1
3
6
79'

Balbuena po wybiciu zostawił nogę i zostawił korkami stempel na łydce Chilwella.VAR analizuje, czy to jest na czerwoną kartkę. Sędzia biegnie sam sprawdzić to na monitorze.

3
77'

Sporo teraz walki w środku pola. West Ham próbuje grać piłką, Chelsea mocno przeszkadza.

1
69'
67'

Werner się przedziera, strzela i broni to Fabiański! Ma sproo pracy Polak.

3
2
1
63'

Mount mierzy w okienko i fenomenalnie frunie do piłki Fabiański, by ją złapać! Chelsea na razie w miarę kontroluje sytuację.

3
1
60'

Świetnie wystawiona piłka Fredericksowi na strzał, ale pomocnik WHU zablokowany. Jeszcze poprawia to Lingard i nieznacznie sie myli!

1
56'

Odpowiedź WHU, ale Bowen zablokowany.

2
1
1
1
2
54'

Mount z dystansu, broni Werner, jeszcze dobija Werner, ale myli się o centymetry!

3
1
50'

Coufal wbija piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców przeciwników szybko reaguje i wybija piłkę.

1
czas Druga połowa
43'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Ben Chilwell. Szybka kontra, Chilwell gra płasko z lewej strony, dociera jakimś cudem piłka do Wernera, a ten płaskim strzałem pokonuje Fabiańskiego. "The Blues" na prowadzeniu!

42'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Christensen. Teraz on powstrzymał nieprzepisowo rozpędzonego Lingarda. WHU w ofensywie.

36'

Kontrowersja po jednym strzale West Hamu, Azpilicueta miał zablokować piłkę ręką. VAR wykazał jednak, że nic takiego nie było, odbił klatką piersiową.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Timo Werner. Podciął Lingarda. Chelsea ma problem, by wrzucić wyższy bieg.

30'

Mount szuka Wernera, próbuje Niemiec się obrócić, strzela, ale nad bramką.

1
24'

Sporo jest zagrań na Wernera, ale szybko defensorzy odcinają mu pole gry. West Ham teraz dłużej w ataku pozycyjnym.

1
20'

West Ham zepchnięty teraz do obrony, skutecznie się jednak broni.

15'

Odpowiedź "The Blues", Werner na Pulisicia i Fabiański dobrze łapie strzał!

2
1
14'

Fredericks wpada w pole karne, dorzuca piłkę pod bramkę, ale robi to za mocno...

11'

Głęboka centra Bowena, pewnie chwyta piłkę Mendy.

10'

Ładny drybling Mounta, jest strzał, ale łapie piłkę Fabiański!

1
2
9'

Kontra West Hamu, ale Lingard spalił akcję przy podaniu Bowena. Na razie dość spokojny początek meczu.

1
4'

Mount na Wernera w pole karne, jest strzał, ale nad bramką.

1
3'

Werner próbuje się urwać, ale ucieka mu piłka i łapie ją Fabiański.