5
3
7
90+4'

Po wrzucie piłki z autu przez Zbozienia uderzał Michalski, ale skiksował i strzelił obok bramki.

5
6
2
4
5
90+2'

Nie potrafi zagrozić Legii Wisła. Gra "na chaos" nie przynosi żadnego pozytywu. Legia coraz bliżej wygranej.

12
9
2
5
10
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

7
4
4
4
6
89'

Legia oddaliła grę od własnej bramki, Wisła nie potrafi przejąć piłki.

8
1
1
5
4
86'
6
7
5
5
4
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luquinhas.

Legia Warszawa
11
7
2
2
13
83'
83'
12
6
2
4
3
82'

Coraz mniej czasu ma Wisła na doprowadzenie do remisu. Rozerwać obronę Legii stara się aktywny Kocyła, ale nie ma wsparcia u partnerów.

3
4
2
3
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović.

10
3
3
5
9
77'

Jak to nie wpadło? Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową z sześciu metrów uderzał Tuszyński. Tuż obok słupka!

10
9
5
6
16
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artur Jędrzejczyk.

8
8
3
7
6
75'

Legia Warszawa przeniosła grę na połowę Wisły. Płocczanie mają problemy z wyjściem poza linię środkową.

6
6
2
4
2
73'

Nie potrafi Wisła po raz kolejny zagrozić Legii. Niewiele dzieje się na boisku.

5
2
1
3
1
70'

Legia oddała inicjatywę Wiśle. Gospodarze czują swoją szansę, ale mają problemy z kreowaniem okazji.

4
9
8
5
7
69'
7
6
2
4
3
65'

Po dograniu z rogu uderzał Sheridan, ale źle trafił w piłkę i pewnie złapał ją Boruc!

12
10
4
8
11
64'

Kocyła wjechał z piłką w pole karne, z linii końcowej dograł. Strzelał Sheridan, ale piłkę sprzed linii wybił Slisz.

7
5
4
5
8
62'

Potłukł się Slisz, który zderzył się ze Szwochem i teraz cierpi.

3
8
2
7
5

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Szwoch.

Wisła Płock
7
2
4
4
5
60'

Odważniej w ostatnich minutach Wisła Płock. Legia cofnęła się niemal we własne pole karne.

1
59'

Boruc zmuszony do interwencji. Z dystansu przy słupku uderzył Rasak, "Borubar" rzucił się i zdołał zbić piłkę do boku.

7
4
5
3
3
56'

Akcja Wisły, strzał Kocyły potoczył się jednak obok bramki Legii. Boruc wciąż w czystym stroju.

4
4
3
5
3
53'

Legia spokojniej z przodu. Goście więcej uwagi poświęcają defensywie, ale swojej szansy w ofensywie również zamierzają poszukać.