Goście dobrze oddalają teraz grę od własnego pola karnego.

5
8
86'

Gol! Strzelił Kacper Chodyna. Asystował mu Sasa Zivec.

Sasa Zivec przejął piłkę na środku boiska i popędził przed bramkę Wisły. Przed polem karnym idealnie dograł do wbiegającego Kacpra Chodyny, który znakomicie wykończył akcję. 2:1 prowadzi KGHM Zagłębie Lubin.

KGHM Zagłębie Lubin
36
16
5
19
14
84'

KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę na połowie Wisły i szuka okazji. Przed chwilą z ostrego kąta w boczną siatkę uderzył Sasa Zivec.

4
2
1
1
1
82'
81'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Szysz.

4
1
komentarz

Z dystansu strzelał Jakub Żubrowski, ale Mateusz Lis nie dał się zaskoczyć.

5
1
1
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Żubrowski.

3
4
1
1
1
78'

Dobra okazja dla Zagłębia, ale w polu karnym Wisły niecelny strzał oddał Kacper Chodyna.

2
1
77'

Wisła Kraków. Schodzi: Georgij Żukow. Wchodzi: Chuca.

77'
74'

Teraz to Zagłębie rozgrywa piłkę na połowie Wisły.

1
71'

Po rzucie rożnym lekkie zamieszanie w polu karnym Zagłębia. Ostatecznie piłkę wybił Łukasz Poręba.

1
68'

Gol! Strzelił Lorenco Simić. Asystował mu Jakub Żubrowski.

1:1 w Krakowie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetny strzał głową oddał Lorenco Simić!

15
11
2
5
18
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yaw Yeboah.

Wisła Kraków
4
2
4
66'
65'

Lepiej na boisku prezentuje się Wisła Kraków. Gospodarze są częściej przy piłce.

4
1
komentarz

1
1
62'

Rzut wolny dla Wisły. Na uderzenie zdecydował się Yaw Yeboah, ale trafił w mur.

1
59'

Bardzo ładny strzał zza pola karnego oddał Serafin Szota. Dobrze obronił Dominik Hładun.

2
1
58'

Sporo teraz walki w środkowej strefie boiska.

55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lorenco Simić.

5
1
55'

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes.

1:0 prowadzi Wisła Kraków! Felicio Brown Forbes przebiegł z piłką pół boiska, minął obrońcę i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem!

32
15
2
7
7
53'

Gra wznowiona.

3
1
52'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Zagłębia.

1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga.

2
2
51'

Kolejne minuty mijają, a cały czas nie jest to porywające widowisko.

4
1
1
47'

Rok Sirk miał przed sobą tylko bramkarza, jednak strzelił prosto w niego. Nie ma gola dla Zagłębia, a to była znakomita okazja!

8
7
2
1
5
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
43'

Ładne dośrodkowanie Kacpra Chodyny, po którym niecelnie główkował Sirk. Groźne są dośrodkowania tego zawodnika.

2
1
41'

Dwa z rzędu rzuty rożnego dla Wisły. Ostatecznie do strzału doszedł Nikola Kuveljić, lecz to było uderzenie niecelne.

1
1
1
41'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jeden z zawodników Zagłębia strącił piłkę. Będzie jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

1
2
1
40'

Będzie rzut wolny dla Wisły i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne drużyny z Lubina.

2
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jewgienij Baszkirow.

1
36'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę. To wszystko jednak daleko od bramki KGHM Zagłębia Lubin.

1
2
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
1
1
32'

Wisła rozgrywa teraz piłkę na własnej połowie.

1
29'

Kacper Chodyna wpadł w pole karne Wisły, wycofał piłkę. Z około 15 metrów strzelał Dejan Drazić, ale to uderzenie zostało zablokowane.

1
3
1
1
19:55

28'

Patryk Szysz tym razem zdecydował się na strzał z dystansu. To również było uderzenie niecelne.

1
1
1
26'

Patryk Szysz dośrodkował z rzutu wolnego zbyt mocno. Piłka wyleciała poza boisko.

4
2
4
3
26'

Będzie rzut wolny dla Zagłębia. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

1
1
4
24'

Jak na razie nie jest to porywające spotkanie. Sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
1
1
2
3
22'

Wisła szuka okazji na gola. Zagłębie dobrze jednak przerywa ataki gospodarzy.

2
19'

Wisła stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

1
1
1
16'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnie główkował Michal Frydrych. Uderzenie jednak było niecelne.

3
1
1
1
1
13'

Sporo niedokładności na boisku. Zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

2
10'

Dość spokojne tempo spotkania. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

3
1
1
7'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Piłkę wypiąstkował Dominik Hładun.

2
1
5'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Wisły.

3
4
2
2
4'

Yaw Yeboah szukał dośrodkowania w pole karne gości. Piłkę wybili obrońcy Zagłębia.

2
2
3'

Goście rozgrywali futbolówkę na połowie Wisły. Zabrakło jednak dokładnego podania i piłka wyleciała poza boisko.

3
2
19:55

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.