Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze

1
3
2
90+2'

Długi atak pozycyjny Tottenhamu. Sprawy w swoje ręce wziął dopiero Harry Winks. Pomocnik uderzył z dystansu, ale Peter Gulacsi pewnie chwycił piłkę w ręce.

5
3
3
3
5
90+1'

Sędzia doliczył pięć minut.

8
6
5
3
4
90'

Przerwa w grze. Skurcze złapały młodego Ethana Ampadu.

1
1
4
4
5
87'

Toby Alderweireld wybił dośrodkowanie Yussufa Poulsena.

4
4
2
3
4
86'

Kolejne mocne uderzenie z rzutu wolnego na bramkę Lipska! Tym razem uderzył Erik Lamela, ale niepokonany jest Peter Gulacsi.

7
7
5
2
3
85'

Tottenham będzie miał kolejną okazję z rzutu wolnego. Marcel Halstenberg sfaulował Lucas Mourę.

5
5
3
4
5
84'

Serge Aurier dośrodkował prosto w ręce Petera Gulacsiego.

5
7
2
1
2
83'
ZMIANA

. Schodzi: Konrad Laimer. Wchodzi: Emil Forsberg.

80'

Kontrowersje. Marcel Halstenberg na granicy faulu zatrzymał przed swoim polem karnym Serge'a Auriera. Sędzia nie przyznał rzutu wolnego Tottenhamowi.

2
2
2
5
5
78'

Lucas Moura zablokowany przez obrońców Lipska. Brazylijczyk nie miał dużych szans, żeby przejąć prostopadłe podanie w polu karnym od Stevena Bergwijna.

1
1
3
1
3
77'
ZMIANA

. Schodzi: Patrik Schick. Wchodzi: Yussuf Poulsen.

76'

Patrik Schick również zapędził się z wyjściem do ataku.

1
1
1
2
1
75'

Erik Lamela złapany na spalonym na lewej flance.

3
2
1
1
1
73'

Ależ przymierzył Giovani Lo Celso! Świetny strzał Argentyńczyka obroniony przez Petera Gulacsiego. Węgier zdążył sparować piłkę na słupek.

4
2
2
3
3
71'

Żółtą kartkę otrzymał Ethan Ampadu. Faulowany przed polem karnym Lo Celso. Tottenham będzie miał dogodną okazję z rzutu wolnego.

1
2
71'

Nordi Mukiele na spalonym.

2
71'

Nieudany drybling Christophera Nkunku. Bezbłędna interwencja Serge'a Auriera, ale Lipsk szybko odzyskał piłkę.

68'

Nieudane podanie Serge'a Auriera w pole karne Lipska. Wybił obrońca gości.

2
2
2
2
2
67'

Marcel Sabitzer uderzył z dystansu, ale piłka odbiła się rykoszetem od Toby'ego Alderweirelda. Zdążył ją jeszcze złapać Hugo Lloris.

1
1
64'
ZMIANA
62'

Patrik Schick może schować głowę w piasek! Czech zmarnował niemal stuprocentową okazję i trafił w polu karnym prosto w bramkarza! Chwilę wcześniej wyczuciem popisał się Timo Werner, który przepuścił Schickowi piłkę po podaniu Angelino.

1
5
3
3
1
2
61'

Znowu Giovani Lo Celso. Argentyńczył przełożył piłkę na lewą nogę i płasko uderzył z dystansu. Tak nie udało się zaskoczyć Petera Gulacsiego.

1
1
1
60'

Znowu Giovani Lo Celso wrzucił wyższy bieg. Pomocnik uciekł na prawą stronę, ale nikt nie przejął piłki po jego dośrodkowaniu.

1
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Timo Werner.

Niemiec pewnie i płasko uderzył. Lloris rzucił się w tę samą stronę, ale nie miał dużych szans na obronę. 1:0 dla Lipska!

49
14
6
8
10
57'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Davies. Obrońca sfaulował Laimera.

8
6
5
4
3
56'

Rzut karny dla Lipska! Konrad Laimer sfaulowany w polu karnym przez Bena Daviesa! Cuneyt Cakir nie miał żadnych wątpliwości.

10
4
4
4
3
komentarz

Tak wyglądała akcja z początku drugiej połowy.

2
1
1
1
53'

Szybkie dośrodkowanie Timo Wernera. Piłkę na korner wybił Toby Alderweireld.

2
1
1
1
1
52'

Christopher Nkunku niecelnie uderzył z rzutu wolnego. Zmarnowana okazja gości.

2
3
3
4
4
50'

Zbyt mocne dośrodkowanie Lukasa Klostermanna w pole karne. Grę z autu wznowi Tottenham.

2
2
1
1
1
48'

Pierwszy groźny atak w drugiej połowie! Bardzo dobrze dośrodkował Serge AurierLucas Moura uderzył piłkę, ale czujny jest Peter Gulacsi!

2
1
2
1
1
47'

Hugo Lloris wznowił grę.

3
2
46'

Sędzia przerwał grę. Na murawie wylądował papier wyrzucony przez kibiców. Do zbierania szybko ruszyli stewardzi i piłkarze.

4
3
1
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce gospodarze.

3
2
45+1'

Kolejne nieudane dośrodkowanie Giovani Lo Celso.

1
2
2
1
1
45+1'

Brawa za walkę dla Dele Alliego. Anglik długo walczył o piłkę w polu karnym z rywalami. Zatrzymał go dopiero przy linii Marcel Halstenberg.

1
1
45+1'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
1
1
45'

Nieudana akcja gości. Angelino pogubił się w dryblingu i stracił piłkę w polu karnym Tottenhamu.

