Liga Europy: I runda eliminacyjna
27 sie 2020 17:00
90+4'

Świerczok sam na sam z bramkarzem, minął już golkipera, ale... nie trafił z bliska do pustej bramki!

22
61
12
11
33
90+4'

Wszyscy niemal w polu karny Piasta, rywale starają się grać na "chaos", ale niewiele to im daje.

23
13
3
3
2
90+2'

Piast broni się już niemal całym zespołem. Rywale szukają nadziei na dogrywkę.

26
20
6
5
6
90+1'

Bakhar dwukrotnie uderzał. Pierwsza próba została zablokowana, poprawka o dwa metry minęła bramkę.

11
13
3
4
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

12
7
8
8
9
90'

Jeszcze Dinamo w ataku, ale uderzenia gospodarzy mijają bramkę Placha.

7
15
3
5
6
88'

Niebezpiecznie w polu karnym Piasta. Padł jeden z graczy Dinama, sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

16
10
5
6
12
85'

Z dystansu uderzał Żyro, piłka poszybowała ponad bramką

14
6
4
5
4
85'

Jedna z nielicznych w ostatnim czasie akcji Piasta. Dośrodkował Kirkeskov, ale zbyt mocno.

5
5
2
1
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patryk Sokołowski.

2
1
8
1
6
80'

Dinamo zamknęło Piasta pod jego polem karnym, na szczęście dla gości bez konsekwencji.

6
4
8
1
3
79'

Dinamo Mińsk. Schodzi: Jewgeni Szikawka. Wchodzi: Vladimir Kwaszniskij.

1
78'

Gliwiczanie starają się kraść cenne sekundy. Do końca jednak jeszcze trochę minut pozostało.

4
3
2
1
75'

A teraz pomylił się Huk, Dinamo wyszło akcją 2 na 1. Po rozegraniu Szikawka z pola karnego spudłował. Sporo szczęścia mieli gliwiczanie!

11
6
11
6
4
75'

Nie ma Dinamo pomysłu na Piasta. Mają nim być tzw. orlikowe "lagi".

4
5
1
1
1
73'

Dinamo Mińsk. Schodzi: Edgar Olechnowicz. Wchodzi: Kirił Vergiejczyk.

Kirił Vergiejczyk #77
Edgar Olechnowicz #23
2
3
1
5
72'
70'

Próba ataku Dinama, ale gospodarze źle rozegrali akcję. Od bramki grę wznowi Plach.

5
3
1
1
68'

Żyro do Świerczoka, ten jednak w sytuacji sam na sam pozwolił wykazać się bramkarzowi. Piłka już przeleciała między nogami Pomazana, ale ten "czterema literami" na niej nie usiadł i ją zatrzymał.

6
9
21
3
3
66'

Żółtą kartkę za faul na Świerczoku otrzymał Siergiej Matweiczik.

12
7
3
64'

Szikawka uderzał z dwunastu metrów, ale w ostatnim momencie zablokował go Lipski!

5
5
4
3
4
63'

Przerwa w grze. Na murawie leży dwóch zawodników.

1
13
8
1
62'

Kontra gliwiczan 4 na 4, ale zabrakło dokładności w końcowej fazie akcji.

3
4
6
2
61'

Niewiele ponad dwa kwadranse do końca. Piast jest aktywniejszy, nie pozwala rywalom na wiele.