Szysz starał się uderzać z siedmiu metrów, został jednak zablokowany przez Gryszkiewicza.

1
1
1
84'

Zamieszanie w polu karnym Górnika. Strzał Chodyny został zablokowany, poprawka Drazicia również zatrzymała się na obrońcach.

5
4
2
3
3
82'

Zagłębie jeszcze chce wrócić do gry i szuka kontaktowego gola. Górnik kontratakuje.

3
2
1
2
1
79'

Kontra zabrzan 2 na 1, ale Giannis Masouras tragicznie zagrywał do partnera. Dużo lepsze piłki zagrywać przedszkolacy.

2
2
1
5
7
78'

Strzał z dystansu Szysza, piłka poszybowała daleko od bramki.

7
4
2
3
3
75'

Kwadrans do końca. Zabrzanie szukają trzeciej bramki i są jej bliżej niż Zagłębie pierwszego trafienia.

8
3
1
1
2
73'

Płaski strzał oddał Podliński, piłkę pewnie złapał bramkarz.

3
3
2
2
3
70'

Wyjście zabrzan, z pola karnego po raz kolejny szczęścia szukał Richmond Boakye, Hładun po raz któryś na raty piłkę złapał.

5
4
2
3
3
69'

Po rzucie rożnym i strzale na spalonym znalazł się stojący przy słupku Szysz.

5
4
1
2
2
68'
68'

Zagłębie ma jeszcze dość sporo czasu na zmianę swojej sytuacji. Miedziowi w ataku.

6
4
3
2
3
65'

Gol! Strzelił Alasana Manneh. Asystował mu Giannis Masouras. Lubinianie niemal na stojąco. Najpierw Hładun uratował zespół po strzale Jimeneza. Po chwili w pole karne niczym w masło wjechał Masouras, zagrał do Manneha, a ten uderzył do bramki z ok. 12 metrów. 2:0!

44
22
9
3
5
64'
64'
63'

Giannis Masouras zwiódł w polu karnym rywala, uderzył z ostrego kąta. Hładun na raty złapał piłkę.

1
2
2
3
4
62'

Przed kolejną szansą Drazić, ale ponownie zabrakło zdecydowania.

2
2
2
2
2
61'

Próba z dystansu Kubicy. Bardzo daleko od celu.

2
3
2
3
3
60'

Prostopadłe zagranie do Drazicia, ten jednak nie zdołał dojść do piłki, która padła łupem Chudego.

1
58'

Próba z dystansu Żubrowskiego, piłka poszybowała metr ponad bramką. Odpowiedź zabrzan, strzelał Richmond Boakye, Hładun spokojnie piłkę złapał.

5
3
3
1
3
55'

Płaski strzał oddał Giannis Masouras, piłka o dwa metry minęła bramkę Zagłębia.

4
5
5
4
3
53'

Richmond Boakye uderzył sprzed pola karnego, wprost w dobrze ustawionego Hładuna.

9
5
6
5
6
52'

Cały czas dobre tempo gry. Akcja za akcję. Tutaj jeszcze wszystko jest możliwe.

6
5
5
4
4
49'

Odpowiedź zabrzan, strzał Rostkowskiego klatką piersiową zablokował Simić.

6
4
4
4
5
48'

Przepięknie z dystansu uderzył Starzyński. Chudy nawet się nie ruszył. Futbolówka odbiła się od słupka i wróciła na boisko. Zabrakło milimetrów!

8
5
4
4
5
46'

1
42'

Szysz powinien doprowadzić do wyrównania. Strzał głową z pięciu metrów poszybował jednak obok bramki!

7
7
3
5
5
41'

Z dystansu lewą nogą uderzył Chodyna. Chudy jest już rozgrzany i ze skuteczną interwencją nie miał problemów.

7
1
1
2
3
38'

Po raz kolejny dobrze w bramce Chudy. Chodyna z linii końcowej dogrywał na piąty metr, intencje przeczytał bramkarz i złapał piłkę.

10
3
2
1
1
36'

Wyjście lubinian, czujny był jednak Chudy, który wyszedł kilka metrów przed pole karne i wybił piłkę.

9
3
1
1
2
35'

Górnikowi udało się skutecznie oddalić grę od własnej połowy. Gospodarze przeważają.

10
3
1
1
1
32'

Rzut wolny dla zabrzan. Po dośrodkowaniu zgranie piłki, ale Hładun uprzedził napastnika i złapał futbolówkę.

1
30'

Akcja lubinian przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

3
1
2
2
3
29'

Sporo się dzieje. Akcja za akcję, dobre spotkanie w Zabrzu.

3
1
1
1
1
26'

Zabrzanie wysoko zaatakowali rywala. Piłkę otrzymał Richmond Boakye, strzał z ok. 16 metrów poszybował ponad bramką.

3
2
2
1
1
24'

Pięknie sprzed pola karnego uderzył Szysz. Chudy końcami palców wybił piłkę na rzut rożny!

11
3
1
2
5
21'

Gol! Strzelił Piotr Krawczyk. Asystował mu Michał Rostkowski. Rostkowski dogonił piłkę tuż przy linii końcowej, odegrał na piąty metr do Krawczyka, a ten huknął pod poprzeczkę. 1:0!

31
12
1
6
10
18'

Sprzed pola karnego uderzył Starzyński, piłkę pewnie złapał Chudy.

4
2
3
2
17'

Mocny strzał z ok. 18 metrów Żubrowskiego. Piłka przeleciała metr obok słupka.

2
1
2
1
2
15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Kubica.

Górnik Zabrze
4
1
2
2
5
13'

Wrzut z autu do Jimeneza, który urwał się obrońcy. Strzał z ostrego kąta wylądował na bocznej siatce.

3
1
2
1
1
12'

Rostkowski gonił piłkę przy linii bocznej. Ostatecznie przewrócił się na niej.

1
2
2
2
1
9'

Więcej z gry ma Zagłębie, Górnik po przejęciu piłki rusza z szybką akcją.

1
1
3
2
2
7'

Rzut wolny dla zabrzan. Z lewej strony dogrywał Jimenez, piłkę w ostatnim momencie wybił obrońca.

4
1
1
1
1
3'

Szysz wyszedł sam naprzeciwko bramkarza, ale atakowany przez obrońcę zgubił piłkę.