7
9
120'

Gol! Strzelił Youssef El Arabi. Asystował mu Giorgos Masouras.

Już nawet bramkarz Olympiakosu zameldował się w polu karnym Arsenalu FC. Zmasowane siły potrafiły wbić gola Kanonierom. Ponowione dośrodkowanie i Youssef El Arabi pokonał Bernda Leno uderzeniem z bliska! Ogromna dramaturgia w dogrywce! Już o kroczek od kolejnej rundy byli gospodarze, ale to goście eksplodowali z radości.

7
117'

Olympiakos Pireus. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Avraam Papadopoulos.

3
114'

Olympiakos Pireus. Schodzi: Kostas Tsimikas. Wchodzi: Maximiliano Lovera.

Maximiliano Lovera #22
Kostas Tsimikas #21
1
1
113'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Gabriel Martinelli.

Arsenal FC strzelił arcyważnego gola w dogrywce. Kanonierzy szukali sposobu na wyrównanie aż znaleźli. Pierre-Emerick Aubameyang doskoczył do piłki w środku pola karnego i złożył się perfekcyjnie do strzału nożycami. Zostawili go bez opieki gracze Olympiakosu Pireus i dostali karę. To było efektowne!

111'

Dość niespodziewanie piłkarze z Grecji odnaleźli w sobie energię i jeszcze ruszyli do kilku ataków w drugiej połowie dogrywki. Nawet mieli swoją szansę na rozstrzygnięcie pojedynku.

1
1
2
108'

Georgios Masouras oddał techniczne uderzenie zza pola karnego. Piłka pocałowała zewnętrzną część poprzeczki. Bernd Leno z niepokojem obserwował jak przelatuje nieznacznie ponad bramką.

2
107'

Nicolas Pepe wrzucił wyższy bieg na prawym skrzydle, jednak ponownie nie podsumował swojego rajdu dokładnym dośrodkowaniem. Niemal każda akcja tego zawodnika rozpoczyna się wielkimi nadziejami, a kończy wielkim rozczarowaniem.

1
1
1
106'

Gra wznowiona po raz ostatni.

1
2
106'

Arsenal. Schodzi: Alexandre Lacazette. Wchodzi: Gabriel Martinelli.

105+2'

Zła wiadomość: jeszcze kwadrans, dobra wiadomość: już tylko kwadrans.

4
1
2
2
1
105'

1
101'

Shkodran Mustafi ucierpiał bez kontaktu z przeciwnikiem. Uraz środkowego defensora wygląda na tyle poważnie, że szykuje się zmiana.

2
2
3
1
1
99'

Próba rozerwania defensywy Olympiakosu indywidualnym rajdem. Blisko szarżującego zawodnika Arsenalu znalazło się jednak natychmiast dwóch przyjezdnych i nie pozwoliło na przedarcie się pod bramkę Jose Sa.

1
1
3
1
1
97'

3
1
2
2
94'

Publiczność przygląda się spokojnie pierwszym atakom w dogrywce. Sytuacja na murawie podobna do tej z końcówki drugiej połowy. Arsenal FC bez pomysłu i tempa wymienia podania wokół stłoczonych w głębokiej defensywie zawodników z Pireusu.

4
2
2
4
3
91'

Rozpoczęła się dogrywka.

6
3
2
2
3
90'

3
1
88'

Głównie zmiany w ostatnich minutach, a one utrudniają obu drużynom złapanie odpowiedniego rytmu. Niebawem sędzia da do zrozumienia zawodnikom, ile pozostało minut do końca drugiej części.

2
86'

Olympiakos Pireus. Schodzi: Mathieu Valbuena. Wchodzi: Bruno Gaspar.

Bruno Gaspar #76
2
2
2
2
2
84'

Arsenal. Schodzi: Hector Bellerin. Wchodzi: Joseph Willock.

