4
3
4
90'

Gol! Strzelił Maciej Sadlok. Asystował mu Dor Hugi. Dośrodkowanie z narożnika boiska, Sadlok frunie w powietrzu, strzela prosto w Loskę, ale bramkarz źle odbija piłkę i mamy wyrównanie!

Wisła Kraków
47
35
6
5
15
86'

Wisła sprawia wrażenie bezradnej, Nieciecza jakby miała mecz pod kontrolą.

4
5
6
4
8
81'
80'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Gruszkowski.

1
2
1
1
4
78'

Wymiana ciosów, ale dość nieporadna i chaotyczna. Mimo wszystko lepsze wrażenie sprawia Nieciecza.

2
1
1
2
2
76'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Muris Mesanović. Wchodzi: Patrik Czarnowski.

2
71'

Wisła Kraków. Schodzi: Yaw Yeboah. Wchodzi: Dor Hugi.

1
1
1
1
3
66'

Gol! Strzelił Piotr Wlazło. Perfekcyjny strzał z rzutu wolnego!

24
15
3
5
35
63'

Chociaż teraz świetnie Hlousek i o centymetry mija się z piłką Mesanović...

6
3
2
2
2
62'

Wisła się nakręca, tworzy coraz częściej zagrożenie pod bramką gospodarzy.

13
2
1
1
1
56'

Gol! Strzelił Georgij Żukow. Asystował mu Konrad Gruszkowski. Dośrodkowanie, sprytny strzał z powietrza nieobstawionego Żukowa i mamy niespodziewany remis!

46
26
1
4
16
52'

Gra wznowiona, Wisła rozgrywa powoli.

4
1
1
2
1
50'

Przerwa trwa, ale czas leci. Ewentualnie to nie race, tylko coś spoza terenu stadionu, może z pól uprawnych...

1
2
3
2
2
47'

Race odpalone, biały dym nad murawą. Sędzia musi zatrzymać grę, ograniczona widoczność.

Uprzedzamy: nie, nie wybrali papieża w Niecieczy.

1
4
5
1
3
czas Druga połowa
45'

Dwie minuty doliczone, Wisła jeszcze coś próbuje.

5
1
1
1
2
44'

Świetny rajd Grzybka, jest w polu karnym, wystawia urywającemu się Mesanoviciowi, a ten z bliska w Biegańskiego! To powinno być 2:0!

1
1
3
1
2
40'

Piłka w siatce po strzale Klimenta, ale gol nieuznany! Napastnik spalił akcję.

4
1
1
3
11
36'

Yeboah uderza, ale prosto w mur...

5
2
1
3
3
35'

Rzut wolny dla Wisły, Kliment faulowany pod polem karnym.

2
6
1
2
5
32'

Przerwa w grze, popchnięty Yeboah wpadł na Klimenta i obaj się zderzyli. Skrzydłowy Wisły ucierpiał. Sędzia nie odgwizdał faulu na graczu z Krakowa, to jest ciekawe.

1
1
1
1
5
30'

Bomba Frydrycha z dystansu, huh! Ze świstem nad poprzeczką.

2
1
1
1
1
28'

Gol! Strzelił Adam Radwański. Asystował mu Mateusz Grzybek. Obrona Wisły rozklepana, Biegański spodziewa się miękkiej wrzutki i odkrywa bliższy słupek, a przy nim właśnie Radwański uderza. Nieciecza prowadzi!

24
9
2
4
23
25'

Co teraz zepsuła Nieciecza, to się w głowie nie mieści! Grzybek wypuszcza Mesanovicia, ten mija Biegańskiego i dorzuca Radwańskiemu na woleja, ale ten pudłuje na pustą bramkę! Do tego Bośniak spalił akcję... Cóż, witamy w Ekstraklasie!

7
3
2
1
2
22'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Biedrzycki.

10
2
1
1
2
19'

Trochę Wisła zaczyna wypychać rywala, robi się mecz walki.

9
5
1
1
2
15'

Kapitalna centra, Grzybek jest nieobstawiony, ale dopada go Biegański i zatrzymuje akcję! Nastolatek bohaterem pierwszego kwadransa. Wisła nie stworzyła jeszcze akcji pod bramką.

6
2
1
1
8
13'

Strzał z dystansu jednego z graczy "Słoni", ale obok bramki. Przyparta do muru Wisła, ale nieco spadła intensywność gry gospodarzy.

3
1
1
1
6
11'

Nieciecza nie rusza się z połowy Wisły.

5
1
1
1
7
8'

Zdecydowanie tempo akcjom Niecieczy nadaje Adam Radwański.

5
1
1
2
6
7'

Termalica się nakręca. Prostopadła piłka na Grzybka, sam na sam i świetnie to broni Biegański! 19-letni debiutant w bramce Wisły!

9
1
1
1
1
3'

Na razie przewaga Bruk-Betu, z łatwością wbija się w pole karne, ale tam brakuje ostatniego podania.