PKO Ekstraklasa: 25. kolejka
13 mar 2022 12:30
komentarz

Wisła zasłużenie pokonała w Białymstoku Jagiellonię 1:0. Udany debiut Pavola Stano.

7
4
2
90+6'

Cały czas gramy. Sędzia sporo czasu doliczył.

90+2'
90+1'

Gramy dalej. Nie ma rzutu karnego. Zawód wśród gospodarzy,

11
7
2
2
3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
1
4
90'

Sędzia Musiał coś sprawdza na VAR-ze. Zbozień trafił w twarz Pazdana. I co teraz? Rzut karny?

1
2
1
1
6
88'

Kolejna kontra Wisły, ale piłka nie dotarła do Vallo. Gościom brakuje spokoju w końcowej fazie swoich akcji.

2
1
2
2
4
85'

Z pola karnego uderzał Vallo, ale zbyt słabo. Alomerović piłkę złapał.

3
4
2
3
84'
84'
83'

Gospodarze długo rozgrywają swoje akcje, zbyt długo. Bez pomysłu. Nie wygląda to dobrze.

3
4
1
80'

Jagiellonia stara się coś zdziałać, ale groźniej wyglądają próby płocczan.

7
2
1
1
76'
75'

I znowu szczęścia poszukał Grigorjan, uderzył jednak tam, gdzie stał Kamiński.

4
2
1
1
74'

Furman dośrodkował z rogu, ale Michalski głową uderzył ponad bramką.

3
4
2
2
70'

Akcja za akcję. Szansa gości, po chwili uderzenie Grigorjana obronił Kamiński.

3
2
3
1
68'

Kontra Wisły, ale Kolar był na spalonym.

1
3
1
4
67'

W końcu "za robotę" wzięli się gospodarze. - Będzie coś z tego? - pyta Kaźmirz kolegę siedzącego w sektorze D.

3
2
1
1
65'

Narek Grigorjan strzelił z ok. 16 metrów, ale źle przymierzył i wyraźnie przestrzelił.

2
1
1
1
1
63'

Z pola karnego uderzał Tomas Prikryl, do szczęścia jednak zabrakło ok. dwóch metrów.

3
2
1
61'

Dwa kwadranse do końca. Jagiellonii na boisku nie ma. To Wisła jest bliżej drugiej bramki.

5
1
2
2
komentarz

60'

I kolejna okazja Wisły! Z pola karnego uderzał Wolski, ale przymierzył daleko od bramki, a pozycję miał znakomitą!

2
1
2
3
2
58'

Miejscowi fani wściekli na sędziego Musiała. Arbiter nie przyznał Jagiellonii rzutu wolnego.

2
2
2
56'

Wisła szuka drugiej bramki! Z siedmiu metrów głową uderzał Michalski, Alomerović ponownie skutecznie w bramce!

1
1
3
4
3
52'

Kristian Vallo strzelał po raz kolejny, ale Alomerović znowu uratował Jagiellonię! Po chwili żaden z graczy gości nie był w stanie dobić piłki do bramki.

2
1
4
4
3
51'

Po dograniu z rogu Tomasik wybił piłkę sprzed linii po strzale głową Romanczuka.

3
2
1
3
50'

Po dograniu z rogu Michalski powinien trafić na 2:0! Strzał z bliska obronił Alomerović!

1
1
2
1
3
49'

Wyjście płocczan, z pola karnego uderzał Cielemięcki, ale został zablokowany przez Olszewskiego.