87'

Kontra w wykonaniu reprezentacji Austrii. Podanie w kierunku Arnautovicia, który znów nie mógł wykończyć akcji. Świetnie broni Dubravka.

1
85'

Przyspieszył z lewej strony Konrad Laimer. Reprezentant Austrii podawał w kierunku Arnautovicia. Ten oddał mocny strzał, który został zablokowany przez jednego z defensorów gości.

1
83'

Faulował w ataku Marko Arnautović.

82'

Groźne dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Austriaków. To nie znalazło jednak adresata.

80'

Świetną okazję miał Michal Duris. Słowak uderzył jednak w sam środek bramki Daniela Bachmanna.

78'

Austria. Schodzi: Christopher Trimmel. Wchodzi: Stefan Posch.

wchodzi Wchodzi
Stefan Posch #20
schodzi Schodzi
Christopher Trimmel #2
77'

Nieprzepisowo zatrzymał rywala Florian Grillitsch.

76'

Słowacja. Schodzi: Ondrej Duda. Wchodzi: Laszlo Benes.

76'

Słowacja. Schodzi: Lukas Haraslin. Wchodzi: Martin Koscelnik.

Martin Koscelnik #17
74'

Fatalny błąd jednego z austriackich obrońców. Piłkę przed polem karnym rywali przejął Michal Duris. Napastnik reprezentacji Słowacji znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem rywali. Przegrał jednak ten pojedynek. Wciąż 0:0!

1
73'

Dośrodkowanie Ondreja Dudy z rzutu wolnego. Dobrze interweniują defensorzy gospodarzy.

72'

Znów Arnautović w roli głównej! Tym razem jego strzał z woleja przeleciał obok dalszego słupka.

70'

Ciekawe zagranie w wykonaniu Marko Arnautovicia. Napastnik zagrał piętką, jednak jego podanie zostało przecięte przez defensora rywali.

68'

Marko Arnautović mógł zaliczyć wejście smoka. Napastnik reprezentacji Austrii wszedł przed chwilą na boisko i miał już szansę na strzelenie gola. Jego strzał odbił się jednak od słupka.

66'

Ciekawa próba Ilsankera z dalekiej odległości. Jego strzał przeleciał nad bramką.

64'

Austria. Schodzi: Sasa Kalajdzic. Wchodzi: Marko Arnautović.

Sasa Kalajdzic #10
63'

Słowacja. Schodzi: Jakub Hromada. Wchodzi: Jan Gregus.

Jakub Hromada #7
63'

Słowacja. Schodzi: Robert Mak. Wchodzi: Vladimir Weiss.

62'

Świetnie uderzenie zza pola karnego Floriana Grillitscha z woleja. Z ogromnym trudem broni Martin Dubravka.

60'

Przyspieszyli Austriacy. Podanie na lewą stronę do Andreasa Ulmera. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez Petera Pekarika.

59'

Spokojne ostatnie minuty w wykonaniu obu drużyn.

56'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Słowacji. Dobrze interweniują defensorzy gości.

54'

Austria. Schodzi: Christoph Baumgartner. Wchodzi: Stefan Ilsanker.

Christoph Baumgartner #11
53'

Mocne uderzenie Floriana Grillitscha po ziemi. Piłka przeleciała tuż obok dalszego słupka.

51'

To powinno być 1:0 dla Słowacji! Ondrej Duda uderzył na pustą bramkę, jednak przy linii leżał Lukas Haraslin. Piłka uderzyła w niego i sędzia musiał odgwizdać spalonego.

50'

Groźna akcja gospodarzy. Piłka, która odbiła się od jednego z defensorów Słowacji, wpadła pod nogi Konrada Laimera. Ten mocno uderzył jednak w sam środek bramki.

1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Hubocan.

48'

Na początku drugiej połowy znów akcję pozycyjną budowali Austriacy. Piłkę przejęli zawodnicy Stefana Tarkovicia. Podanie w kierunku Michala Durisa. Ten był jednak na spalonym.

1
46'

Austria. Schodzi: Marcel Sabitzer. Wchodzi: Louis Schaub.

Louis Schaub #21
46'

Austria. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Konrad Laimer.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
44'

Kolejny faul. Tym razem zbyt ostro zagrał Christoph Baumgartner.

