1
1
2
84'

Świetne wejście Camavingi, podaje w polu karnym w kierunku Martiala, ale strzał snajpera Francji przy podwójnym kryciu zablokowany.

4
4
4
4
3
81'

Techniczny strzał Kramaricia daleki od doskonałości.

1
1
2
1
78'
78'

Bramkarz rzuca się w swoją lewą, a Giroud strzela ze spokojem w drugą stronę. 4:2! A karny podyktowano za rękę Brozovicia, słuszna decyzja.

6
2
1
3
77'

Gol! Strzelił Olivier Giroud.

15
8
6
6
8
76'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović.

2
2
1
3
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Lovren.

1
1
2
2
76'

RZUT KARNY DLA FRANCJI!

9
2
2
1
8
74'

Kontra Francji, pędzi Griezmann, zwleka z podaniem, wypuszcza w końcu w polu karnym Martiala, ten strzela w łatwej sytuacji prosto w bramkarza i nie ma gola. Takie akcje trzeba wykorzystywać!

2
2
4
3
2
71'

Mocno uderza Camavinga, ale pewnie łapie piłkę bramkarz!

2
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Steven N'Zonzi.

1
1
1
66'
66'

Griezmann w pole karne, Upamecano urywa się Lovrenowi, strzela mocno głową w ręce bramkarza, a piłka od jego rąk wpada do siatki. Francja ponownie prowadzi!

6
3
2
1
2
65'

Gol! Strzelił Dayot Upamecano. Asystował mu Antoine Griezmann.

64'

Strzał Mendy'ego, rykoszet, piłka spada na górną siatkę. Jest korner.

1
63'
62'

Fantastyczna piłka do Perisicia, ten widzi ulicę na podanie do Vidy, ale posyła piłkę nad bramką! Gdyby czysto trafił, Vida by dał prowadzenie!

1
2
61'

Wysoka piłka od Perisicia pewnie złapana przez Llorisa.

1
1
4
59'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante.

58'

Trzeba przyznać - elektryczny w rozegraniu jest Upamecano, Martial za to przestaje wyrabiać.

3
1
57'

Chorwacja. Schodzi: Filip Uremović. Wchodzi: Domagoj Vida.

1
56'

Genialne, prostopadłe podanie w kierunku pędzącego Brekalo, a ten z łatwością wymanewrował pod bramką aż trzech francuskich obrońców na raz, oszukał strzałem Llorisa i dał remis Chorwatom! Co za akcja!

10
4
1
3
55'

Gol! Strzelił Josip Brekalo. Asystował mu Mateo Kovacić.

14
9
2
4
5
54'

Wysoko stoi obrona chorwacka, jest bardzo dobrze zorganizowana. Francja ma problem, by zagrać celną, wysoką piłkę.

1
3
2
52'

Szuka koronkowej gry Griezmann, znajduje kolegów, ale ci nie mogą dograć piłki w pole karne, brakuje miejsca.

2
49'

Dużo intensywności ze strony Chorwatów. Martial ma problemy, by przejść debiutującego w kadrze rywala Uremovicia.

1
47'

Ciekawostka - po pierwszej połowie w finale MŚ 2018 Francja też prowadziła 2:1 i też Chorwacji zdobyli bramkę samobójczą.

2
2
7
46'

Ważna informacja - bramka Martiala na 2:1 została zmieniona na samobój bramkarza Chorwacji.

3
2
czas Druga połowa
46'

Chorwacja. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Josip Brekalo.

45+2'

Kolejna szybka kontra gospodarzy, zagranie z prawej strony, uderza Martial w słupek, piłka odbija się od bramkarza i wpada do siatki. 2:1!

5
4
1
2
8
45+1'

10
44'

W końcu dobre przyspieszenie gry przez Francuzów. Martial, Mendy, Ben Yedder, Martial i Griezmann z 5 metrów pokonuje bramkarza. Wszystko na jeden kontakt. Mamy remis!

