Primera Division: 2. kolejka
06 sty 2021 21:00
90+3'

Sędzia... kopnął piłkę i tym samym przerwał groźną akcję gospodarzy w polu karnym!

11
8
2
1
5
90+2'

Barcelona stara się długo rozgrywać piłkę i nie pozwala gospodarzom przedostać się pod własną bramkę.

9
3
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

6
3
3
2
5
90'

Gol! Strzelił Iker Muniain. Asystował mu Alex Berenguer. Strata Messiego na własnej połowie. Berenguer do Muniaina, a ten do siatki na 2:3!

25
87'

Messi zagrywał niemal z linii końcowej, piłkę zdołał złapać Simon.

2
1
6
1
2
85'

Morci z piłką w polu karnym, szybszy Araujo, który uratował Barcelonę.

7
4
1
82'

Berenguer uderzał z ok. 16 metrów, ale wysoko ponad bramką.

10
4
1
2
3
81'

Messi do Griezmanna, ten z pola karnego uderzył wprost w bramkarza.

2
2
3
4
4
80'

Athletic Bilbao. Schodzi: Raul Garcia. Wchodzi: Jon Morcillo.

wchodzi Wchodzi
Jon Morcillo #2
schodzi Schodzi
3
3
1
78'

Barcelona długo rozgrywa piłkę, gospodarze są już nasyceni, ale świadomi, że prowadzą tylko dwoma golami.

6
5
2
1
75'
72'

Messi po raz drugi w meczu uderzył w słupek. Argentyńczyk strzelał z pola karnego.

17
7
9
3
7
70'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Garcia.

3
1
1
68'

Athletic stara się złapać kontakt bramkowy. Barcelona skupiona na obronie błędów nie popełnia.

5
5
2
65'
65'

Athletic Bilbao. Schodzi: Oscar de Marcos. Wchodzi: Alex Berenguer.

1
1
1
62'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Antoine Griezmann. I po zawodach. Chyba. Griezmann z lewej strony pola karnego na siódmy metr do Messiego. Argentyńczyk strzałem od poprzeczki pokonał bramkarza. 1:3!

38
23
8
3
5
61'

Niewiele ponad dwa kwadranse do końca. Barcelona przeważa i nie pozwala obecnie rywalom na zbyt wiele.

5
4
59'

Efektowny strzał Messiego z ok. 18 metrów, piłka odbiła się od słupka!

11
3
5
6
6
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Clement Lenglet.

2
2
3
53'

Messi w sytuacji sam na sam do bramki, ale wcześniej był na nieznacznym spalonym i wciąż 1:2.

3
7
7
52'

A teraz z bliska uderzał Raul Garcia, ale skierować piłki do siatki nie był w stanie.

2
2
2
1
51'

Po dograniu z prawej strony wślizgiem uderzał Williams, którego jeszcze atakował Araujo. W efekcie piłka przeleciała tuż obok słupka.

3
1
1
1
1
49'

Pierwsza akcja gospodarzy po przerwie. Strzał Garcii odbił się jeszcze od obrońcy, ale piłkę złapał ter Stegen.

5
2
1
46'

Przed szansą Messi, ale piłka ostatecznie padła łupem bramkarza.

2
3
3
4
46'

Wracamy do gry po przerwie!

5
4
1
1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
2
1
1
2
44'

Messi płasko uderzył z ok. 16 metrów. Tuż obok słupka!

6
3
4
2
3
43'

Nie zmienia się obraz meczu. Barcelona cały czas w ataku.

7
6
1
1
40'

Kolejna szansa przed gośćmi. Strzał Griezmanna odbił Simon.

11
6
9
6
10
38'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Pedri. Ależ oni to zrobili! Messi do Pedriego, a ten po chwili piętą w polu karnym do partnera. Argentyńczyk  uderzał z ok. 13 metrów niemal do pustej bramki. Simon w sytuacji kompletnie się pogubił. 1:2!

FC Barcelona
60
39
12
2
6
35'

Zamieszanie w polu karnym Barcelony, ale obrońcy w ostatniej chwili wybili piłkę.

9
7
6
34'

Sprzed pola karnego mocno uderzył Dembele, Simon z problemami, ale w końcu piłkę złapał.

6
4
2
2
2
34'

Cały czas przeważa Barcelona, gospodarze szans szukają w nielicznych kontrach.

9
6
3
1
1
30'

Problemy mięśniowe ma Yuri Berchiche. Będzie konieczna zmiana.

3
3
3
6
2
29'

Składna akcja Barcelony, zagranie z "klepki" do Dembele, ale szybszy bramkarz.

3
1
2
1
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mikel Vesga.

6
2
1
1
27'

Jedna z nielicznych w ostatnim czasie akcji gospodarzy. Z lewej strony dogrywał Yuri Berchiche, nikt nie wbił piłki do siatki.

2
2
24'

Gra przerwana. Tym razem na spalonym Messi.

1
1
5
4
3
23'

Z ostrego kąta uderzał Alba, bramkarz wybił piłkę na korner. Barcelona wciąż w ataku.

2
4
1
20'

Barcelona po słabym początku szybko wyrównała i teraz szuka gola dającego prowadzenie.

8
4
2
17'

Dembele uderzał w boczną siatkę z ok. 6 metrów, ale wcześniej był jednak na spalonym. Gola i tak by nie było.

1
2
2
3
4
14'

Gol! Strzelił Pedri. Asystował mu Frenkie De Jong. Messi w pole karne. Wydawało się, że zbyt głęboko. Do piłki doszedł jednak De Jong i wyłożył futbolówkę wprost na głowę Pedriego. 1:1!

44
25
8
6
11
13'

W końcu pokazała się Barcelona. Sprzed pola karnego uderzał Dembele, piłkę na korner sparował bramkarz.

12
13
6
1
6
11'

Muniain dogrywał z okolic pola bramkowego, piłkę zablokował obrońca.

2
1
1
10'

Jak na razie gospodarze nie chcą oddać piłki Barcelonie. Bardzo dobry początek Athleticu.

2
3
4
6
7'

Techniczny strzał Yuri Berchiche, piłka minęła jednak bramkę gości.

3
2
1
1
3
6'

Barcelona po stracie gola nie potrafi jak na razie zagrozić gospodarzom.

6
4
3
4
4
3'

Gol! Strzelił Inaki Williams. Asystował mu Raul Garcia. Cóż za początek gospodarzy. Garcia do Williamsa, a ten niemal przez pół boiska biegła z piłką i w sytuacji sam na sam pokonał ter Stegena. 1:0!