2
1
1
1
1
83'

Lucas Torreira poczęstował bramkarza Olympiakosu płaskim uderzeniem zza pola karnego. Jose Sa interweniował bez zarzutu i nadal nie skapitulował w konfrontacji z Kanonierami.

1
2
1
2
1
80'

Olympiakos Pireus postanowił szanować wynik oznaczający dogrywkę. Odrobinę zmęczeni przyjezdni zaczęli wpuszczać gospodarzy we własne pole karne i Arsenal FC od czasu do czasu próbuje wzniecić tam pożar.

2
3
3
3
5
77'

Olympiakos Pireus. Schodzi: Lazar Randjelović. Wchodzi: Giorgos Masouras.

Lazar Randjelović #97
2
2
1
1
1
76'

Kolejna akcja Arsenalu FC i pomruk niezadowolenia na trybunach. Nicolas Pepe zatrudnił swoim uderzeniem Jose Sa. Jeszcze dwie próby wykonania dobitki i obie nieskutecne.

2
2
1
1
1
75'

Lucas Torreira zameldował się na boisku dośrodkowaniem z lewej strony boiska. Futbolówka nie zaskoczyła skoncentrowanych gości. Po chwili ponowienie ataku przez Nicolasa Pepe, jednak odrobinę za długo zwlekał i dał się zablokować.

2
1
1
2
1
72'

Arsenal. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Lucas Torreira.

70'

Lucas Torreira czeka przy linii bocznej boiska na jakąkolwiek przerwę w grze, jednak ta długo nie następuje. Denerwuje się Urus, a także publiczność na trybunach.

2
2
1
1
67'

Przygotowuje zmiennika trener Mikel Arteta.

1
2
1
1
1
65'

Dwa rzuty rożne w ciągu jednej minuty dla piłkarzy ze stolicy Anglii. Najpierw piąstkował skoncentrowany na przedpolu Jose Sa, a następnie bramkarza Olympiakosu wyręczył jeszcze lepiej ustawiony defensor.

2
1
1
63'

Szkoleniowiec gospodarzy nie zmienia, a jego podopieczni mają problem z uskrzydlonymi pozytywnym rezultatem zawodnikami Olympiakosu.

2
60'

Arsenal FC już nie ma czego bronić w rywalizacji z Olympiakosem. Czas pokaże, czy stracone bramka będzie ożywczym zimnym prysznicem dla podopiecznych Mikela Artety.

3
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Camara za przewinienie taktyczne.

Mohamed Camara #4
1
57'

Kostas Tsimikas przyspieszył w centrum boiska i zbiegł z lewego skrzydła przed pole karne Arsenalu. Potężne uderzenie i Bernd Leno musiał wznieść się na wyżyny umiejętności, żeby sparować futbolówkę ponad poprzeczkę! Tylko korner dla Olympiakosu.

2
55'

W dwumeczu zrobiło się 1:1.

3
3
3
4
5
53'

Gol! Strzelił Pape Abou Cisse. Asystował mu Mathieu Valbuena.

Olympiakos na prowadzeniu w Londynie dzięki stałemu fragmentowi gry. Pape Abou Cisse wykorzystał zdezorientowanie obrońców Arsenalu FC i bezkarnie główkował ze środka pola karnego w narożnik bramki Bernda Leno. Dokładnie dośrodkował Mathieu Valbuena.

Pape Abou Cisse #66
11
4
4
6
9
52'

Nadal spokojnie na murawie. Arsenal FC wziął futbolówkę pod swoje nogi i próbuje przyspieszyć, jednak Jose Sa nie znalazł się jeszcze w opałach po przerwie.

1
2
49'

Nicolas Pepe przyspieszył na prawej stronie boiska i wymanewrował defensora z Pireusu. Płaskie dośrodkowanie dynamicznego zawodnika prosto pod nogi gracza w niebieskim stroju, a powinno być do czerwonego.

1
1
48'

Beznadziejne podanie crossowe posłane przez Davida Luiza. Futbolówka poleciała poza boisko w bezpiecznej odległości od bramki Olympiakosu.