Po wygranej 1:0 Warta znacznie poprawiła swoją sytuację w PKO Ekstraklasie.

1
1
4
90+2'

Cracovia nie potrafi przedostać się pod bramkę Warty. Do końca meczu już niewiele.

9
3
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

10
86'

Jeszcze sędzia sprawdzał czy nie było faulu przy dobitce. Nie było!

7
9
1
85'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Rivaldinho! Rivaldinho uderzył w środek bramki! Piłka odbiła się od poprzeczki! W zamieszaniu nie miał kto jej wbić do bramki. Wciąż 1:0!

12
16
4
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Jędrzej Grobelny.

1
2
83'

Rzut karny dla Cracovii! Grobelny przewrócił Rivaldinho!

3
1
3
82'

Cracovia. Schodzi: Luis Rocha. Wchodzi: Thiago.

2
1
80'

Mocno z dystansu uderzył Rivaldinho, Grobelny błędu nie popełnił i piłkę złapał.

6
1
1
78'

Po rzucie rożnym zamieszanie pod bramką Pasów, piłka odbita od obrońcy omal nie wpadła do siatki.

1
77'

Graczom Warty udało się oddalić grę od okolic własnego pola karnego.

3
1
1
74'

Coraz mniej czasu do końca. Cracovia coraz częściej pod polem karnym Warty Poznań.

3
1
2
69'

Kontra Warty, Castaneda ruszył prawą stroną, dośrodkował w ręce bramkarza.

3
1
1
68'

Starała się zaatakować Cracovia, jednak Pasy w 2. połowie jeszcze bez dobrej szansy.

2
65'

Papeu chciał zagrać prostopadle do Castanedy, piłkę przejęli obrońcy.

1
1
1
2
1
62'
61'

Gol! Strzelił Adam Zrelak. Strzał z dystansu Luisa odbił Hrosso. Do piłki dopadł Zrelak i z bliska wbił ją do bramki. 1:0!

2
59'

Kolejne dwie wrzutki Trałki, ale cały czas bez uderzenia na bramkę Cracovii.

2
2
1
57'

Dwa dogrania Trałki z prawej strony, obrona Cracovii jest jednak czujna.

1
3
2
56'

Castaneda polami, lasami, dość chaotycznie, ale w końcu wpadł w pole karne i został zablokowany.

1
2
55'

Rakoczy uderzył z rzutu wolnego, metr ponad bramką Warty.

3
5
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kupczak.

1
1
4
2
51'

Cały czas szału nie ma. Są momenty, kiedy jedna z drużyn stara się grać szybciej, ale szybko tempo spada.

3
48'

Spokojny początek 2. połowy. Obraz gry, w porównaniu do premierowej odsłony, nie zmienił się.

czas Druga połowa
komentarz

komentarz

Niewiele się działo w 1. połowie. W końcówce Rivaldinho trafił w poprzeczkę, poza tym pod bramkami wiało nudą.

5
1
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
1
1
2
42'

Po raz kolejny na spalonym znalazł się Kiełb.

1
1
2
8
39'

Dogranie z rogu na piąty metr. Główkował Rivaldinho, Grobelny końcami palców wybił piłkę na poprzeczkę!

8
3
2
39'

Rivaldinho biegł sam z piłką i w końcu uderzył z ok. 30 metrów. Groblemy wybił piłkę na rzut rożny.

4
1
6
3
37'

Kilka próba Warty, jednak gospodarze cały czas bez celnego, groźnego uderzenia na bramkę gości.