Wisła Płock wciąż nie oddała w tym meczu celnego strzału.

Teraz tyleż mocno, co niecelnie uderzył Otar Kakabadze.

2
2
74'

Strzał na wiwat Rakoczego z ostrego kąta. Piłka minęła bramkę w sporej odległości.

3
1
70'
70'
69'

Gol! Strzelił Mathias Rasmussen.

3:0 dla "Pasów"! Kapitalny płaski strzał z 18 metrów oddał Rasmussen i piłka wpadła do siatki tuż przy słupku. Węglarz bez szans.

9
5
2
1
1
68'

Damian Michalski przytomnie zablokował strzał Myszora z ostrego kąta.

1
1
1
66'

Rafał Wolski szarżował w polu karnym Cracovii, jednak ostatecznie sytuację wyjaśnił Lukas Hrosso.

1
1
1
63'

Trener Wisły dokonał czterech zmian, a i tak w ataku nadal są krakowianie. Minimalnie pudłowali Mathias Rasmussen i Otar Kakabadze.

1
1
1
1
1
59'
59'
1
1
1
1
2
59'
58'

Jakub Myszor podał na czystą pozycję do Kakabadze, jednak strzał tego drugiego został zablokowany.

55'

Cracovia robi co chce w tym meczu, Wisła gra beznadziejnie.

1
3
2
52'

Teraz niecelnie z okolic linii pola karnego uderzył Sergiu Hanca.

2
1
3
51'

Otar Kakabadze zakręcił rywalem w polu karnym i huknął płasko z ostrego kąta. Pudło.

50'

Jakub Myszor wpadł w pole karne Wisły, ale przekombinował z dryblingiem i stracił piłkę.

2
1
2
Czy Wisła Płock zdobędzie w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt?
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
2
45+5'

Teraz niezła akcja Wisły. Lukas Hrosso z małymi kłopotami przeciął płaską centrę Sekulskiego w kierunku Kolara.

1
1
45+3'

Akcja Sekulskiego z Vallo na połowie "Pasów" zakończyła się stratą tego drugiego.

1
1
45'

Doliczone 6 minut.

1
1
1
1
2
43'

Damian Węglarz obronił strzał Myszora w sytuacji sam na sam. Tu jednak i tak nie byłoby gola, bo sędzia asystent sygnalizował spalonego.

1
2
41'

Ogromna przewaga krakowian, piłkarze Wisły nie potrafią przejąć piłki, nie mówiąc już o opuszczeniu własnej połowy.

1
38'

Damian Węglarz zderzył z jednym ze swoich kolegów, piłkę przejął na 12. metrze Rivaldinho i podcinką posłał ją nad poprzeczką.

1
1
37'

Cracovia czuje krew i nadal atakuje. Wisła całkowicie stłamszona.

1
1
1
34'

Co za mecz Pestki! Teraz minimalnie niecelny płaski strzał gracza "Pasów".

2
1
1
31'

Gol! Strzelił Kamil Pestka.

Pestka z dubletem! Pogubili się goście pod własnym polem karnym, a zawodnik Cracovii uderzył płasko z okolic narożnika, piłka dotknęła po drodze Furmana i zmylony Węglarz skapitulował.

7
7
3
2
2
30'

Dość otwarty mecz w Krakowie. Wisła zaczyna grać coraz ofensywniej, a "Pasy" czyhają na okazje do kontr.

1
1
27'

Próbują się przebijać z atakami "Nafciarze", jednak Lukas Hrosso nadal nie ma nic do roboty.

1
2
1
23'

Pelle van Amersfoort przyblokowany przy próbie strzału z 18 metrów. Piłka zwolniła i łatwo złapał ją Damian Węglarz.

1
1
2
21'

Cały czas lepsze wrażenie sprawia Cracovia. Płocczanie bardzo rzadko goszczą pod bramką Hrosso.

1
1
2
1
1
19'

Nad stadionem Cracovii mamy rzęsiste opady deszczu. Mimo tych niesprzyjających warunków, spotkanie jest całkiem ciekawe, choć głównie dbają o to gospodarze.

2
1
15'

Cracovia. Schodzi: Virgil Ghita. Wchodzi: Michal Siplak.

15'

Do wejścia na boisko przygotowuje się Michal Siplak. Powodem są problemy zdrowotne Ghity.

2
12'

Znów szansa dla Cracovii! Jakub Myszor dośrodkował do Pestki, a ten uderzył obok słupka.

1
2
1
1
9'

Gol! Strzelił Kamil Pestka. Asystował mu Sergiu Hanca.

1:0 dla "Pasów" po świetnej akcji! Hanca dośrodkował z prawego skrzydła do niekrytego w polu karnym Pestki, a ten pokonał Węglarza precyzyjnym płaskim strzałem przy dalszym słupku.

14
9
5
2
3
5'

Jakub Myszor oddał lekki strzał w sam środek bramki Wisły. Damian Węglarz na posterunku.