1
85'
85'
85'

Nieprawdopodobne pudło! Po zagraniu z lewej strony Szysz miał przed sobą pustą bramkę, ale zlekceważył tę sytuację i strzelił wysoko nad poprzeczką!

5
2
83'

Zagłębie atakuje, jednak Lechia jest dobrze zorganizowana w defensywie i radzi sobie z akcjami gości.

5
1
80'

Kopacz miał mnóstwo miejsca z prawej strony, przyjął piłkę w polu karnym, strzelił... w aut. Niezbyt dobra próba obrońcy Lechii.

1
5
1
3
79'

Lechia odzyskała równowagę z pierwszej połowy. Zagłębie od paru minut ma problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych.

14
4
1
1
1
77'

Makowski zagrał do Flavio Paixao, ten oddał strzał lewą nogą, jednak fatalnie się pomylił.

1
1
1
2
75'

Świetne zagranie Conrado w kierunku Flavio i centymetrów zabrakło, by Lechia strzeliła czwartego gola. Piłka w rękach Hładuna.

3
1
3
73'

Goście chcieli otrzymać rzut karny, ale sędzia dopatrzył się przewinienia wśród zawodników Zagłębia.

6
1
1
1
72'

Strata Zagłębia na własnej połowie, ale fatalnie zachowała się Lechia. To powinien być gol na 4:1.

1
6
70'
69'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Conrado, a akcja Lechii zapowiadała się nieźle.

1
1
1
69'

Zwoliński szukał podobnego strzału jak przy golu na 1:0, ale tym razem zablokowali go obrońcy Zagłębia.

1
1
1
1
66'

Tak jak nic nie zapowiadało gola Zagłębia na 2:1, tak zaskakujące było kolejne trafienie Lechii. Wydawało się, że prędzej padnie bramka wyrównująca, bo goście dobrze weszli w drugą połowę.

4
2
1
64'

Gol! Strzelił Żarko Udovicić. Asystował mu Jarosław Kubicki.

Fantastyczna akcja Lechii, a zaczęło się od świetnego podania Kopacza na prawą stronę, po którym zgubiona została cała defensywa Zagłębia. Dośrodkowywał Kubicki, a potężnym strzałem prowadzenie Lechi podwyższył Udovicić.

56
29
7
6
5
63'

Kolejna centra w pole karne, ale tym razem piłka wylądowała w rękach Kuciaka.

5
1
3
60'

Ponownie było groźnie po rzucie wolnym Zagłębia. Lechia dość rozpaczliwie wybija piłkę. Goście są niebezpieczni po stałych fragmentach.

2
1
2
1
1
58'

W odpowiedzi potężny strzał z dystansu oddał Makowski, jednak ofiarnie zablokował to jeden z zawodników gości.

4
1
2
57'

Simić ma dziś ochotę na strzały z dystansu. Kolejna próba obrońcy Zagłębia, ale piłka raz jeszcze przelatuje obok słupka.

2
1
56'

Dynamicznie przedzierał się lewą stroną Conrado, ale zabrakło mu paru centymetrów, by wycofać piłkę do lepiej ustawionych kolegów.

1
1
2
55'

Zza stadionu niesie się doping kibiców Lechii. Jest ich tam kilkusetosobowa grupa.

8
2
1
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Biegański. Nie wyhamował pomocnik Lechii i zahaczył nogę Balicia.

Lechia Gdańsk
1
3
52'

Zagłębie jest dużo bardziej aktywne w drugiej połowie. Strzelony gol na 1:2 podziałał mobilizująco na gości.

1
1
51'

Zamieszanie w polu karnym Lechii po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale na szczęście dla gospodarzy jeden z zawodników Zagłębia był na spalonym i gra została przerwana.

1
49'

Kontratak Zagłębia. Starzyński mógł zrobić w tej akcji wszystko. Strzelać z szesnastego metra lub podawać do niepilnowanego z prawej strony kolegi. Wybrał jednak najgorzej jak się da. Szukał dryblingu i nic z tej akcji finalnie nie wyszło.