Wypycha Sevilla rywala, Inter ma problem ze sprawnym rozegraniem.

8
3
8
90+1'

Świetna piłka na Candrevę, szybki strzał, ale kapitalnie broni to Bono! Fantastyczny refleks bramkarza Sevilli!

17
6
4
2
6
90'

Doliczono 6 minut.

8
6
5
6
12
90'
88'
6
2
4
4
6
85'

Sevilla FC. Schodzi: Joan Jordan. Wchodzi: Nemanja Gudelj.

6
85'
82'

Odpowiedź Interu, klepka Younga z Alexisem nie wyszła, potem Lukaku, Moses, totalne zamieszanie, pada trzech graczy Sevilli, jest strzał i wybija Kounde piłkę z linii bramkowej!

7
3
5
2
5
80'

Wysokie dośrodkowanie, skacze Kounde, strzela, ale tuż nad bramką!

3
7
1
2
2
78'
78'
77'

Sevilla FC. Schodzi: Suso. Wchodzi: Franco Vazquez.

3
4
4
4
4
75'

Dośrodkowanie Banegi, główka graczy Interu i przewrotka Dieg Carlosa daje prowadzenie Sevilli! Piłka jeszcze odbiła się od stopy Lukaku, może to być zapisane jako samobój, ale najważniejsze - Sevilla 3:2 Inter!

24
14
5
7
9
74'

Gol! Strzelił Diego Carlos. CO ZA GOL!

48
18
5
5
11
74'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Gagliardini.

5
4
4
4
3
71'
69'

Mamy prawie 70 minut gry, tempo jest intensywne, a żaden zespół nie zrobił zmiany!

4
3
3
2
3
69'

Ocampos pada na murawę, nie dogra tego meczu...

1
1
1
2
2
65'

Wychodzi z akcją Inter, Lukaku sam na sam, ale Bono jest szybszy!

6
3
3
5
3
61'

Strzał Ocamposa z dystansu daleki od doskonałości. Gracz nabawił się chyba jakiegoś urazu mięśniowego...

1
1
1
58'

Ładnie wypuścił Lukaku D'Ambrosio blisko pola karnego, ale jest tylko rzut rożny dla Interu.

4
2
1
1
4
57'

Reguilon minął z zaskakującą łatwością Godina, strzela i.... tylko boczna siatka.

1
1
2
4
3
57'

Brat wspiera brata.

1
1
1
1
4
55'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Bastoni.

Alessandro Bastoni #95
Inter Mediolan
1
1
2
2
51'

Akcja Interu, Gagliardini miał autostradę do strzału, dwóch obrońców zablokowało próbę ofiarnymi wślizgami.

2
2
2
2
2
48'

Inter stara się rozgrywać, ale wysoko stojąca obrona Sevilli naprawdę utrudnia to zadanie.

2
1
3
1
2
czas Druga połowa
45+2'

Jeszcze akcja Sevilli, Banega dośrodkowuje, Ocampos głową i kapitalnie zgarnia piłkę Handanović tuż przed poprzeczką!

5
3
2
4
1
45'

Doliczono minutę.

4
7
2
4
6
45'

Żółtą kartkę otrzymał Ever Banega.

6
1
1
6
44'

Wg dziennika "Marca" wcześniejsze pretensje Interu nieuzasadnione, sędzia miał rację. Poza tym Carlos nie miał czasu zareagować.

1
1
1
42'

Nieco się uspokoiła gra... Zatem łapcie zdjęcie z bramki de Jonga na 2:1.

1
3
1
1
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolo Barella.

3
1
1
1
3
39'

Ostra piłka od Navasa w pole karne, ale nikt jej nie sięgnął. Luuk de Jong spodziewał się zagrania na głowę.

3
1
1
2
38'

Przekombinował Gagliardini z rozegraniem akcji pod polem karnym, poprawiał Brozović, ale sędzia mu przeszkodził w strzale i sam Chorwat skiksował.

1
4
1
37'

Lukaku sfaulowany przez Diego Carlosa, rzut wolny wykonuje Brozović. Miękkie dośrodkowanie Chorwata spada idealnie na głowę Godina, Bono w bramce nie ma szans obronić ten mocny strzał. Znowu remis, co za mecz!

7
5
2
3
6
36'

Gol! Strzelił Diego Godin. Asystował mu Marcelo Brozović.

27
17
5
9
12
34'

Banega z rzutu wolnego na głowę niekrytego de Jonga, Gagliardini krył "na radar". Główka w samo okienko brami Handanovicia, bardzo podobna do tej Ivanovicia w finale LE w 2013 r. Sevilla prowadzi!

5
2
7
8
33'

Gol! Strzelił Luuk de Jong. Asystował mu Ever Banega.

23
9
3
4
16
32'

Inter daje coraz bardziej się zamykać.

4
3
2
1
4
28'

Szybka akcja Interu, Lukaku w polu karnym powstrzymany, poprawka D'Ambrosio, który dośrodkowuje, skacze Gagliardini, uderza, ale niecelnie.

2
2
2
3
2
27'

Banega i Ocampos przy piłce, ale zepsuli akcję...

1
3
1
27'

Ma Inter coraz większe problemy. Teraz szansa na bezpośredni strzał z rzutu wolnego dla Sevilli.

1
1
2
3
2
23'

Bardzo dobre tempo tego meczu, ale w ostatnich minutach lepiej wygląda Sevilla.

4
1
1
2
3
22'

Kolejny niezły strzał Ocamposa, tym razem zatrzymuje się na bocznej siatce.

1
1
1
1
3
20'

Kontra Interu, napędza się Martinez, próbuje wkręcić rywala w ziemię, ale traci piłkę i próbuje wymusić rzut karny. Sędzia jednak nie daje się nabrać.

4
2
5
2
3
19'

Kolejne starcie D'Ambrosio z graczem Sevilli i znowu zawodnik hiszpańskiego klubu ucierpiał. Tym razem rzut wolny dla Hiszpanów.

2
1
1
3
3
18'

Żółta kartka dla... Antonio Conte. Trener Interu ukarany.

4
3
2
1
1
16'

Mają gracze Interu pretensje do arbitra, że nie odgwizdał ręki Diego Carlosa przy jednym strzale. VAR twierdzi, że nie ma co sprawdzać.

3
4
4
2
1
14'

Płaski strzał Ocamposa zza pola karnego ląduje w rękach bramkarza.

5
1
1
2
3
13'

Idealna wrzutka Navasa na głowę wbiegającego de Jonga, nie zdążyli za nim obrońcy, Handanović nie miał szans z tym mocnym strzałem głową. Jest remis!

5
2
1
1
12'

Gol! Strzelił Luuk de Jong. Asystował mu Jesus Navas.

33
13
7
5
11
11'

Rozkręca się Sevilla, mocno wykorzystuje skrzydła, aktywni są boczni obrońcy. Andaluzyjczycy mają problem z dograniem piłki pod bramkę.

6
1
1
4
8'

Inter sobie swobodnie gra, a tymczasem...

1
1
4
4
5'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

37
20
15
9
20
5'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Carlos.

10
7
7
3
6
4'

Gonił Diego Carlos za Lukaku, nadepnął na niego w polu karnym i go przewrócił. Sędzia nie miał wątpliwości, by wskazać na "wapno".

5
5
7
5
14
3'

RZUT KARNY DLA INTERU!

19
5
8
4
13
1'

Starcie D'Ambrosio z jednym z obrońców Hiszpanów, rywal oberwał w szczękę, ale zupełnie przypadkowo.