Węgry. Schodzi: Endre Botka. Wchodzi: Roland Varga.

1
3
87'

Gol! Strzelił Armando Broja.

Ależ to się nam zmienia! Armando Broja oddał potężny strzał przy bliższym słupku z szesnastu metrów, czym kompletnie zaskoczył węgierskiego bramkarza! Euforia na trybunach.

Albania
119
69
11
11
18
86'

Nieprawdopodobna sytuacja dla Węgier. Szoboszlai dostał długie podanie i po błędzie defensywy Albanii miał sporo miejsca w polu karnym, ale strzelił wyraźnie obok słupka!

10
21
4
6
1
85'

Indywidualny rajd przeprowadził Laci, miał mnóstwo miejsca, nikt go nie atakował, wreszcie oddał strzał z szesnastu metrów, lecz nie trafił w bramkę.

2
2
1
4
3
84'

Węgrzy zaskakująco łatwo tracą piłkę i dają się spychać do głębokiej defensywy. Tymczasem gospodarze grają coraz odważniej.

2
2
3
1
1
81'

Broja centrował z prawej strony, ale goście wybijają piłkę na rzut rożny.

1
3
2
1
81'

Tym razem strzelał Uzuni, ale i on trafił w mur.

3
2
3
2
80'

Rzut wolny dla Albanii ok. dwadzieścia pięć metrów od bramki. Sytuacja bliźniacza do tej sprzed paru minut.

3
2
1
4
80'

Żółtą kartkę otrzymał Willi Orban.

2
1
1
1
1
78'

Albania. Schodzi: Albi Doka. Wchodzi: Erion Hoxhallari.

1
78'

Albania. Schodzi: Bekim Balaj. Wchodzi: Armando Broja.

1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Klaus Gjasula. Za faul taktyczny.

1
1
2
Kwadrans do końca. Czy Albania dopnie swego i strzeli gola?
1
74'

Bezpośrednio strzelał Cekici, jednak trafił w mur.

1
3
2
2
73'

Laci faulowany. Dobra okazja dla Albanii z rzutu wolnego. Do bramki ok. dwadzieścia pięć metrów.

5
2
2
1
3
72'

Kolejna wyborna szansa Albańczyków! Cekici nie wykorzystuje jednak sytuacji sam na sam! Górą Dibusz!

3
1
1
1
69'

Albania. Schodzi: Amir Abrashi. Wchodzi: Endri Cekici.

1
2
1
69'

Kleinheisler miał trochę miejsca przed polem karnym, pokusił się o strzał lewą nogą, ale wyraźnie nie trafił w bramkę.

1
1
67'

Węgry. Schodzi: Daniel Gazdag. Wchodzi: Daniel Salloi.

Daniel Salloi #7
1
1
66'

Abrashi zgłosił uraz. Konieczna będzie zmiana.

1
64'

Od paru minut gra toczy się w środku pola. Niewiele dzieje się na boisku.

1
1
1
1
2
63'

Albania. Schodzi: Nedim Bajrani. Wchodzi: Qazim Laci.

Qazim Laci #14
Nedim Bajrani #10
1
60'

Dośrodkowanie z lewej strony i pewnie interweniował na przedpolu własnej bramki Dibusz.

1
1
58'

W odpowiedzi kontratak Węgrów, Kleinheisler długo prowadził piłkę, aż wreszcie... oddał ją rywalom. Zupełnie niezrozumiała strata zawodnika gości.

2
1
2
1
2
56'

Spokojnie rozgrywają sobie piłkę gospodarze. Węgrzy nie kwapią się do pressingu.

1
1
1
53'

Skiksował Roshi, a piłka spadła mu idealnie na nogę na dwunastym metrze. Mnożą się znakomite szanse dla Albanii.

1
1
1
52'

Rzut rożny dla Albanii. Kolejna okazja przed gospodarzami.

1
1
1
51'

Ależ teraz mieli szansę gospodarze. Piękna akcja, Uzuni prostopadle do Balaja, ale ten nie potrafił wykorzystać sytuacji sam na sam z bramkarzem i trafił tylko w boczną siatkę.

1
1
48'

Ciekawa próba Orbana. Zaskakujący strzał z dalszej odległości, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
1
1
46'

Albania. Schodzi: Lorenc Trashi. Wchodzi: Odise Roshi.

Lorenc Trashi #20
1
1
46'

Węgry. Schodzi: Peter Gulacsi. Wchodzi: Denes Dibusz.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

1
1
1
16:57

Będzie zmiana w bramce w zespole Węgier. Gulacsi doznał urazu w starciu z Balajem i wygląda na to, że nie jest w stanie kontynuować gry.

1
45'

Sędzia doliczył minimum dwie minuty.

3
1
1
2
1
45'

Ależ teraz zlekceważyli sytuację gospodarze. Szoboszlai miał mnóstwo miejsca przed polem karnym, oddał mocny, płaski strzał i sprawił sporo problemów Berishy!

1
1
2
1
44'

Krótko rozegrali ten stały fragment gry przyjezdni, centra Sallaia, ale wybijają piłkę Albańczycy.

1
1
43'

Botka wywalczył rzut rożny.

