Końcówka meczu była szalona. Ostatecznie w Krakowie remis 1:1.

4
1
1
90+9'

Jeszcze Pogoń, Portowcy chcą odzyskać prowadzenie, ale czasu mają już niewiele. A przy liniach policjanci i szczekające psy. Ależ dziwne to spotkanie.

3
2
4
4
90+7'

Jeszcze sędzia konsultował się z VAR-em, ostatecznie trafienie zostało uznane.

28
8
3
2
10
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Sergiu Hanca.

6
2
1
3
6
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Rivaldinho.

6
2
1
2
6
90+5'

W szał radości po bramce wpadła Andreea Hanca.

5
2
1
2
90+5'

Gol! Strzelił Rivaldinho. Asystował mu Sergiu Hanca. Hanca dośrodkował z rzutu wolnego, a Rivaldinho uderzeniem głową wyrównał! Ależ końcówka meczu. 1:1!

23
9
2
5
12
90+4'

Cracovia. Schodzi: Jakub Myszor. Wchodzi: Rivaldinho.

4
1
2
1
90+2'

Gol! Strzelił Sebastian Kowalczyk. Asystował mu Wahan Biczachczjan. A jednak Pogoń! Dośrodkowanie z prawej strony Bartkowski dośrodkował, Parzyszek zgrał piłkę, Biczachczjan wyłożył ją Kowalczykowi, który z pola karnego uderzył przy słupku. 0:1!

14
8
1
9
19
90'

Sędzia doliczył 8 minut.

3
1
4
2
89'

Pogoń przycisnęła. Portowcy niemal całym zespołem na połowie Pasów.

8
4
1
3
87'

Niewiele emocji w końcówce spotkania. Nikt nie chce ryzykować. Czyżby czekał nas bezbramkowy mecz?

2
1
2
84'

Cracovia. Schodzi: Karol Knap. Wchodzi: Luis Rocha.

83'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

2
1
78'

Mecz został wznowiony. Móżdżki się opanowały.

7
4
1
3
77'

Przecież wszystko widać jak na dłoni. Zakaz dożywotni i mamy spokój z imbecylami na stadionach.

21
2
2
1
3
76'

Cały czas czekamy na wznowienie meczu. Piłkarze wciąż przy linii. - Hej, uspokójcie się - krzyknął do "kibiców" Jacek Zieliński. Wściekły trener apeluje o spokój! - Dajcie nam grać! - dodał.

8
3
1
1
9
Jesteś za surowym karaniem stadionowym bandytów?
1
1
2
1
71'

Przerwa w grze. Coś złego dzieje się na stadionie.  Słychać strzały. Krótko: kretyni wrócili na trybuny.

8
5
2
5
14
70'

Ucierpiał Mata, który zderzył się z rywalem. Rumun pozbierał się z murawy.

1
2
65'

Znowu więcej z gry mają piłkarze Pasów. Słabszy fragment w wykonaniu Portowców.

2
1
62'

Zacięta walka w środku pola. Wiele wskazuje na to, że o wyniku meczu zadecyduje jeden gol.