Kozłowski uderzył technicznie sprzed pola karnego. W trybuny.

6
7
6
89'

Dobrze w defensywie Bednarek. Polak w ostatniej chwili wybił piłkę sprzed nóg rywala.

25
10
2
2
2
87'

Sporo walki w środku pola. Brakuje celnych uderzeń. Może ten jeden jedyny po przerwie będzie w naszym wykonaniu? Na razie niewiele na to wskazuje.

11
15
12
9
18
85'

Potwierdza się. Rosjanie ładnie rozegrali piłkę w środku pola, ale później zabrakło pomysłu.

9
14
7
10
9
84'

Polacy starają się szybkimi wyjściami zagrażać Rosjanom. Rywalom gra się nie klei, oni liczą na błędy naszych zawodników.

11
18
5
3
7
81'

Rosjanie po raz kolejny podeszli pod naszą bramkę i nas zaatakowali. Jednak udało się nam wyjść z akcją. Niestety Jóźwiak źle rozegrał akcję już w polu karnym gości.

5
10
8
8
16
80'
78'

Zaspał Świerczok, napastnik został złapany na spalonym.

5
10
6
8
15
77'

Po raz kolejny staraliśmy się uruchomić Frankowskiego. Zagranie Krychowiaka było jednak zbyt mocne.

11
14
8
7
11
75'

Polacy przyspieszyli grę. Biało-Czerwoni czują, że jeszcze w meczu mogą coś zdziałać.

26
11
8
4
7
72'

Uderzał Moder, piłka minęła bramkę Rosjan.

15
13
6
6
14
72'

Rosjanie atakują nas wysoko, wychodzimy jednak z problemów. Brakuje jednak okazji.

13
7
9
5
7
70'
69'

To mogła być groźna kontra Polaków, zabrakło jednak zdecydowania. Uciekał Frankowski, nie uciekł.

13
17
6
7
2
67'

Polska. Schodzi: Karol Świderski. Wchodzi: Jakub Moder.

24
14
9
6
5
67'

Rosja. Schodzi: Daler Kuziajew. Wchodzi: Jurij Żyrkow.

1
67'

Rosja. Schodzi: Artiom Dziuba. Wchodzi: Anton Zabołotnyj.

Anton Zabołotnyj #10
4
4
4
4
4
66'

Rosjanie dłużej pod naszą bramką. Jednak goście nie są tak groźni jak w premierowej odsłonie.

6
5
9
8
5
64'

Próba Rosjan, piłka jednak uciekła i Dziuba nie mógł jej otrzymać.

8
11
2
3
10
63'

Rosja. Schodzi: Aleksiej Miranczuk. Wchodzi: Rifat Żemaletdinow.

Rifat Żemaletdinow #19
2
3
2
1
5
63'

Rosja. Schodzi: Anton Szunin. Wchodzi: Matwiej Safonow.

Matwiej Safonow #39
2
1
6
3
3
62'

Akcja Rosjan przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

5
11
4
4
3
60'

Dwa kwadranse do końca. Polacy walczą i w ostatnich minutach ich gra może się podobać.

2
58'

Frankowski gonił piłkę, ale na "placku" przewrócił się i szansa przepadła.

2
21
5
6
14
57'

Rosja. Schodzi: Magomied Ozdojew. Wchodzi: Maksim Muchin.

Maksim Muchin #29
Magomied Ozdojew #15
2
1
2
57'
56'
56'

Puchacz uderzył z rzutu wolnego z ok. 28 metrów, metr ponad bramką.

2
7
4
3
7
54'

Żółtą kartkę za faul na Krychowiaku otrzymał Fiodor Kudriaszow.

18
6
2
5
9
53'

Szybka odpowiedź Rosjan. Dziuba szukał miejsca do uderzenia, w końcu znalazł. Przymierzył jednak ponad bramką.

1
3
2
8
6
52'

Dogranie do Świderskiego, ten jednak nie zdołał trafić w piłkę, a do bramki miał już tylko pięć metrów.

4
14
4
7
7
Robert Lewandowski powinien już teraz wejść na boisko?
5
3
2
5
8
50'

Kombinacyjna akcja Polaków, ale Rosjanie zorientowali się we wszystkim i piłkę przejęli.

2
7
4
1
5
49'

W końcu wyszliśmy z połowy, ale do pola karnego Rosjan jeszcze trochę brakuje.

4
6
10
7
11
47'

Rosjanie na naszej połowie. Goście cały czas aktywniejsi są w ofensywie.

10
2
3
5
16
46'

Polacy rozpoczęli 2. połowę!

6
11
4
4
2
46'

Rosja. Schodzi: Andriej Siemionow. Wchodzi: Igor Diwiejew.

7
45+1'

Groźnie pod naszą bramką, ale obrona w ostatnim momencie dobrze się zachowała.

11
13
10
7
8
45'

Jeszcze minuta przed nami.

5
3
5
8
7
45'

Biją nas Rosjanie. Nasi przegrywają taką walkę, nie potrafią się postawić.

11
8
5
10
28
44'

Po nim piłka wybita po chwili wróciła. W końcu z woleja uderzył Dziuba. Futbolówka wciąż leci.

9
17
4
3
4
43'

Fabiański złapał piłkę, ale sędzia uznał, że za linią. Będzie korner.

5
4
4
2
7
42'

Klich bardzo źle dośrodkował. Prawdopodobnie w kogoś kopnął. Być może w kreta.

10
40
4
2
10
42'

Rzut wolny dla Polaków z lewej strony pola karnego. Szarżował Puchacz.

8
3
2
4
3
40'

W końcu Polacy. Dośrodkowanie z lewej strony, Świderski doszedł do piłki, ale głową uderzył słabo i wprost w bramkarza.

2
3
4
2
7
40'

Mamy zmianę piłki, z której uszło powietrze. Z nas też.

9
14
4
2
7
39'

Kiedy na miejscu Rosjan wyobrazimy sobie lepszych technicznie Hiszpanów to już się zaczynamy bać.

27
12
5
11
11
38'

Rosjanie jeszcze przed przerwą chcą nam zrobić przykrość. Goście w ataku, my nie.