5
3
1
3
42'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Anthony Martial.

42'

Dobre wejście Perisicia, szybko otaczają go Francuzi, którzy mają potem problem z wybiciem piłki. Francja nie jest sobą.

3
3
1
40'

Świetne przejęcie Hernandeza, dobry rajd, ale fatalna piłka prostopadła w kierunku Martiala. Łatwa strata.

1
1
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet.

3
2
1
2
3
37'

Imponuje spokój Chorwatów, nerwowi są Francuzi.

1
1
15'

Griezmann z wolnego wysoko nad bramką. Ewidentnie francuski gwiazdor jest pod formą.

2
1
1
2
2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Duje Caleta-Car.

3
2
33'

Martial wypuszcza Griezmanna, sam na sam, jet strzał i... broni to bramkarz! Martial może jeszcze dobić, ale szybciej do piłki wyciąga się Livaković. Najlepsza szansa na remis!

3
2
1
32'

Płasko Sissoko w pole karne, ale za bardzo pod bramkę, łapie to bramkarz. Nie było w tej akcji w ogóle Griezmanna, nie bierze za bardzo na siebie odpowiedzialności.

2
2
1
30'

Rebić wchodzi w pole karne, sam idzie na dwóch rywali i traci piłkę, rezygnuje szybko z walk o odbiór. Egoistyczne zachowanie Rebicia z piłką.

29'

Chorwaci z dużą łatwością dochodzą pod pole karne. Swoje szczelnie chronią. Francja, gdy dojdzie do 25 metra, nagle traci tempo w swoich akcjach.

1
1
1
1
2
25'

Dobry rajd Melnjaka, był faulowany przy dośrodkowaniu przez Sissoko. Rzut wolny blisko linii końcowej.

1
1
1
23'

Fair play zachowanie Francuzów - Perisić leży, nie podnosi się, wybijają piłkę za boisko. Chorwat może jednak grać dalej.

3
1
1
1
1
21'

Ładna piłka od Sissoko w kierunku Griezmanna, ten z gracją przyjmuje i zagrywa, ale w ostatniej chwili Caleta-Car to przecina i wybija za boisko.

4
17'

Piłka spadła na nogi Lovrena, z łatwością zwiódł Hernandeza i uderzył nie do obrony z półwoleja. Wicemistrzowie świata prowadzą z mistrzami świata!

7
9
1
2
16'

Gol! Strzelił Dejan Lovren.

27
9
3
6
8
16'

Bardzo ładna kontra gości, wypuszczony Rebić w polu karnym, starcie z Llorisem, przewraca się. Sędzia wskazuje na rzut rożny.

2
1
1
14'

Chorwaci grają dośc fizycznie, ale mają dzięki temu kontrę, którą zepsuł Rebić. W ciemno przepuścił piłkę zagraną przez Perisicia.

1
12'

Francja gra szeroko, napastnicy uciekają na skrzydła Ben Yedder daje się zamknąć, ale wywalczył korner na prawej stronie.

1
9'

Griezmann szuka podania Ben Yeddera, ale dobrze czytają to rywale.

1
8'

Przypomnijmy, że to pierwszy mecz między tymi ekipami od czasu finału MŚ 2018.

1
7'

Spotkanie oczywiście bez publiczności. Wysoki pressing Chorwatów zmusza Francję do gry wysokimi piłkami.

4'

Francja stara się prowadzić spokojną grę, Chorwaci za to myślą o szarpaniu tempa. Już oddali strzał - Vlasić próbował z dystansu, ale niecelnie.

1
1
czas Start meczu
20:41

W pierwszej kolejce nowej edycji Ligi Narodów Francja wygrała 1:0 ze Szwecją, a Chorwacja przegrała 1:4 z Portugalią.

20:41

Spotkanie poprowadzi Ovidiu Hategan z Rumunii.

1
1
1
1
2
20:41

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 2. kolejki Ligi Narodów. Francja zmierzy się w Chorwacją. Początek o godzinie 20:45.