(1:0)
Zakończony
FC Nantes
90+2'

Zawodnicy Paris Saint-Germain są już pewni swego i czekają na ostatni gwizdek arbitra. Goście nie mają zbyt wiele do powiedzenia.

1
1
2
90'

Cztery minuty do końca spotkania!

89'
87'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Kylian Mbappe.

Doczekał się Lionel Messi! Argentyńczyk zszedł do lewej nogi i kapitalnie przymierzył. Alban Lafont nie miał żadnych szans. To pierwsze trafienie Messiego na francuskich boiskach.

33
8
4
3
2
85'

Lionel Messi bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki FC Nantes.

1
1
2
84'

Lionel Messi wziął odpowiedzialność na własne barki. Napastnik poradził sobie z trzema obrońcami i wywalczył stały fragment gry.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Ludovic Blas.

Ludovic Blas #10
FC Nantes
1
82'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Dennis Appiah.

Nieprawdopodobna sytuacja. Przed polem karnym Dennis Appiah próbował przeciąć tor lotu piłki i przelobował własnego bramkarza! Paris Saint-Germain znowu prowadzi!

4
3
1
3
5
80'

Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu. Paris Saint-Germain musi radzić sobie w dziesiątkę. Gospodarze wymieniają podania na połowie rywali.

1
77'

FC Nantes. Schodzi: Marcus Coco. Wchodzi: Willem Geubbels.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Marcus Coco #11
76'

Gol! Strzelił Randal Kolo Muani.

Jest wyrównanie! Sergio Rico interweniował po uderzeniu głową Randala Kolo Muaniego. Chwilę później napastnik FC Nantes dobijał piętą i piłka przekroczyła linię bramkową.

4
73'

Drużyna Paris Saint-Germain gra w osłabieniu, ale Lionel Messi napędza kolejne ataki. W drugiej połowie to "Kanarki" miały jednak więcej sytuacji.

1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

70'

Neymar nie był zadowolony z decyzji Mauricio Pochettino. Zawodnicy gospodarzy skomplikowali sobie sprawę. Sergio Rico fantastycznie obronił strzał Randala Kolo Muaniego.

68'
67'

Gospodarze w ogromnych tarapatach. Sergio Rico zastąpi Neymara.

1
65'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Keylor Navas.

Keylor Navas wybiegł przed pole karne i Ludovic Blas prawie go minął. Bramkarz ratował się faulem, Paris Saint-Germain w osłabieniu!

1
62'

Strata za stratą. Ludovic Blas przetestował Keylora Navasa, ale bramkarz Paris Saint-Germain bez trudu złapał piłkę.

61'

Osman Bukari strzelał z ostrego kąta i trafił w boczną siatkę. Paris Saint-Germain buduje akcję od własnej bramki.

60'

Kylian Mbappe zwiódł dwóch obrońców i przedarł się w pole karne. Jean-Charles Castelletto stanął na jego drodze.

1
58'

FC Nantes. Schodzi: Fabio da Silva. Wchodzi: Quentin Merlin.

Quentin Merlin #29
58'

FC Nantes. Schodzi: Kalifa Coulibaly. Wchodzi: Osman Bukari.

Osman Bukari #26
1
56'

Podopieczni Mauricio Pochettino chcą odpowiedzieć na ataki FC Nantes. Alban Lafont nie miał żadnych problemów ze strzałem Lionela Messiego.

54'

Mocne dośrodkowanie Marcusa Coco. Kalifa Coulibaly nie sięgnął piłki wślizgiem, a po chwili Randal Kolo Mouani zmarnował dogodną okazję.

1
53'

Achraf Hakimi odnalazł się w polu karnym. Marokańczyk chciał podać do Kyliana Mbappe, jednak Alban Lafont przechwycił piłkę. FC Nantes buduje akcję.

51'

Marcus Coco wkręcił w ziemię Marco Verrattiego i dograł do Kalify Coulibaly'ego. Napastnik FC Nantes zmusił do interwencji Keylora Navasa.

49'

Na początku drugiej odsłony "Kanarki" częściej utrzymują się przy piłce. Piłkarze PSG spokojnie czekają na ataki przeciwników.

47'

Niebezpiecznie w polu karnym Paris Saint-Germain. Andrei Girotto źle trafił w piłkę i gospodarze kontratakują.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Sędzia główny doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

44'

Lionel Messi wypuścił podaniem Idrissę Gueye, ale jego kolega nie sięgnął piłki. Pomocnik gospodarzy był na spalonym.

