PKO Ekstraklasa: 37. kolejka
18 lip 2020 17:30
89'

Gol! Strzelił Daniel Szelągowski.

Młody napastnik bez większych problemów przebiegł z piłką pół boiska i w sytuacji sam na sam pokonał Arndta. Obrona ŁKS-u po raz kolejny obnażona. 2:0 dla Korony!

13
7
3
3
87'

Pirulo wykonał rzut wolny prosto w rywala. W taki sposób ŁKS gola nie zdobędzie tu w Kielcach.

1
2
85'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego na Macieja Dąbrowskiego, ten domaga się odgwizdania ręki. A skończyło się na drugim rożnym.

1
84'

Ładna próba lewą nogą Wolskiego z dystansu ale w środek bramki. Nic z tego.

1
1
82'

Uderzał Jacek Kiełb. Ponad poprzeczką.

2
2
1
81'

Wślizgiem interweniował Rozwandowicz przy akcji Lisowskiego, lecz nie wiemy, czy tam nie powinien być rzut karny. Jest rożny.

2
2
80'

Mało brakowało, a kiksa zaliczyłby Wolski. Na szczęście dla niego faul w ataku przy pressingu popełnił Dawid Lisowski.

2
78'

Pirulo na głowę Morosa Gracii, ten obok bramki.

2
77'

Trąbka do Sekulskiego, ten wbiegł w szesnastkę i oddał strzał, lecz został zablokowany.

2
76'

Korona Kielce. Schodzi: Marcin Cebula. Wchodzi: Dawid Lisowski.

A piłkarze Korony dla Cebuli wykonali szpaler.

75'

Wolski z prawej strony w pole karne do Sekulskiego, ale nie w tempo.

1
72'

Gol! Strzelił Iwo Kaczmarski. Asystował mu Daniel Szelągowski.

Gardawski uruchomił podaniem Szelągowskiego. Chciał to przeciąć wślizgiem Moros Gracia, ale nie wyszło. Potem już tylko pozostało dograć do wbiegającego Kaczmarskiego. Wyszedł na piąty metr Arndt, ale nie zatrzymał tej akcji. Korona prowadzi 1:0!

14
8
2
3
69'

Pirulo przebywał z piłką w polu karnym, ale holował ją tak długo, że nie zdołał oddać nawet strzału.

1
67'

Dąbrowski w uliczkę do Sekulskiego. Świetna okazja, broni Osobiński, ale i tak był spalony.

1
66'

Centra Pirulo z rzutu wolnego pole karne. Poradzili sobie obrońcy korony.

2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Wolski.

ŁKS Łódź
2
1
62'
61'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Żubrowski.

2
1
1
61'

Kolejny raz urywa się z piłką Ratajczyk, strzela i... broni Osobiński.

1
1
1
59'

Jeszcze jedno zagranie w stronę Radina i strzał, ale nad bramką.

2
58'

Kolejny raz ścinał z prawego skrzydła do łódzkiej bramki piłkarz Korony. Tym razem był nim Milan Radin. Za ostry kąt.

3
1
57'

Tymczasem z drugiej strony boiska szarżował Ratajczyk. Po strzale złapał się za głowę, bo nie wierzy, dlaczego nie może trafić w bramkę.

2
56'

Jeszcze domagają się odgwizdania ręki gospodarze, ale piłka odbija się od pleców Rozwandowicza. Sędzia asystent unosi chorągiewkę. Spalony i nie ma w ogóle dyskusji.

2
55'

Kolejna doskonała szansa Jacka Kiełba! Tym razem trafił w słupek!

2
1
53'

Strzał po ziemi Cebuli z dystansu prosto w Arndta.

2
1
52'

Przyspieszył z piłką Pirulo i pokusił się o strzał z siódmego metra. Minimalnie się pomylił.

2
1
51'

Kapitalna okazja Spychały! Wykorzyształ przestrzeń na lewej stronie, pobiegł z piłką w kierunku bramki i uderzył po długim rogu. Piłka przeleciała tuż obok słupka, ale do bramki nie wpadła.

3
50'

Wyjaśnił tę akcję Grzesik wybiciem piłki.

1
1
49'

Ładna akcja Szelągowskiego na dużej szybkości zakończona strzałem z dystansu. Broni Arndt, będzie rzut rożny.