Portugalia. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Ruben Neves.

2
1
1
72'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Joao Felix. I po raz kolejny przepięknym uderzeniem popisał się CR7! Portugalczyk otrzymał podanie od Felixa i technicznym uderzeniem sprzed pola karnego trafił do siatki. 0:2!

36
13
2
2
3
71'

Szwecja. Schodzi: Alexander Isak. Wchodzi: Robin Quaison.

68'

Portugalczycy kontrolują przebieg meczu. Szwedzi nie są w stanie poważniej zagrozić gościom.

4
3
1
1
1
65'

Uderzenie z dystansu Forsberga poszybowało daleko od bramki Lopesa.

63'

Jedna z nielicznych akcji Szwedów. Strzelał Isak, piłkę zdołał zablokować Pepe.

1
1
1
1
1
60'

Piłka w polu karnym dotarła do Bruno Fernandesa ten momentalnie uderzył, ale trafił w poprzeczkę!

6
3
2
2
1
59'

Do dogrania z rzutu rożnego doszedł Raphael Guerreiro, uderzył jednak niecelnie.

57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Raphael Guerreiro.

1
1
1
1
1
54'

Przed szansą Felix, piłka jednak została źle uderzona i minęła bramkę gospodarzy.

1
53'

Na strzał zdecydował się Joao Moutinho, piłka uderzona z ok. 17 metrów poszybowała tuż ponad bramką Szwedów!

50'

Strzelał Bruno Fernandes, piłka jednak minęła bramkę Szwedów. Techniczne uderzenie, ale do światła bramki trochę zabrakło.

1
49'

Starali się akcję rozegrać goście, ale Joao Cancelo znalazł się na spalonym.

46'

Wracamy do emocji meczowych!

1
1
45'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Ronaldo perfekcyjnie uderzył z rzutu wolnego i Olson w końcu skapitulował. To był kapitalny strzał. 0:1!

49
21
6
3
7
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
1
2
44'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Gustav Svensson. Szwedzi w osłabieniu!

12
7
3
3
3
40'

Do dogrania z rzutu rożnego doszedł Danilo i ponownie Olsen uratował Szwedów!

1
39'

Kolejny raz Olsen kapitalnie w bramce. Szwed ponownie zatrzymał Ronaldo!

3
2
1
37'

Do piłki doszedł Olsson, uderzenie zdołał obronić Lopes.

4
2
1
1
1
35'

Wyrównało się spotkanie. Szwedzi po krótkim przestoju ponownie starają się zagrażać Portugalczykom.

1
1
32'

Sporo stałych fragmentów gry. Jednak nie mają one przełożenia na stwarzane okazje bramkowe. Jak na razie niewiele ich w meczu.

1
29'

Przyspieszyli grę mistrzowie Europy, co sprawia, że Szwedzi mają coraz większe problemy. Aktywny jest Ronaldo.

3
1
1
26'

Po dograniu z rogu do piłki doszedł Cristiano Ronaldo, strzał z siedmiu zdołał nogą obronić bramkarz Szwedów!

4
3
4
7
25'

Po słabszym początku w ostatnich minutach lepiej w ofensywie prezentują się Portugalczycy. Goście jednak muszą sobie radzić bez Bernardo Silvy, który doznał urazu.

22'
19'

Uderzenie Felixa odbiło się od obrońcy i piłka wyszła na rzut rożny.

4
2
3
2
2
17'

W końcu atak gości. Zagranie do Bernardo Silvy. Ten jednak znalazł się na spalonym, co dostrzegł czujny sędzia liniowy.

1
1
14'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gustav Svensson.

4
3
1
1
2
12'

Cały czas lepiej prezentują się gospodarze. Portugalczycy niezbyt dobrze weszli w mecz. Póki co bez konsekwencji.

2
2
1
9'

Augustinsson dogrywał w pole karne, dobrze w defensywie mistrzów Europy zachował się Pepe, który wybił piłkę.

2
2
1
1
3
5'

Szwedzi dobrze weszli w mecz. Gospodarze mogli szybko objąć prowadzenie, a teraz częściej utrzymują się przy piłce.

2
2
1
2'

Pierwsza akcja Szwedów, dogranie do Berga, który jednak w dobrej sytuacji uderzył niecelnie.