1
1
43'

Timo Werner już po raz drugi złapany na spalonym w tym meczu.

1
2
1
2
1
41'

Angelino uwolnił niezwykle szybkiego Timo Wernera. Niemiec dośrodkował do Patrika Schicka, ale piłkę wybił Davinson Sanchez! Tą interwencją obrońca uratował skórę reszcie kolegów.

2
1
3
1
1
39'

Dele Alli w roli środkowego napastnika. Anglik próbował sięgnąć piłkę po dośrodkowaniu Gedsona  Fernandesa.

1
2
38'

Przerwa w grze. Problemy mięśniowe sygnalizuje Nordi Mukiele. Wahadłowy Lipska zszedł poza pole gry, pmagają mu medycy.

1
2
1
2
1
36'

Konrad Laimer sprytnie oddał piłkę na lewą stronę pola karnego. Przejął ją Timo Werner, niezbyt udanie opanował i trafił z bliskiej odległości prosto w Hugo Llorisa.

2
1
1
1
34'

Płaskie dośrodkowanie z prawej strony od Serge'a Auriera. Piłkę złapał Peter Gulacsi.

32'

Gedson Fernandes przejął wybitą piłkę po dośrodkowaniu. Jego strzał trafił w trybuny.

1
31'

Świetne wyprowadzenie kontrataku przez Giovani Lo Celso! Były zawodnik Realu Betis minął na lewej stronie kilku rywali, ale nie podał w tempo do Lucasa Moury. Będzie rzut rożny dla Tottenhamu.

1
30'

Szybki rajd Angelino na lewej stronie. Zawodnik Lipska zdążył zaledwie wywalczyć rzut rożny, piłka odbiła się od Serge'a Auriera.

1
1
1
1
1
27'

Angelino dośrodkował do Timo Wernera, Niemiec zdążył w polu karnym musnąć piłkę czubkiem buta, ale nie udało mu się skierować jej w światło bramki. Trudy na marne - napastnik był na spalonym.

1
26'

W końcu Tottenham nieco dłużej na połowie przeciwników, ale pomimo dwóch rzutów wolnych, nie udało im się przedrzeć pod bramkę.

1
3
23'

Długo Lipsk rozgrywał piłkę przed polem karnym Tottenhamu. Nieudana próba wgrania w "szesnastkę" i goście budują akcję od zera.

1
3
19'

Koguty rzuciły się do szykiego ataku. Hugo Lloris wybił piłkę, powalczył o nią Lucas Moura między dwoma obrońcami Lipska. Sytuację w polu karnym uratował dopiero Marcel Halstenberg.

4
1
1
2
19'

Tym razem Davinson Sanchez wyręczył bramkarza. Obrońca odbił kolejne uderzenie głową Patrika Schicka.

1
1
1
1
2
17'

Niewiele do szczęścia brakowało Patrikowi Schickowi. Napastnik uderzył głową, Hugo Lloris tylko patrzył na piłkę, ale ta minęła dalszy słupek.

16'

Lipsk będzie miał rzut rożny. Obrońca Tottenhamu nie chciał ryzykować i od razu wybił prostopadłe podanie Timo Wernera.

7
4
3
1
2
15'

Tottenham zamknięty na swojej połowie. Kogutom z trudem wyprowadza się nawet kontrataki.

5
5
1
2
3
12'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Sabitzer. Piłkarzom powoli ppuszczają nerwy. Tym razem spóźniona interwencja pomocnika RB Lipsk.

1
1
3
2
1
11'

Goście zamknęli rywali na ich połowie. Zanosiło się na niezły atak, ale Konrad Laimer zbyt mocno zagrywał na lewą stronę do Timo Wernera. Piłka wyszła na aut bramkowy.

1
1
10'

Żółtą kartkę otrzymał Giovani Lo Celso. Spóźniony wślizg pomocnika Kogutów.

2
1
4
3
2
9'

Trudno nadążyć za tym, co dzieje się w Londynie. Odpowiedź Lipska - Patrik Schick płasko uderzył z dystansu, Hugo Lloris broni.

4
3
4
2
3
8'

Ależ było blisko! Tottenham mógł prowadzić! Giovani Lo Celso uwolnił na lewej stronie Stevena Bergwijna, który uderzał na dalszy słupek. Świetna interwencja Petera Gulacsiego.

4
2
3
1
1
7'

Niecelne dośrodkowanie Giovaniego Lo Celso.

1
1
2
7'

Tottenham wywalczył rzut rożny po szybkim kontrataku.

2
1
1
1
1
6'

Kolejny atak Lipska. Nordi Mukiele dośrodkował z prawej strony, ale żaden z jego kolegów nie wykończył akcji. Niemcy muszą popracować nad wykończeniem, jeśli chcą wygrać.

1
1
2
1
2
4'

Nieudany rajd Dele Alliego na lewej stronie. Anglik stracił piłkę.

3
3
2
1
2
3'

Niemcy wysłali niezwykle mocny sygnał rywalom. RB Lipsk przyjechało do Londynu tylko po zwycięstwo i walczy o nie od pierwszych sekund. Tottenham wycofany.

5
3
3
2
2
2'

Co tam się dzieje?! Dwie kolejne, arcygroźne szanse gości. Najpierw Angelino trafił w Hugo Llorisa, potem Timo Werner nie opanował piłki i również nie trafił do bramki!

7
4
5
3
2
1'

Ależ porwał się do ataku RB Lipsk! Patrik Schick przejął nieudane wybicie obrońcy przed polem karnym i płasko uderzył obok słupka. To mógł być mocny gong dla gospodarzy!