7
2
2
89'

Ostatnie minuty. Czy to się skończy remisem? Wtedy zadowolony będzie Lech Poznań.

5
2
5
1
6
87'
83'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Giannis Papanikolaou.

Raków Częstochowa
16
8
3
6
9
79'

Raków naciska, znowu zamknął Legię.

7
1
1
6
77'

Wdowiak w pole karne, jest Sorescu i zablokowany jego strzał, mogła być z tego bramka!

5
2
2
75'

Kwadrans do końca. Raków goni za drugim golem, Legia szuka jakiejś luki.

1
1
1
2
72'

Uwaga, może Raków prowadzić! Wdowiak kiwa, strzela po ziemi i... o centymetry się myli! Była finezja, był pomysł, zabrakło szczęścia!

6
8
1
1
2
71'

Gol! Strzelił Ivi Lopez. Pewny strzał! Mamy remis!

27
13
4
2
16
70'

Odskoczyła piłka Wietesce w polu karnym, doskoczył do niej gracz Rakowa, Wieteska stanął mu na drodze i go podhaczył.

6
3
3
14
69'

RZUT KARNY DLA RAKOWA!

14
7
1
3
12
67'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Lederman.

3
1
4
63'

Zrobił się mecz walki, oba zespoły szarpią i mają problem z płynnym graniem.

1
1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska.

7
2
2
57'

Mamy mecz o dwóch twarzach. Raków dominował w pierwszej części, teraz zamienił się rolami z Legią.

4
1
1
56'
56'

Raków męczy się w ataku i nadziewa się na szybką akcję Legii. Rosołek gra płasko pod bramkę, ale czyści to Petrasek. Jest korner.

1
4
1
51'

Wielka szansa Rakowa, Gutkovskis sam na sam i przegrywa pojedynek z Misztą! Obrona nadąża, nie pozwala na dobitkę!

5
3
2
1
48'

Jeszcze jeden korner, ale ma sporo szczęścia Raków! Kovacević obronił.... głową!

3
1
3
47'

Legia teraz próbuje zagrozić z rzutów rożnych.

2
2
1
1
czas Druga połowa
45'

Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Asystował mu Maciej Rosołek. Płaskie podanie z lewej strony, Lopes przepuszcza i Wszołek trafia z metra! Raków gra, ale Legia strzela!

41
20
10
12
26
42'

Legia broni się przy kolejnym stałym fragmencie gry. Raków nie wykorzystuje tego, że Legia daje się tak zepchnąć i zamknąć.

6
3
3
4
5
39'

Raków szuka różnych rozwiązań, ale brakuje dokładności pod polem karnym rywala. Krótkie, średnie, długie piłki - mocno miesza Raków.

2
4
1
2
1
35'

Kocioł pod bramką Legii, piłka wybita z linii bramkowej! Raków jest bardzo blisko.

5
2
1
2
7
33'

Legia prezentuje ospały futbol. Dziwne, że Raków tego nie wykorzystuje.

2
1
1
2
2
30'

6
27'
2
2
4
1
3
26'

Żółtą kartkę otrzymał Giannis Papanikolaou.

5
4
24'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Rosołek.

6
1
1
6
23'

Będzie zaraz zmieniony... Pekhart. Narzeka na zwroty głowy po starciu z Petraskiem. Oberwał łokciem w szczękę, ale wygląda na to, że skutki są poważniejsze.

2
2
7
10
22'

Jest uderzenie z dystansu i broni tę bombę Miszta!

6
2
2
1
3
20'

Ostatnie minuty to ewidentna przewaga Rakowa w środku pola. Problem w tym, że nie ma z tego zagrożenia.

5
3
1
2
17'

Ładnie pędzie Sorescu na prawej stronie, ale psuje dośrodkowanie.

2
2
1
1
2
13'

Ładnie wiązała się akcja Rakowa, szła dobra piłka na głowę Gutkovskisa, ale wybili ją gracze Legii.

3
5
2
1
1
11'

Lopez gra na bliższy słupek, piąstkuje Miszta!

7
5
2
2
9'

Jest sporo walki, dość dużo fauli na początku meczu. Teraz mocniej oberwał Pekhart, trzeba było wstrzymać grę. Ale Raków ma rzut wolny.

1
1
1
1
4
6'

Nerwowo na razie Raków. Szuka długich piłek na Lopeza, jakichś krzyżowych zagrań, ale bez efektu.

4
4
3
1
2
3'

Przedziera się Pekhart w polu karnym, walczy z Petraskiem, wywalczył korner. Pierwsza sytuacja w meczu.