2
2
2
78'

Niebezpiecznie pod bramką Liverpooli. Alisson w końcu złapał piłkę. Zabrakło uderzenia.

1
1
74'

Ładna akcja Cancelo, dogranie do De Bruyne. Belg niepotrzebnie uderzał i został zablokowany.

1
4
72'

Wszystko dobrze wygląda, ale jedynie do pola karnego. Później piłkarzom brakuje dokładności.

1
1
1
69'

Wolniej po boisku poruszają się piłkarze. Zawodnicy szukają dziur w obronie przeciwnika. Niewiele w ostatnich minutach dzieje się pod bramkami.

1
1
66'

Gracze City wysoko atakują Liverpool. Gościom udaje się wychodzić cało z opresji.

2
1
1
62'

Problemy ma Trent Alexander-Arnold. Obrońca usiadł na murawie. Będzie konieczna zmiana.

1
5
61'

City. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Bernardo Silva.

61'

Żółtą kartkę za  faul otrzymał Raheem Sterling.

1
3
1
1
1
57'

Z 20 metrów uderzył Kevin De Bruyne, piłka poszybowała ponad poprzeczką.

2
1
56'

Uderzał Firmino, ale piłka poszybowała ponad bramką City.

1
1
55'

Cancelo do Jesusa, ten jednak z sześciu metrów głową spudłował! Obok napastnika nie było nikogo.

1
1
1
53'

Wciąż sporo walki, czekamy na kolejne okazje bramkowe.

1
1
50'

Mały "kocioł" pod bramką City. Uderzał Jota, ale źle trafił w piłkę. Po raz kolejny.

1
1
49'

W końcu coś się podziało. Z prawej strony dogrywał Robertson, dobrze Ederson. Po chwili kontra City i czujność musiał zachować Alisson.

2
1
47'

Leży na murawie Kevin De Bruyne. Belg ucierpiał po ostrym wejściu Matipa.

2
1
1
3
3
46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joel Matip.

Liverpool FC
2
1
1
1
46'

Wracamy do gry po przerwie!

3
4
45+2'

Z rzutu wolnego z ok. 25 metrów uderzył Trent Alexander-Arnold. Piłka poszybowała ponad bramką.

2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

5
1
1
44'

Mane w polu karnym z piłką, ale nie uderzał. Po chwili do strzału doszedł Trent Alexander-Arnold. Piłka przeleciała między nogami bramkarza, jednak Ederson w końcu zdołał ją złapać.

1
1
2
1
1
42'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Kevin De Bruyne! Belg zmylił bramkarza, ale w bramkę nie trafił. Wciąż 1:1!

22
14
1
3
13
41'

...wskazał na rzut karny!

7
1
4
2
40'

Sędzia ruszył w kierunku monitora. Sam chce potwierdzić i za moment...

3
1
3
1
40'

Trwają analizy. Wydaje się, że karny jest ewidentny.

2
2
39'

Joe Gomez zagrał ręką w polu karnym. Sędzia czeka jeszcze na sygnał z wozu VAR.

3
5
4
35'

Jota chciał uderzyć sprzed pola karnego. Źle trafił w piłkę i ta dość anemicznie przetoczyła się dwa metry obok słupka.

1
1
1
32'

A teraz z dystansu uderzył Kevin De Bruyne. Tuż obok słupka! Mecz się rozkręca!

7
1
3
1
2
31'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Kevin De Bruyne. Doczekali się gospodarze swojej szansy. De Bruyne do Jesusa, ten kapitalnie urwał się rywalowi i płaskim strzałem pokonał Alissona. 1:1!

10
4
2
5
13
28'

Sporo walki w środku pola. Zespoły szukają dziury w defensywie rywala.

1
2
1
25'

De Bruyne do Sterlinga, ten jednak zbyt długo zwlekał z uderzeniem. Próbę z ostrego kąta zablokował Alisson.

2
1
22'

Szybka akcja The Reds. W polu karnym Mane, ale dogranie zostało wybite na rzut rożny.

1
1
1
18'

Sprzed pola karnego uderzył Henderson. Płaski strzał przeleciał kilka metrów obok słupka.

1
2
17'

Kevin De Bruyne dogrywał z rzutu wolnego, nikt do piłki nie doszedł.

1
1
16'

Po stracie gola gracze City chcą zaatakować, ale rozgrywają swoje akcje zbyt nerwowo.

1
13'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Pewny strzał Egipcjanina, bramkarz bez szans. 0:1!

24
15
2
5
6
12'

Gospodarze jeszcze starali się protestować. Sędzia pozostał nieugięty, do piłki podejdzie Salah.

7
5
1
1
4
11'

Szarżował Mane, został przewrócony przez Walkera. Sędzia podyktował rzut karny!

15
13
1
2
2
10'

Trochę więcej grania w środku pola. Zespoły jednak nie zamierzają bronić się. Czekają tylko na swój moment.

3
3
2
7'

Mocne tempo od początku. Nikt nie kalkuluje, piłkarze biegają jak szaleni.

2
3
1
5'

Akcja za akcję. Na początku jednak groźniejsze są próby Liverpoolu.

9
3
1
1
1
2'

Kolejna akcja mistrzów Anglii. Dobrze zachowała się defensywa gospodarzy.

4
1
1
2'

I już groźnie pod bramką City. Firmino nie zdołał dobrze dograć piłki z pola karnego.