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Chirivella.

1
1
39'

Neymar upadł w polu karnym po zderzeniu z Samuelem Moutoussamym i domagał się rzutu karnego. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

1
38'

Coraz bliżej jest Lionel Messi. Argentyńczyk miał stuprocentową sytuację i próbował zmylić Albana Lafonta. Kolejna interwencja bramkarza przyjezdnych.

1
2
37'

Lionel Messi oddał piłkę Kylianowi Mbappe, który był ustawiony na lewym skrzydle. Jego strzał został zablokowany.

35'

Fani Paris Saint-Germain już odpalili race. Ograniczona widoczność na Parc des Princes.

33'

Lionel Messi stara się o pierwszą bramkę w Ligue 1. Nowy piłkarz Paris Saint-Germain miał dobrą okazję i zanotował stratę.

1
31'

Podopieczni Antoine'a Kombouare nie mają pomysłu na grę. Goście rozgrywają piłkę przed polem karnym PSG.

1
1
29'

Niesamowity jest dzisiaj Kylian Mbappe. Młody Francuz wystawił piłkę Lionelowi Messiemu, a ten uderzył prosto w golkipera FC Nantes.

29'

Krótka przerwa w grze. Achraf Hakimi zderzył się z Ludoviciem Blasem, obaj zawodnicy ucierpieli.

27'

Kapitalnie podanie Lionela Messiego do Neymara. Brazylijski napastnik nie zdołał opanować piłki w polu karnym.

26'

To nie jest dzień Juana Bernata. Hiszpan bardzo słabo spisuje się na lewym skrzydle i nie potrafi utrzymać się przy piłce.

24'

Kylian Mbappe ograł Sebastiena Corchię i dynamicznie wbiegł w pole karne. Napastnik niecelnie podał do wychodzącego na pozycję Lionela Messiego.

22'

Obiecująca akcja zespołu z Parc des Princes. Lionel Messi dograł do Kyliana Mbappe, który uderzył na bramkę FC Nantes. Alban Lafont nie dał się zaskoczyć.

20'

Kylian Mbappe musi zmienić obuwie po ostrym wejściu rywala. Wygląda na to, że utalentowany Francuz będzie kontynuował grę.

19'

Złe wieści dla paryżan. Kylian Mbappe ma problemy zdrowotne, Andrei Girotto ewidentnie sfaulował napastnika PSG.

1
18'

Co za akcja duetu Neymar - Lionel Messi! Reprezentant Brazylii świetnie obsłużył kolegę, a ten miał przed sobą tylko bramkarza. Alban Lafont popisał się świetną interwencją.

16'

Obrońcy Paris Saint-Germain mają coraz większe problemy. Marcus Coco niecelnie uderzył z dystansu.

1
15'

Pedro Chiriviella nie oszczędzał Neymara, jednak Brazylijczyk bardzo szybko podniósł się z boiska. Gramy dalej.

14'

Pierwsza sytuacja pod bramką PSG. Randal Kolo Muani przeprowadził rajd lewą stroną i Thilo Kehrer wybił piłkę na rzut rożny.

1
12'

Miejscowi mają wyraźną przewagę od pierwszego gwizdka arbitra. Posiadanie piłki:

Paris Saint-Germain - 84 proc.

FC Nantes - 16 proc.

10'

Lionel Messi uaktywnił się w ofensywie. Doświadczony Argentyńczyk doskonale rozdziela piłki przed polem karnymi gości.

8'

Kylian Mbappe potwierdził, że jest w doskonałej dyspozycji. To było jego siódme trafienie w trwających rozgrywkach Ligue 1. Na swoim koncie zapisał też sześć asyst.

6'

Juan Bernat pobiegł z piłką lewym skrzydłem i wygrał pojedynek z Fabio. Hiszpan dał się złapać na pozycji spalonej.

4'

Podopieczni Mauricio Pochettino nie dopuszczają rywali do głosu. Akcja toczy się na połowie FC Nantes.

2'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Leandro Paredes.

Kibice PSG nie mogli wymarzyć sobie lepszego początku. Leandro Paredes przymierzył sprzed pola karnego i Kylian Mbappe zmienił tor lotu piłki. Gol został zapisany na konto Francuza, nie ma spalonego!