1
1
1
42'

Uzuni zagrywał w pole karne, pokazał się na dalszym słupku Doka, wygrał nawet pojedynek w powietrzu, lecz jego strzał nie miał zbyt dużej siły. Gulacsi pewnie łapie piłkę.

1
1
40'

Atak pozycyjny Albańczyków. Węgrzy zepchnięci do defensywy i tylko czekają na jakąś kontrę.

3
1
1
2
38'

Ostatnie minuty zdecydowanie należą do gospodarzy. Grają tak jak przeciwko Polsce. Odważnie, bez kompleksów. Szwankuje tylko ostatnie podanie oraz skuteczność.

3
2
1
1
3
37'

Trashi miał trochę miejsca z lewej strony, dośrodkowanie w pole karne, ale Fiola bez problemu wybija piłkę.

1
1
35'

Botka centrował w pole karne z prawej strony, jednak nie było szans, by ktokolwiek powalczył o piłkę. Niemrawi są dziś w ofensywie Węgrzy.

2
2
33'

Ależ okazja dla gospodarzy! Bajrami zagrywał z rzutu rożnego, Gjasula strącił piłkę na dalszy słupek, gdzie był nieatakowany Kumbulla, ale fatalnie spudłował dosłownie z metra!

1
2
2
33'

Zablokowane dośrodkowanie Gjasuli i będzie rzut rożny dla Albanii.

2
2
1
31'

Szoboszlai podał prostopadle do Gazdaga, ten opanował piłkę w polu karnym, jednak przegrał pojedynek fizyczny z Kumbullą. Gdyby nie obrońca, byłaby sytuacja sam na sam z bramkarzem.

1
29'

Bajrami oddal zaskakujący strzał zza pola karnego, piłka leciała dość szybko, ale ostatecznie minęła bramkę.

1
1
27'

Bramkarz węgierski został trafiony przez Balaja. Konieczna jest przerwa w grze. Gulacsi potrzebuje pomocy medycznej.

4
3
3
26'

A tymczasem szansa dla Albanii. Djimsiti powalczył o piłkę na wślizgu, zagrał w kierunku Balaja, który wychodził na czystą pozycję, ale minimalnie szybszy przy piłce był Gulacsi.

1
1
23'

Centra na dalszy słupek, ale wybijają piłkę goście.

1
1
1
22'

Uzuni faulowany przez Szalaia. Do bramki Węgrów daleko, ale jest rzut wolny i dobra okazja do dośrodkowania.

3
20'

Szoboszlai dośrodkowywał z rzutu rożnego, było strącenie piłki na piąty metr, gdzie do strzału z woleja złożył się Orban, lecz nie trafił w bramkę.

1
1
2
19'

Szoboszlai urwał się z prawej strony, zagrywał płasko w pole karne, jednak piłka nie dotarła do Sallaia. Korner dla gości.

1
1
1
19'

Bardzo dobre długie podanie w kierunku Kleinheislera, ten opanował piłkę w polu karnym, ale jego strzał zdołał obronić Berisha!

1
1
18'

Trashi musi na moment zejść z boiska, ale uraz nie wygląda na poważny.

1
2
17'

Protestują kibice na stadionie, bo Węgrzy nie chcieli wybić piłki, gdy na murawie leżał Trashi. Wreszcie zrobił to jednak sędzia zawodów.

1
1
16'

Szansa dla Węgrów, ale Szoboszlai przyjmował sobie piłkę ręką. Dostrzegł to arbiter i natychmiast przerwał akcje gości.

1
1
1
15'

Pięknie pograli teraz gospodarze. Bajrami z Uzunim rozklepali defensywę Węgrów, wreszcie Uzuni pokusił się o strzał z szesnastego metra, lecz uderzył nad poprzeczką.

14'

Raz jeszcze w roli głównej Ismajli, próba dogrania piłki w pole karne, ale zagranie było zdecydowanie zbyt mocne i żaden z partnerów nie zdołał dojść do futbolówki.

13'

Bardzo dobra centra w wykonaniu Bajramiego, ale Ismajli główkował nad poprzeczką. Najlepsza szansa dla Albanii, póki co.

1
1
12'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

3
1
1
11'

Nie jest to najlepszy początek spotkania w historii futbolu. Gra toczy się głównie w środku pola.

2
10'

Starcie ósemek w obu zespołach. Nagy został ostro zaatakowany przez Gjasulę. Jeszcze bez kartki - tylko słowne upomnienie od sędziego.

1
8'

Albańczycy mieli jeszcze rzut rożny, centrował Bajrani, jednak nie udało się stworzyć zagrożenia pod węgierską bramką.

1
8'

Kontratak Albańczyków, Balaj dostał podanie z lewej strony pola karnego, ale nie za bardzo wiedział, jak ma kończyć tę akcję i będzie tylko korner.

1
1
7'

Dośrodkowanie na dalszy słupek, ale nie było tam żadnego z zawodników gospodarzy.

1
6'

Ładna akcja Albanii, ale Gazgad zatrzymał szarżującego w polu karnym Bajramiego.

1
1
1
4'

Węgrzy w ataku pozycyjnym. Albania nieco cofnięta, ale od czasu do czasu wychodząca wyższym pressingiem.

2'

Dobry pressing gospodarzy, którzy zmusili do dalekiego wybicia piłki Gulacsiego. Na razie dość intensywna gra z obu stron.