PKO Ekstraklasa: 5. kolejka
26 wrz 2020 17:30
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Rafał Pietrzak. W ostatniej akcji meczu Łukasz Zwoliński ustalił wynik na 4:0! Kolejna świetna wrzutka Pietrzaka i skuteczna główka rezerwowego Lechii.

51
26
3
2
4
90+3'

Piękna indywidualna akcja Żukowskiego, strzał młodego piłkarza Lechii zdołał jednak obronić Polacek.

10
1
4
1
90+1'

Polacek obronił strzał Zwolińskiego.

4
1
1
2
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

1
1
1
1
87'

Niecelna główka Zwolińskiego po dośrodkowaniu Pietrzaka z narożnika boiska.

1
1
2
2
86'

Dobre wejście Żukowskiego - wywalczył rzut rożny.

4
2
84'

Kopacz wygrał przebitkę z rywalem. Powoli zbliżamy się do końca spotkania.

81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Filip Modelski. Za faul na Haydary'm.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
2
2
79'
ZMIANA
79'
ZMIANA
78'

Zablokowany strzał Sopoćki. Gdy gdańszczanie przyspieszają, to goście są całkowicie pogubieni.

1
1
1
76'

Haydary niedokładnie podał piłkę do Fili. Szybszy był Rundić, który wybił ją na aut.

1
1
74'

Długa wymiana podań beniaminka, Marzec jednak w pewnym momencie stracił piłkę.

1
71'
ZMIANA
71'
ZMIANA
16:43

Mateusz Sopoćko w poprzednim sezonie grał na wypożyczeniu w Podbeskidziu i awansował z tym zespołem do PKO Ekstraklasy.

1
1
67'

Dośrodkowanie Sierpiny, piłka odbiła się od Fili i spadła na rzut rożny.

1
1
65'

Flavio Paixao próbował przelobować Polacka. Nie trafił jednak w światło bramki.

1
65'

Fila zwodem ośmieszył rywala i napędził akcję Lechii. Komor wślizgiem zablokował strzał Conrado.

1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Kubicki. Za taktyczny faul na Roginiciu.

Lechia Gdańsk
61'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Biliński. Za faul na Kopaczu.

1
1
1
59'

Komor wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Gajosa!

1
2
1
58'

Nie było to dobre dogranie Fili. Posłał piłkę za plecy kolegów.

1
2
56'

Rundzić zablokował potężne uderzenie Gajosa.

1
1
1
54'

Fatalne dośrodkowanie Bilińskiego.

1
52'

Faul Conrado w ofensywie. Przewrócił na murawę Modelskiego. Brazylijczyk na dużą chęć do gry, jednak nie jest to jego dobry mecz. Przynajmniej do tej 52 minuty.

1
1
1
50'

Celny strzał Conrado, Polacek jednak nie miał problemów ze złapaniem piłki.

1
50'

Słabe zagranie Kubickiego. Zamiast dośrodkować, posłał piłkę pod nogi Rundzicia.

1
48'

Makowski ambitnie walczył o piłkę z dwoma rywalami, jednak przegrał przebitkę.

1
1
47'

Spokojny początek drugiej części gry.

46'

Gramy! Od środka rozpoczęli gdańszczanie.

2
1
1
16:43

Lechia i Podbeskidzie ponownie na boisku. Za chwilę rozpocznie się druga połowa.

2
1
16:43

Widzów: 4 877.

1
1
45'

Potężne uderzenie Kubickiego z dystansu, piłka trafiła w poprzeczkę!

4
1
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Omran Haydary.

Lechia prowadzi już 3:0! Flavio Paixao wykorzystał bierną postawę dwóch obrońców Podbeskidzia, a także świetną wrzutkę Omrana Haydary'ego i głową wpakował piłkę do siatki beniaminka!

1
39'

Zbyt mocne podanie Makowskiego do Kubickiego. Pomocnik Lechii nie ma dziś swojego dnia.

1
36'

Fatalny przerzut jednego z graczy Podbeskidzia. Tak to goście nie mają co myśleć o odrabianiu strat.

1
35'

Rundić świetnie ustawiony we własnym polu karnym oddalił zagrożenie. A na piłkę czekał już Flavio Paixao.

1
1
2
3
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Roginić. Za brzydki faul na Kuciaku.

1
1
2
33'

Akcja gości, Danielak kopnął piłkę w kierunku bramki, ale Nalepa wybił ją z linii bramkowej! Było groźnie.

2
1
1
1
1
32'

Kocsis sfaulował rozpędzonego Conrado. Dziwne, że sędzia nie pokazał piłkarzowi gości żółtego kartonika.

2
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Rafał Pietrzak.