1
42'

Centra w kierunku Christopha Baumgartnera. Austriak oddał strzał głową, który poleciał wysoko nad bramką.

1
1
41'

Reprezentacja Austrii znów próbowała pograć w bocznej. Piłka wychodzi poza boisko. Od autu rozpoczną goście.

39'

Dwukrotnie centrował David Alaba. Za drugim razem jeden z Austriaków faulował w ataku. Rzut wolny dla podopiecznych Stefana Tarkovicia.

1
38'

Strata jednego ze Słowaków na swojej połowie. Dośrodkowanie Sabitzera z lewej strony. Defensorzy wybijają piłkę na rzut rożny.

2
37'

Ataku pozycyjnego próbowali Austriacy. Piłka wychodzi jednak na aut i rozpoczną goście.

1
34'

Bardzo ładna akcja w wykonaniu Austrii! Gospodarze wymienili szybkie podania przed polem karnym rywali. Akcję z ostrego kąta chciał wykończyć Christoph Baumgartner. Dobrze zachował się Martin Dubravka, który łapie piłkę.

33'

Hromada i Sabitzer starli się w środku pola. Rzut wolny przyznany dla Austriaków.

31'

Kontra w wykonaniu Austrii. Dośrodkowanie Andreasa Ulmera zostało jednak przecięte przez jednego z defensorów gości.

1
29'

Za ostro zaatakował rywala Christoph Baumgartner. Sędzia odgwizdał faul.

27'

Przyspieszyli zawodnicy Stefana Tarkovicia! Słowacja wymieniła kilka podań na prawej stronie. Dośrodkowanie w kierunku Roberta Maka. Ten oddał potężny strzał z woleja. Na raty broni Bachmann!

25'

Rozgrywają piłkę zawodnicy Austrii. Podanie na prawą stronę, a tam dobrze interweniuje Tomas Hubocan, który wybija futbolówkę na aut.

1
23'

Dobre ostatnie minuty w wykonaniu reprezentacji Austrii. Słowacy zamknięci na swojej połowie.

21'

Okazja dla gospodarzy! Z lewej strony dośrodkowywał David Alaba, a do piłki najwyżej wyskoczył Sasa Kalajdzic. Napastnik przestrzelił jednak nad bramką.

20'

Kolejny rzut rożny dla Austrii. Znów dobra interwencja defensorów Słowacji.

1
18'

Ciekawa próba Juraja Kucki. Słowak zobaczył, że golkiper rywali wyszedł z bramki i próbował go przelobować z czterdziestu metrów. Piłka minęła jednak lewy słupek.

17'

Tym razem gorsze dośrodkowanie Lazaro. Do piłki po lewej stronie dopadł jeszcze Andreas Ulmer. Po chwili jednak faulował rywala.

15'

Ładna akcja Valentino Lazaro z prawej strony. Dobra interwencja obrońcy Lecha Poznań - Lubomira Satki.

13'

Faulował w ataku Marcel Sabitzer.

13'

Dobre dośrodkowanie Roberta Maka z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od jednego z zawodników Austrii i padła łupem Daniela Bachmanna.

11'

Sporo walki w środku pola. Od autu rozpocznie reprezentacja Słowacji.

9'

Dobra interwencja Milana Skriniara w swoim polu karnym. Defensor Słowacji był popychany i ma sporo pretensji do sędziego.

8'

Słowacja. Schodzi: Ivan Schranz. Wchodzi: Michal Duris. Kontuzja nie pozwoliła Schranzowi kontynuować spotkania.

Ivan Schranz #11
7'

Reprezentacja Austrii rozgrywa piłkę na połowie rywala.

5'

Podanie prostopadłe Davida Alaby. Dobrze z bramki wychodzi golkiper Słowacji.

1
2
3'

Położył się na murawie Ivan Schranz. Zobaczymy czy napastnik będzie mógł kontynuować spotkanie.

1
1'

Faulowany na początku spotkania Peter Pekarik.

17:09

Mecz poprowadzi sędzia Urs Schnyder.

17:09

Przed nami spotkanie towarzyskie. Zagrają w nim m.in. Słowacy, którzy są grupowymi rywalami reprezentacji Polski na Euro 2020. Podopieczni Stefana Tarkovicia zmierzą się z Austrią.