Bundesliga: 5. kolejka
24 paź 2020 18:30
89'

Borussia wymieniła kilkanaście podań na połowie rywali aż w końcu straciła piłkę.

1
2
3
86'

Borussia częściej przy piłce, Schalke oczekuje na ostatni gwizdek.

1
1
1
83'

Borussia kontroluje sytuację na boisku. Schalke kompletnie bezradne.

5
4
80'
78'

Gol! Strzelił Mats Hummels. Asystował mu Raphael Guerreiro. Schalke na deskach. Po wrzutce Guerreiro głową uderzył Hummels i wpakował piłkę do bramki.

12
13
2
2
1
77'
77'
73'

Schalke nieudolnie próbuje atakować, ale wciąż nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

2
4
1
1
2
71'
71'
71'
69'

Z dwudziestu metrów uderzył Reyna. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

2
1
68'

Haaland uderzył z kilkunastu metrów. Ronnow zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

1
66'

Schalke wyszło z kontrą, ale akcja szybko zakończyła się stratą.

4
3
2
1
1
63'

Schalke wciąż nie oddało celnego strzału. Goście rzadko goszczą na połowie rywali.

2
61'

Gol! Strzelił Erling Haaland. Asystował mu Jadon Sancho. Ależ akcja Borussii. Haaland dograł do Sancho i ruszył w pole karne. Anglik odegrał mu piłkę, Haaland był już sam na sam z bramkarzem i przelobował go.

Borussia Dortmund
17
17
3
5
5
59'

Borussia naciska na rywali. Ci starają się odrobić straty.

1
56'

Schalke 04. Schodzi: Nabil Bentaleb. Wchodzi: Can Bozdogan.

wchodzi Wchodzi
Can Bozdogan #40
schodzi Schodzi
1
56'

Schalke 04. Schodzi: Goncalo Paciencia. Wchodzi: Ahmed Kutucu.

Ahmed Kutucu #15
1
1
55'

Gol! Strzelił Manuel Akanji. Doczekała się Borussia! Guerreiro i Brandt rozklepali defensywę rywali. Guerreiro oddał strzał, ale obronił Ronnow. Przy dobitce Akanjiego nie miał już szans.

12
11
2
2
55'

Wrzutka z rzutu wolnego bez zagrożenia pod bramką Schalke.

1
51'

Nieudana próba strzału w wykonaniu Sancho.

49'

Reyna szukał w polu karnym Haalanda. Podanie zostało przerwane przez obrońcę Schalke.

1
46'

Dalekie podanie do Haalanda, ale ten nie zdołał opanować piłki.

46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45'

Sancho próbował strzelać z okolic narożnika pola karnego. Uderzenie zostało zablokowane.

2
44'

Podanie w kierunku Haalanda, ale Norweg nie zdołał opanować piłki.

1
41'

Sancho doznał urazu nogi. Krótka przerwa w grze. Nie wiadomo, czy Anglik będzie w stanie kontynuować grę.

2
38'

Mascarell ostro potraktował Reynę. Spięcie między zawodnikami obu drużyn. Sędzia szybko zapanował nad sytuacją.

1
1
37'

Meunier dośrodkował w kierunku Reyny. Amerykanin głową uderzył tuż obok słupka.

1
34'

Kontra Schalke zakończona zablokowanym strzałem Oczipki.

1
31'

Dahoud uderzył z ponad dwudziestu metrów. Niemiec strzelił tuż nad poprzeczką.

28'

Borussia nadal nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę Schalke.

1
2
25'

Groźnie pod bramką Borussii. Matondo z najbliższej odległości uderzył nad poprzeczką. Był jednak na spalonym.

1
1
25'

Goncalo Paciencia oddał strzał z ostrego kąta. Trafił w Akanjiego.

21'

Gol dla Borussii wisi w powietrzu. Schalke póki co tylko się broni i przerywa kolejne akcje rywali.

1
1
18'

Nieudana akcja Schalke. Zakończona została stratą. Od bramki wznowił grę Burki.

1
16'

I mamy celny strzał Borussii. Uderzył Meunier, ale nie dobrą interwencją popisał się bramkarz Schalke.

2
1
15'

Borussia ma dużą przewagę, ale nie potrafi udokumentować jej celnym strzałem.

1
13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Omar Mascarell.

Schalke 04 Gelsenkirchen
1
11'

Sancho uderzył z blisko trzydziestu metrów. Wysoko nad poprzeczką.

2
1
10'

Akcja Borussi zakończona dwoma zablokowanymi strzałami.

1
8'

Reyna zgodnie z przepisami powstrzymany przez obrońcę Schalke.

6'

Sancho szukał w polu karnym Reyny. Ten odegrał do Haalanda, ale Norwegowi piłkę odebrał Sane.

3'

Zgodnie z oczekiwaniami Borussia przeważa od pierwszego gwizdka.