2:0 dla gospodarzy! Flavio Paixao głową wykorzystał dobre dośrodkowanie Rafała Pietrzaka z rzutu rożnego i podwyższył wynik. Wcześniej korner wywalczył Makowski.

26
10
3
2
5
16:43

[b]ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: najpierw gol, a potem salto. Zobacz wyjątkową "cieszynkę"

[/b]

1
28'

Pewny Kuciak we własnym polu karnym. Słowak wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Nowaka z lewego narożnika.

3
1
1
28'

Roginić w końcu ruszył lewym skrzydłem, nabił przeciwnika, dzięki czemu wywalczył korner dla Podbeskidzia.

1
27'

Piłka ewidentnie trafiła w rękę Kubickiego, sędzia jednak tego nie zauważył. Lechia kontynuuje grę.

1
3
24'

Kopacz kopnął piłkę w boczną siatkę, wcześniej zgrywał ją Gajos. Mecz na razie nie powala na kolana, w miarę ofensywnie starają się grać tylko gdańszczanie.

4
1
1
1
1
23'

Kocsis zablokował podanie Fili, piłka znalazła się na rzucie rożnym.

1
1
2
22'

Ładna piłka z głębi pola w kierunku Haydary'ego. Zagranie zdołał przeczytać jednak Gach, który wybił futbolówkę na aut.

2
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Makowski. Za faul na Danielaku.

2
1
1
2
19'

Niecelny strzał głową Conrado po dośrodkowaniu Fili.

1
1
18'

Biedroński łatwo oszukał w środku pola Makowskiego, jednak chwilę później niecelnie dograł piłkę.

1
1
3
17'

Sędzia przerwał grę po faulu Kocsisa.

16'

Uspokoiła się gra po tej pierwszej bramce, gra toczy się w środku pola.

1
1
1
13'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Aleksander Komor.

Lechia wychodzi na prowadzenie! Po dośrodkowaniu Rafała Pietrzaka z rzutu wolnego, piłkę do własnej siatki kolanem skierował Aleksander Komor. 1:0 dla gdańszczan!

1
11'

Kuciak wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Nowaka z lewego narożnika.

1
1
1
10'

Strzał Gacha zza pola karnego! Piłka odbiła się od Makowskiego i wypadła na korner.

1
1
9'

Podbeskidzie w polu karnym Lechii! Kopacz zablokował strzał Gacha i będziemy mieli korner.

1
9'

Haydary zauważył niepilnowanego Conrado, jednak Brazylijczyk źle przyjął futbolówkę.

2
1
8'

Uderzenie Pietrzaka zza pola karnego zostało zablokowane przez przyjezdnych.

2
7'

Bardzo ciekawe podanie Fili do Haydary'ego. Ofensywny piłkarz Lechii zamiast szukać kolegów stojących w polu bramkowym, zdecydował się na strzał. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
1
6'

Conrado ofiarnym wślizgiem przerwał kontrę gości. Nowak napędził akcję swojego zespołu zagraniem na prawą stronę, jednak tam był Brazylijczyk z Lechii.

1
5'

Komor ostro zaatakował Paixao, sędzia odgwizdał przewinienie.

1
2
4'

Kuciak pewnie złapał futbolówkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Bierońskiego.

2
3'

Prostopadła piłka w kierunku Modelskiego, lecz zagranie dobrze przeczytał Kopacz.

2
1
2'

Lechiści długo utrzymywali się przy piłce, jednak nie mieli pomysłu na zaskoczenie defensywy beniaminka.

4
1
2
1
1
1'

Bardzo skuteczna intwerwencja Fili w defensywie. Gach stracił piłkę na rzecz gdańszczanina.

4
1
1'

Od środka rozpoczęli piłkarze Podbeskidzia.

1
czas Start meczu
16:43

Lechia zagra w zielonych strojach, Podbeskidzie natomiast w niebieskich.

1
16:43

Obie drużyny już na murawie.

16:43

Już tylko minuty dzielą nas od rozpoczęcia meczu Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała.

16:43

Za 30 minut zaczynamy!

2
1
16:43

Warto przypomnieć, że trenerem Podbeskidzia Bielsko-Biała jest doskonale znany w Gdańsku Krzysztof Brede.

2
16:43

16:43

Rezerwowi Podbeskidzia: Leszczyński, Figiel, Ubbink, Sierpina, Laskowski, Mroczko, Marzec, Rzuchowski, Bashlai.

1
1
1
1
1
16:43

Rezerwowi Lechii: Alomerović, Maloca, Sopoćko, Żukowski, Egy MV, Kryeziu, Mihalik, Urbański, Zwoliński.

1
1
1
1
1
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Gdańsku?
wygra Lechia
padnie remis
wygra Podbeskidzie
12:47

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

12:47

Lechia Gdańsk zagra na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Początek meczu o godzinie 17:30.