Finlandia. Schodzi: Robin Lod. Wchodzi: Marcus Forss.

Belgia. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Hans Vanaken.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'

Belgowie mają mecz pod kontrolą. Finowie już nie wierzą w możliwość sprawienia niespodzianki.

1
2
3
86'

Uderzenie Benteke, piłka przeleciała tuż obok bramki Finów.

2
3
84'
81'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Kevin De Bruyne. De Bruyne na jedenasty metr do Lukaku. Ten odwrócił się z obrońcą na plecach i uderzył nie do obrony. 0:2!

79'

Sprzed pola karnego tuż ponad bramką uderzył Robin Lod. Finowie muszą atakować, muszą ryzykować.

77'

Finlandia przegrywa i spadła w tabeli na ostatnie miejsce. Na 2. pozycję wskoczyła Dania.

3
5
1
6
76'

Belgia. Schodzi: Jeremy Doku. Wchodzi: Michy Batshuayi.

74'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Lukas Hradecky. Po dograniu z rzutu rożnego głową uderzył Thomas Vermaelen. Piłka odbiła się od słupka, a następnie od zdezorientowanego bramkarza. Hradecky futbolówkę wybił, ale już spoza linii bramkowej. 0:1!

33
19
5
12
9
72'

Belgowie napierają. Oni chcą z grupy wyjść z kompletem wygranych. Finowie bardzo głęboko, czy nie zbyt głęboko?

8
2
1
1
70'

Finlandia. Schodzi: Jere Uronen. Wchodzi: Nikolai Alho.

70'

Finlandia. Schodzi: Joel Pohjanpalo. Wchodzi: Joni Kauko.

67'

Wciąż jednak 0:0! Sędziowie uznali, że Lukaku był na nieznacznym spalonym.

11
4
3
4
19
67'

Jeszcze mamy analizę VAR. Wszystko działo się na pograniczu.

1
1
6
2
5
65'

De Bruyne prostopadle do Lukaku, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza.

15
7
4
3
8
63'

Szybka akcja Belgów, Hradecky instynktownie odbił strzał Edena Hazarda!

1
62'

Jeden z nielicznych wypadów Finów. Akcję strzałem z ok. 15 zakończył Glen Kamara. Uderzył dokładnie tam, gdzie stał bramkarz.

1
1
1
1
1
59'

Finlandia. Schodzi: Tim Sparv. Wchodzi: Rasmus Schuller.

2
1
1
1
1
58'

Do piłki w polu karnym dopadł Eden Hazard. Płaski strzał poszybował wprost w ręce bramkarza.

2
1
57'

Belgowie konstruują atak za atakiem, Finowie cały czas murują. Siły jeszcze mają, ale na jak długo im ich wystarczy?

2
53'

Belgia w ataku, gol dla tego zespołu wisi na włosku. Finowie murują, ale za moment wszystko się może rozlecieć.

2
1
2
51'

Strzał z dystansu oddał Jason Denayer. Piłka poszybowała w bezpiecznej odległości od bramki Finów.

1
48'

Groźna akcja Belgów, zabrakło jednak dokładnego dogrania w końcowej fazie. Będzie rzut rożny.

3
1
1
1
46'

Ruszyli Finowie, ich dwa uderzenia z pola karnego zostały jednak zablokowane. Niespodziewany początek 2. połowy.

2
2
1
46'

2
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
45'

Eden Hazard padł w polu karnym. Sędzia faulu nie widział.

2
1
2
4
1
42'

Groźny strzał z pola karnego Jeremego Doku, bramkarz zdołał odbić piłkę.

3
3
3
40'

Belgowie jeszcze przed przerwą chcą zdobyć gola i w dobrych nastrojach zejść do szatni.

5
2
2
37'

Głową uderzał Lukaku. Strzał z sześciu metrów poszybował jednak w środek, czyli tam gdzie stał Hradecky!

1
1
1
2
1
35'

Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

1
4
34'

Kolejna próba Belgów. Mocno, ale wyraźnie niecelnie uderzył Leandro Trossard.

31'

Przed polem karnym do strzału doszedł Witsel, ale przymierzył daleko od celu.

3
20:15

31'

Doku był już z piłką w polu karnym, ale powinien zagrać dużo dokładniej.

1
30'

To już dwa kwadranse za nami. Wciąż bez szaleństw. Wydaje się, że 0:0 wszystkich urządza.

2
1
26'

Finowie rozegrali akcję lewą stroną, ale zamiast dośrodkować Leandro Trossard został kopnięty.

1
1
4
3
23'

Mocno na piąty metr zagrywał De Bruyne, Finowie omal nie wbili piłki do własnej bramki. Mieli sporo szczęścia w tej sytuacji.

2
8
2
1
2
20'

Ostro Lukaku, który w polu karnym Finów staranował rywala. Kartki sędzia nie pokazał.

2
6
19'

Cały czas czekamy na szybsze tempo akcji. Optyczna przewaga Belgów, ale wciąż bez goli.

3
1
1
2
16'

Podanie do Lukaku, ten jednak znalazł się na spalonym.

3
1
1
2
15'

Kwadrans za nami. Na razie bez emocji. Oby zespoły zaczęły szukać bramek.

1
1
2
20:15

1
4
14'

De Bruyne chciał dogrywać, ale zbyt głęboko i Hradecky piłkę złapał.

1
1
12'

Brakuje uderzeń i spięć. Belgowie piłkarsko lepsi, ale do szturmu się nie kwapią.

1
1
1
9'

Finowie przejęli piłkę i długo ją rozgrywają. Oni chyba czują, że punkt może dać im wyjście z grupy.

2
5
6'

Pierwsze wyjście Finów, ale zabrakło dokładności w rozegraniu akcji. I już Belgowie przy piłce.

2
1
3
1
1
3'

Belgowie na dużym luzie. Pewny awansu zespół stara się atakować. Finowie na własnej połowie.