którym kierunku poleci futbolówka.

1
53'

Marcus Rashford dał wyczekiwane prowadzenie Manchesterowi United.

4
2
51'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Nemanja Matić.

Ryzyko nie popłaca. Dopóki Colchester United broniło głęboko we własnym polu karnym, nie traciło gola. Kiedy jednak przeprowadziło najgroźniejszy atak w tym meczu, oberwało z kontrataku. Marchus Rashford wykorzystał nieobecność na lewym skrzydle Ryana Jacksona, zbiegł z tej flanki do środka pola karnego i pokonał Deana Gerkena mocnym uderzeniem.

13
5
3
1
48'

Luke Shaw zrobił przewagę na lewym skrzydle. Jego płaskie dośrodkowanie zostało wybite przez przyjezdnych. Kolejna akcja Manchesteru United zakończona niepowodzeniem.

1
46'

Druga połowa.

20:22

Piłkarze wracają z szatni na boisko.

Czy Manchester United strzeli gola w drugiej połowie?
1
45+3'

Anthony Martial chciał pokonać Deana Gerkena sprytnym strzałem zza pola karnego. Piłka spadła na górną siatkę w bramce przedstawiciela League Two.

1
45+2'

Luke Shaw interweniował po profesorsku i zatrzymał kontrującego Calluma Harriotta. Zabrakło podania do Francka Nouble'a.

2
45'

Doliczone trzy minuty.

1
44'

Pierwsze uderzenie Colchester United. Piłkę przełożył sobie blisko pola karnego Tom Lapslie i postraszył Sergio Romero płaskim strzałem nieznacznie obok słupka.

2
42'

Podanie Marcusa Rashforda do Anthony'ego Martiala, którego w ostatnim momencie powstrzymał w polu karnym Luke Prosser i Manchester United musiał zadowolić się kornerem.

2
41'

Piłka cyrkuluje po połowie Colchester United. Ole Gunnar Solskjaer nie może być zadowolony z tylko jednego celnego uderzenia swoich podopiecznych.

1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Dean Gerken za opóźnianie gry.

1
37'

Długa wymiana podań na obrzeżach pola karnego Colchester United. Zepsuł to Ashley Young, po którego zagraniu piłka trafiła za darmo pod nogi zawodnika w biało-szarym stroju.

1
35'

Kolejne nieskuteczne oblężenie pola karnego Colchester United. Sposobem na rozerwanie linii obronnej może być uderzenie z dystansu, jednak próba Andreasa Pereiry była wyraźnie niecelna.

1
1
30'

Minął drugi kwadrans spotkania. Przyjezdni mieli ochotę na zbliżenie się do Sergio Romero, ale uniemożliwił to sędzia, który gwizdnął faul atakującego zawodnika.

2
1
27'

Manchester United przeważa, ale nie potrafi przetransportować piłki do bramki niżej notowanego przeciwnika. Sforsowanie nieźle zorganizowanej obrony gości nie jest prostym zadaniem.

2
1
24'

Dobre rozegranie piłki przez zawodników w białych koszulkach. Powędrowała ona na prawe skrzydło do Luke'a Norrisa, który nie zachował się dobrze i nie obsłużył żadnego zdolnego do oddania strzału kompana z Colchester United.

3
2
22'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Young za faul na Franku Nouble.

Manchester United
3
2
19'

Kolejne uderzenie i ponownie musiał interweniować Dean Gerken. Intuicyjna reakcja bramkarza Colchester, który nie daje się pokonać gospodarzom, a pracy na sporo od początku konfrontacji.

4
3
18'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Pell za faul na własnej połowie.

3
1
16'

Mason Greenwood szarżował w polu karnym kopciuszka. Drybling dynamicznego zawodnika, jednak Cohen Bramall nie dał się nabrać i po jego interwencji Manchester United musiał zadowolić się rzutem rożnym.

3
2
1
1
12'

Pierwsze ataki Manchesteru United bez wielkiego zagrożenia dla bramkarza gości. Powoli rośnie temperatura w polu karnym nisko notowanego zespołu.

3
1
8'

Tym razem Dean Gerken miał problem ze złapaniem futbolówki po zagraniu z rzutu wolnego. Miał szczęście, że defensor Colchester United to wszystko antycypował i zaasekurował.

3
1
6'

Dean Gerken strącił piłkę w bezpieczne miejsce po miękkiej wrzutce. Gracze Manchesteru United mieli problem z ponownym dopadnięciem do futbolówki i oddaniem uderzenia, więc interwencja golkipera Colchester United była skuteczna.

2
1
3'

Manchester United w czerwonych koszulkach i białych spodenkach. Gospodarze blisko pola karnego przeciwnika, a tam niecelne uderzenie z rzutu wolnego oddał Marcus Rachford. Colchester United w białych koszulkach oraz siwych spodenkach.

20:04

We wtorek do półfinału Pucharu Ligi Angielskiej awansowała już pierwsza drużyna. Aston Villa zwyciężyła 5:0 z Liverpool FC, który wystawił najmłodszą jedenastkę w swojej historii. Starszyzna wyleciała wcześniej na Klubowe Mistrzostwa Świata.

5
3
2
2
2
20:04

Przeciwnikiem Manchesteru United w konfrontacji o awans do półfinału Pucharu Ligi Angielskiej będzie Colchester. Ta drużyna jest w środku tabeli League Two.

5
3
2
2
2
20:04

Manchester United jest niepokonany od pięciu meczów. W grudniu potrafił pokonać Tottenham Hotspur oraz Manchester City. Rozczarowaniem był natomiast remis 1:1 na Old Trafford z Evertonem.