(0:0)
Zakończony
Lech Poznań
90+4'

Teraz Dennis Jastrzembski oddał niegroźny strzał z większej odległości i Mickey van der Hart na posterunku.

49
15
3
1
4
90+3'

Tomasz Kędziora przeciął płaską centrę Jastrzembskiego z prawej strony boiska.

31
9
1
2
3
90+2'

Jeszcze mozolne próby w wykonaniu Śląska, ale to wszystko dzieje się daleko od bramki Van der Harta.

26
14
1
2
90'

Doliczone 5 minut.

7
4
1
2
22
88'

Szymon Lewkot zatrzymał rajd Skórasia prawym skrzydłem. Lech stara się prowadzić grę z dala od własnej bramki i nieźle mu to wychodzi.

14
2
2
2
8
85'

Potężne zamieszanie w polu karnym Śląska po rzucie rożnym. Piłka grzęzła w gąszczu nóg, mieliśmy tam prawdziwy bilard, ale zabrakło strzału.

5
4
2
3
7
81'

Lech nie rozgrywa wielkiego meczu, ale broni się dość solidnie. Śląskowi trudno stworzyć stuprocentową okazję.

9
4
1
1
78'

Sędziowie sprawdzali czy Lubomir Satka nie faulował w polu karnym Piaseckiego, ale gramy dalej.

11
3
4
3
5
78'
77'

Na trybunach stadionu we Wrocławiu pojawiło się 14 112 osób.

2
3
2
2
76'
72'

Mocno z dystansu uderzył Krzysztof Mączyński. Wyglądało to niegroźnie, jednak spadająca piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

2
2
4
2
69'

Śląsk dłużej utrzymuje się przy piłce, ma inicjatywę, z drugiej strony nie można powiedzieć, że Lech stracił kontrolę nad meczem.

7
3
1
3
66'
64'

W polu karnym Lecha próbował centrować Victor Garcia. Przyblokował go Joel Pereira i piłka w rękach bramkarza gości.

7
2
2
62'

Po rzucie rożnym nad poprzeczką główkował Mark Tamas.

8
2
2
1
2
60'

Michał Szromnik kapitalnie obronił uderzenie Kownackiego z pierwszej piłki! To mogło być 0:2.

3
1
4
13
58'

Dawid Kownacki padł w polu karnym po starciu z Tamasem. Sędzia puścił grę i to była właściwa decyzja.

1
4
1
4
12
56'

Dalekie dośrodkowanie Janasika, próbował główkować Erik Exposito, ale był tam blokujący Joel Pereira.

10
3
1
3
54'

Teraz było groźnie w polu karnym gości, jednak Radosław Murawski ofiarnie zablokował potężny strzał Garcii. Van der Hart mógłby nie obronić.

10
4
2
3
53'

Śląsk próbuje odpowiedzieć, jednak żadnego szturmu na razie nie ma.

1
11
2
4
49'

Była jeszcze wideoweryfikacja, ale gol uznany.

28
14
1
6
5
48'

Gol! Strzelił Michał Skóraś.

Koszmarny błąd Lewkota, który w powietrzu nie trafił w piłkę, w efekcie Skóraś wyszedł sam na sam ze Szromnikiem i pokonał go bardzo precyzyjnym płaskim strzałem przy dalszym słupku. 1:0 dla Lecha!

1
47'

Zamieszanie w polu karnym Śląska i mogło być 0:1! Szromnik opuścił bramkę, uderzał Kownacki i piłkę wybił sprzed linii Janasik!

10
2
1
6
3
46'
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45'

Doliczona 1 minuta.

3
44'

Teraz Caye Quintana wyszedł na czystą pozycję, ale nie oddał nawet strzału, w dodatku znów mieliśmy spalonego.

4
2
1
2
42'

Groźna odpowiedź Śląska, Mickey van der Hart zmuszony do sporego wysiłku, ale w górę powędrowała chorągiewka sędziego asystenta, więc gol raczej nie zostałby uznany.

3
3
2
3
39'

Lech miał teraz świetną okazję! Dawid Kownacki podał płasko do niekrytego w polu karnym Amarala, ale ten nie sięgnął piłki!

6
1
5
5
38'

Nadal brakuje klarownych sytuacji. Jeśli obaj trenerzy myślą o zwycięstwie, będą musieli sporo zmienić w grze swoich zespołów.

2
3
3
1
34'

Żółtą kartkę za faul na Kownackim otrzymał Erik Exposito.

9
6
1
4
33'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński. Faulowany Kamiński.

9
7
2
5
1
32'

Więcej ofensywnych wypadów po stronie Lecha, ale poznaniakom brakuje spokoju i dokładności.

1
6
1
4
5
29'

Zakotłowało się nieco w polu karnym wrocławian. Jakub Kamiński próbował oddać sytuacyjny strzał i nie trafił w bramkę.

3
8
5
25'

Bardzo słabe spotkanie we Wrocławiu. Na razie możemy się czuć rozczarowani.

3
6
1
3
3
24'

Jakub Kamiński próbował główkować w polu karnym Śląska, lecz był naciskany przez rywala i wyszło z tego właściwie podanie do Szromnika.

5
3
4
23'

Zmiana chyba nie będzie potrzebna. Amaral wstał i wygląda na gotowego do gry.

9
9
4
1
22'

Intensywną rozgrzewkę rozpoczął Dani Ramirez.

2
2
2
4
21'

Joao Amaral ucierpiał w starciu z jednym z zawodników Śląska. Trwa interwencja lekarska.

2
3
7
6
18'

Z rzutu wolnego z 17 metrów potężnie strzelił Erik Exposito, jednak obił mur poznańskich obrońców.

6
2
2
2
16'

Minął ponad kwadrans i na razie brakuje emocji. Żaden z bramkarzy nie został jeszcze zmuszony do wysiłku.

1
2
1
12'

Intensywność tego meczu jest wysoka, jednak konkretów póki co brak.

5
1
1
8'

Mickey van der Hart złapał piłkę po zbyt głębokiej centrze Janasika.

5
3
2
7'

Dużo walki na boisku. Lech próbuje prowadzić grę, Śląsk szuka kontr.

3
1
1
5'

Jakub Kamiński dośrodkował do Amarala, ten chciał minąć Mączyńskiego już na etapie przyjęcia piłki, ale zawodnik Śląska nie dał się oszukać.

9
3
2
4'

Lech szuka mocnego początku, inicjatywa po jego stronie.

7
2
3
czas Start meczu
20:24

W składzie drużyny Macieja Skorży brakuje Filipa Bednarka, Mikaela Ishaka oraz Adriela Ba Louy. - Musimy się zmagać z falą infekcji - przyznał trener poznaniaków.